Láska vs. cestování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:13
Láska vs. cestování

Hezký večer.
Moc by mě zajímali nezaujaté názory.
Víte.. od mala toužím cestovat. Snažím se co to jde a pořád jsem měla sen vycestovat i pracovně. To jsem udělala jen jednou na 15 měsíců jako au-pair, takže né úplně pracovně.

Před pár měsíci jsem někoho poznala. Krásné setkání a my se zamilovali snad na první pohled. Ale já se zrovna vrátila z dovolené, kde jsem si uvědomila jak moc je pro mě cestování naplnujici. A udělala jsem hroznou blbost… hned na letišti jsem příteli řekla svůj plán jít si za svým a cestovat. Věděl od začátku, že cestovat chci. Tohle jsem mu chtěla říct šetrněji a jinde, ale on to nějak tušil a chtěl, abych mu řekla hned co se děje.

No a teď se v tom fakt plácám.. protože si uvědomuji, že se mi poprvé stalo, že jsem zamilovaná a ničí mě vidět jak on se trápí.

Jak byste se zachovali asi na mém místě vy?
Omlouvám se… jsem husa, ale opravdu mě to trápí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 326 příspěvků 18.11.18 22:15

A cestovat spolu, to je zakázány nebo co? :lol:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 18.11.18 22:15

A spolu cestovat nemůžete??? Ty chceš vyloženě žít v cizi zemi?? Nebo ti stačí parkrat do roka?? Holka je to vše o prioritách…

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 18.11.18 22:16
@Anonymní píše:
Hezký večer.
Moc by mě zajímali nezaujaté názory.
Víte.. od mala toužím cestovat. Snažím se co to jde a pořád jsem měla sen vycestovat i pracovně. To jsem udělala jen jednou na 15 měsíců jako au-pair, takže né úplně pracovně.

Před pár měsíci jsem někoho poznala. Krásné setkání a my se zamilovali snad na první pohled. Ale já se zrovna vrátila z dovolené, kde jsem si uvědomila jak moc je pro mě cestování naplnujici. A udělala jsem hroznou blbost… hned na letišti jsem příteli řekla svůj plán jít si za svým a cestovat. Věděl od začátku, že cestovat chci. Tohle jsem mu chtěla říct šetrněji a jinde, ale on to nějak tušil a chtěl, abych mu řekla hned co se děje.

No a teď se v tom fakt plácám.. protože si uvědomuji, že se mi poprvé stalo, že jsem zamilovaná a ničí mě vidět jak on se trápí.

Jak byste se zachovali asi na mém místě vy?
Omlouvám se… jsem husa, ale opravdu mě to trápí.

A jako zamilovaná si už nezacestuješ? Vdané necestují? Děti a cestování nejde skloubit? 8o

Pomatená duše
Nováček 1 příspěvek 18.11.18 22:19

Já to asi vzala moc stručně.
On tady má práci, kterou miluje a ukončit nechce. Vztah víceméně na dálku nechce a já taky ne. A mě popravdě nestačí dovolená.. já chci poznávat jiný lidi, krajiny.. jsem trochu blázen.. uvědomuju si to.

Nevím jak si to mám srovnat.. určit si priority… obojí je pro mě moc důležité.. on i cestování a nedaří se mi najít kompromis. Chtěla bych si najet na život bohéma. Procestovat co nejvíce zemí a cestou si přivydělávat :)

Popravdě… asi mě odsoudíte, ale děti silně nemusím a rozhodně neplánuji.

Příspěvek upraven 18.11.18 v 22:20

Martassek
Kecalka 228 příspěvků 18.11.18 22:20

Děvče, asi tě nepotěším. Cestování je závislost a vždy ti bude chybět a budeš se trápit, být tady uvázaná. A vztahy na dálku jsou dle mě k ničemu. Najdi si k sobě někoho podobně založeného. S mužem jsme taky blázni do cestování a je úžasné to s někým sdílet. Máme teda i děti a chystáme se i s nimi na pár let nomádit… :srdce:

Příspěvek upraven 18.11.18 v 22:27

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:21

On právě má práci, kterou miluje. Což je nádherné. :)

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 18.11.18 22:22

Ahoj. Musíš si ujasnit priority. Taky jsem rád cestoval a tak jsem měl dceru až ve 43 letech - mé ženě bylo 36. Procestovali jsme toho jako bezdětní hodně - s dítětem,obzvlášť , když je malé, už to moc nejde. :mavam:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 18.11.18 22:24
@Anonymní píše:
On právě má práci, kterou miluje. Což je nádherné. :)

No a ptala ses ho zda nechce zkusit rok dva vycestovat a pak se vratit třeba?

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 18.11.18 22:24
@Pomatená duše píše:
Já to asi vzala moc stručně.
On tady má práci, kterou miluje a ukončit nechce. Vztah víceméně na dálku nechce a já taky ne. A mě popravdě nestačí dovolená.. já chci poznávat jiný lidi, krajiny.. jsem trochu blázen.. uvědomuju si to.

Nevím jak si to mám srovnat.. určit si priority… obojí je pro mě moc důležité.. on i cestování a nedaří se mi najít kompromis. Chtěla bych si najet na život bohéma. Procestovat co nejvíce zemí a cestou si přivydělávat :)

Popravdě… asi mě odsoudíte, ale děti silně nemusím a rozhodně neplánuji.

Příspěvek upraven 18.11.18 v 22:20

Je fér mu to narovinu říct. To jsi udělala. Budoucnost ukáže.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 18.11.18 22:25

No tak napiš, jaké jsou tvé další plány na cestování. Od toho se odpíchnem.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 18.11.18 22:27

Ty s ním evidentně nepočítáš, tak ho neokrádej o drahocenný čas.

Martassek
Kecalka 228 příspěvků 18.11.18 22:31
@mrav píše:
Ahoj. Musíš si ujasnit priority. Taky jsem rád cestoval a tak jsem měl dceru až ve 43 letech - mé ženě bylo 36. Procestovali jsme toho jako bezdětní hodně - s dítětem,obzvlášť , když je malé, už to moc nejde. :mavam:

I s malými dětmi to jde naprosto perfektně. Naopak s nimi je to ještě větší sranda… :pankac:

Martassek
Kecalka 228 příspěvků 18.11.18 22:32
@Martassek píše:
Děvče, asi tě nepotěším. Cestování je závislost a vždy ti bude chybět a budeš se trápit, být tady uvázaná. A vztahy na dálku jsou dle mě k ničemu. Najdi si k sobě někoho podobně založeného. S mužem jsme taky blázni do cestování a je úžasné to s někým sdílet. Máme teda i děti a chystáme se i s nimi na pár let nomádit… :srdce:Příspěvek upraven 18.11.18 v 22:27
.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:34
@Martassek píše: .

Děkuji! :) Zahřálo mě, že mám pocit, že mi někdo naprosto rozumí :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >