Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Monty 1 píše:
@Pella je to tam super, marně simuluju poporodní problémyaby jsem mohla jet
Jméno bylo jasný dávno, ale můžu to dávat jako historku k dobru. Tak to tam pořádně roztoč a bacha na,,kalíšky,,
Tak si udělejte výlet na víkend, poděkovat Frantíkovi ![]()
PS: Litr musí letos stačit
![]()
Ahoj, mám od neurologa žádanku na lázně, mám jít pro papír k praktické dr. a pak to posoudí posudkový lékař. Na kolik lázně přijdou? Že bych si ušetřila cestu a práci lékařů ![]()
Larr - aha, tak snad se rozhodnete správně. Nevím, kdy můžete do lázní nastoupit, jestli do 3 nebo 6 měsíců od operace.
@Larr ja byt tebou jedu
. Byla jsem ve Frantiskovych laznich v breznu/dubnu letos a jela bych s chuti zas.:)
Já byla v dubnu v Klimkovicích a okamžitě bych jela znovu..byla jsem nadšenáá ![]()
Holky všichni co jedete do Frantovek, posílám vám trošku povzbuzení. Před necelými 2 lety jsme byli taky a včera jsme se tam sešli s holkami znovu, ale už nás bylo mnohem víc ![]()
Ahoj holky, take patrim mezi ty kterym lazne urcite pomohly
. Mam dotaz jestli nektera netusite zda tam jezdivaji mamy s malymi detmi, jestli jsou na to na nekterem hotelu zarizeny. Rada bych si lazne na 1-2tydny zopakovala jako samoplatce i se skoro 2letym Frantiskem
. Diky
@barce ahoj, my bydlíme kousek, takže jsme jezdili na noc domu ale holky tam byli na celý víkend s menšíma miminama než máš ty, nevím kde přesně ale můžu se zeptat.
@parisek tak to bys byla moc hodna. ja kdyz jsem tam byla, tak jsem bydlela na Pawliku a matne si vybavuju, ze tam snad byla jedna holcina na klasickem leceni s maminou a s prckem. ale tam bych se asi nedoplatila. i kdyz to planujem az v zime kdy delaj ruzne akce a je to podstatne levnejsi.
Nevíte jestli se dají lázně nějak pozastavit, posunout…? Mela jsem jet 25.10., ale zrejme se mi ted podarilo otěhotnět (ještě to nemam potvrzene dr.), tak premyslim, co s temi laznemi, které mam od VZP schvalene
Uz mam za sebou jeden ZT, takze bych se jich uplne zrikat nechtěla, kdyby to nahodou nedopadlo, tak abych do nich mohla nastoupit…ale nevim, jestli to jde…a jestli to resit s pojišťovnou nebo radsi s laznemi ![]()