Lázně Ostrožská nová ves

3151
6.8.15 11:14

Lázně Ostrožská nová ves

Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s těmito lázněmi? 30.9. bych měla do nich nastoupit. Popřípadě není tady někdo kdo tam taky pojede?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.8.15 11:33

Ahoj, přímou zkušenost nemám, ale byla jsem tam asi před týdnem na návštěvě za mým otcem, který tam byl na měsíčním ozdravném pobytu. Pokud bys potřebovala zprostředkovat zkušenosti, mohu se ho poptat. Omlouvám se za anonym, snad je pochopitelný… H.

• Nahlásit
  • Citovat
252
6.8.15 15:16

Ahoj, ja jsemtam byla nekolikrat.ne teda ubytovana, ale dojizdela jsem na procedury..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
6.8.15 19:45

Podle recenzí jsou tam starší lidí a mám strach, že si tam nebudu mít s kým pokecat… :think: kdybych tam jela jen na týden, tak se sama zabavim, ale na měsíc… A navíc v říjnu, kdy může být hnusny počasí… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
6.8.15 19:47

@dupejj00 a pomohly ti ty procedury? S čím jsi tam byla? Já jedu se zádama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
6.8.15 20:03

Procedury pomohly, ale ja jsem tam byla skrz kozni prolemy. NIcmene treba telocvik jsem mela taky a ten je pro vsechny. Neo treba raselina, koupele, masaze, bazen, to se myslim predepisuje jak pro kozni, tak pro pohybove prolemy. Je fakt, ze jsem tam vzdycky byla vetsinou nejmladsi, ale par lidi v podonem veku se najde vzdycky. Kdyztak se da kecat s personalem, ten je mladsi :). Moc, si neumim predstavit, ze bych tam bydlela, mysli, ze moc co delat tam neni. Jako da se chodit na prochazky neo jezdit na kole treba, ale kolem dokola nic neni. Kousek je pak Ostrozska nova ves, ale to je vesnice, kde nic neni. Lepsi je Uherske Hradiste, to je asi 7 kmod lazni..Jo, a kdyz jsem tam yla prvne, to mi bylo asi 18, to jsem tam myslim byla fakt nejmladsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.15 20:03
@Potkyš píše:
Podle recenzí jsou tam starší lidí a mám strach, že si tam nebudu mít s kým pokecat… :think: kdybych tam jela jen na týden, tak se sama zabavim, ale na měsíc… A navíc v říjnu, kdy může být hnusny počasí… :zed:

nevím, kolik Ti je, ale viděla jsem tam i čtyřicátníky, nebyli výjimkou, ale potom spíše až 60+ H.

• Nahlásit
  • Citovat
3151
6.8.15 20:11

Mě je 34. Se ctyricatnikama nemám problém si pokecat, ale se staršíma… Nevím nevím… :nevim: asi mi nezbyde nic jiného než si najít hospůdku a dávat si zdravotní „dvojku“… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.15 20:20
@Potkyš píše:
Mě je 34. Se ctyricatnikama nemám problém si pokecat, ale se staršíma… Nevím nevím… :nevim: asi mi nezbyde nic jiného než si najít hospůdku a dávat si zdravotní „dvojku“… :mrgreen:

tak kožní problémy se nevyhýbají ani mladým, konkrétně mě zaujali 2 chlapíci kolem 40 (otec říkal, že jsou tam s lupénkou) a ti se mně zdáli fajn, prý trávili večery společně. V areálu je kavárna otevřená do 22 hodin, pěkné prostředí, tam se dá setkat si myslím. Navíc je to tam celkem rodinné, tak se brzy seznámíš se všemi, myslím si. H.

• Nahlásit
  • Citovat
3151
6.8.15 20:23

A nevíš jestli pouští na víkendy domů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
6.8.15 20:33

Jo, tak hned naproti lazni je myslim hotel a je tam i hospoda :) Na vikendy asi nepousti, protoze procedury jsou i v sobotu. Nedele je jediny volny den, kdy se nic nedeje. A seznamit se asi nebude problem, protoze budes mit urcite nejake skupinove cviceni treba. Ja jsem tam jezdila vzdycky jenom na otocku a seznamila jsem se i tak:). Ale pro jistotu doporucuju vzit si tam neco na zabavu-knizky, pocitac..Zase aspon si tam fakt odpocines

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
6.8.15 20:42

@dupejj00 počítám s tím, že si sebou vezmu křížovky, noťas, tablet a knížku. A kdyby to prošlo, tak bych zabalila i kočku a svého chlapa… :mrgreen: Už jsem velká holka, tak to musím dát… :palec: Snad dostanu na pokoj nějakou, nechrapajici, ukecanou ženskou… A radši si zabalim i špunty do uší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
24.3.19 19:24

Ahoj, obnovuji diskuzi. Můj děda tam má jet. Jak je to s praním, sušením prádla? Je tam kuchyňka, kde se dá uvařit kafe? Je něco, co nutně bude potřebovat? Jede tam kvůli pohybovému aparátu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama