LCHF fit style with Eli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 21:32
LCHF fit style with Eli

Ahoj, máte někdo zkušenosti s koučingem LCHF stravou s teouto slečnou? Má FB stránky, Instagram a působí to na mě dobře. Osobní zkušenost s ní nebi s nějakým jiným fit koučem?
Díky

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 03.07.19 21:59
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s koučingem LCHF stravou s teouto slečnou? Má FB stránky, Instagram a působí to na mě dobře. Osobní zkušenost s ní nebi s nějakým jiným fit koučem?
Díky

S paní zkušenost nemám, se stravou ano. Mně vyhovuje, ale znám lidi, kterým ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 07:47
@lachtanice86 píše:
S paní zkušenost nemám, se stravou ano. Mně vyhovuje, ale znám lidi, kterým ne.

Ahoj, díky za reakci a šla jste do toho sama nebo s nějakým poradcem? Jídlo 3× denně zvládáte? Já bývám unavená a není mi úplně ok.
Děkuji za odpověď.

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 04.07.19 08:34

Šla jsem do toho sama a jim 2×denne. Klidně napiš zprávu a poradím ti kde co a jak a pak se můžeš rozhodnout

Froseth
Kecalka 485 příspěvků 04.07.19 08:53

K tomu žádného kouče nepotřebuješ, škoda peněz. Něco si o té stravě přečti, není to nic složitého, můžeš si koupit knihy, nebo přečíst články na netu. Stáhni si do mobilu Kalorické tabulky, tím si ohlídáš, jestli máš dostatečně nízký příjem sacharidů. A celkově budeš vědět, jestli přidat/ubrat bílkovin nebo tuků. Můžeš si najít i skupiny na Facebooku, tam ti do začátku pořadí. Přeju hodně štěstí :)

Hanka123456
Kecalka 174 příspěvků 04.07.19 15:57

Ahoj, můžete mi na sebe hodit kontakt? Třeba mail nebo FB? Děkuji

Hanka123456
Kecalka 174 příspěvků 04.07.19 15:57
@lachtanice86 píše: Šla jsem do toho sama a jim 2×denne. Klidně napiš zprávu a poradím ti kde co a jak a pak se můžeš rozhodnout

Tak ještě jednou: můžete mi na sebe hodit kontakt?
Děkuji :-)

Váš příspěvek
Reklama