Léčitel Pavel Šíma Heřmánek

1871
15.2.20 11:45

Léčitel Pavel Šíma Heřmánek

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto léčitelem? Prý byl v komatu a po probuzení léčí lidi skrz duhovku - umí z ní číst „nemoci“. Údajně se u něj léčil i Jágr, Hašek, Patrasová…
Zajímá mě, zda ho někdo zná, či má nějakou zkušenost s ním.
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27570
15.2.20 12:52
@Kolarkaa píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto léčitelem? Prý byl v komatu a po probuzení léčí lidi skrz duhovku - umí z ní číst „nemoci“. Údajně se u něj léčil i Jágr, Hašek, Patrasová…
Děkuji :kytka:

Léčení přes duhovku je podvod! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43351
15.2.20 13:26
@Kolarkaa píše:

Podvodník. Žije ze zoufalství druhých. Nic neumí, za nic nezodpovídá. Poškodí tě a ezmeš si na něm prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43351
15.2.20 13:30

Sem si našla nějaký rozhovor, to jsou fakt perly :mrgreen:

Pavel Šíma (67) Vystudoval mechanizaci zemědělské výroby v Mladé Boleslavi.

Kdysi jsem se bavil s nějakou starší paní a ptal jsem se jí, jak se dřív mylo nádobí. Říkala, že za pomoci přesličky.
Tak jsem si vyvodil, že tahle bylina má schopnost rozpouštět usazeniny a začal jsem ji lidem předepisovat. Někdy však kúra nezabrala úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1871
15.2.20 13:53

@Baba jj ja to cetla.. jen me zajima kdo u nej byl - zna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.20 14:07

Nebrat… znam slecnu co s nim ma dite.. nejprve ji hrozne zblbnul, pak po diteti se ji rozsvitilo a utekla od nej.. chudak mimino drzel za nozicky a potapel ho do bylinneho rozvaru… :zed: :zed: :zed:
a (nevim ted, zda to byl on nebo jiny lecitel) ma na svedomi nejake decko, ktere po jeho „lecbe“ zemrelo..

• Citovat
  • Nahlásit
1871
15.2.20 14:43
@Anonymní píše:
Nebrat… znam slecnu co s nim ma dite.. nejprve ji hrozne zblbnul, pak po diteti se ji rozsvitilo a utekla od nej.. chudak mimino drzel za nozicky a potapel ho do bylinneho rozvaru… :zed: :zed: :zed:
a (nevim ted, zda to byl on nebo jiny lecitel) ma na svedomi nejake decko, ktere po jeho „lecbe“ zemrelo..

To to tam pise, ze dela bylinne koupele, prostriky nosu, otuzovani doporucuje uz od mala, studenou sprchu atd..
cetla jsem prave jen pozitivni zkusenosti, negativnich je asi hodne, ale nedohledatelnych..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14366
15.2.20 14:56

To by mě teda zaímalo, jak hledáš.

Jeden z prvních nabízených odkazů na google
https://www.idnes.cz/…3_domaci_ert . „Nemoci neexistují. Rakovina neexistuje, žádná roztroušená skleróza není, to vám vytluču z hlavy,“ říká. Léčí pouze čajem, převařenou vodou, výplachy nosu a zákazem jakékoliv chemické léčby, tedy pilulek i chemoterapie.

„Každý někdy umře,“ odvětil léčitel Pavel Šíma na dotaz, zda už mu někdy pacient zemřel přesto, že poctivě dodržoval všechny jeho rady.

REgulérně nebezpečný magor, který ještě obírá lidi v těžké životní situaci a pro jistotu ani neuvádí ceník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1871
15.2.20 15:49

@Ou to jsem cetla, ale hledala jsem recenze od lidi, co u nej byli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43351
15.2.20 19:59
@Kolarkaa píše:
@Ou to jsem cetla, ale hledala jsem recenze od lidi, co u nej byli

Proc? Je to ptakovina. I kdyby ti nekdo 100× tvrdil, jak mu ten blbec pomohl, neni to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1871
15.2.20 20:09

@Baba je to tak jak je psano vyse, chodi tam lide zoufali, kterym nepomaha klasicka medicina. Takovy clovek je ochoten vyzkouset uz cokoli…
Jukl je take „lecitel“ a chodi k nemu spoustu lidi (ted je tedy nemocny, neordinuje..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
17.3.20 21:04

Mám osobní zkušenosti a i když se vsemi jeho názory nesouhlasím, v bylinkach se opravdu vyzná, jsou kvalitní a pokud člověk vše užívá a dodržuje dlouhodobě tak, jak je mu doporučeno, pomůže to!!! Jezdí k němu léta už i moje dvě sousedky a tez jim pomohl. Je to o přístupu lidí. O tom, že by někoho zabil svoji léčbou, nevím. Každopádně je to na zvážení každého, jakou cestou si půjde. Zda alternativní nebo chemickou. Nic proti západní medicíne, ale bylinky jsou boží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43351
18.3.20 05:42
@kazetkakiki píše:
Mám osobní zkušenosti a i když se vsemi jeho názory nesouhlasím, v bylinkach se opravdu vyzná, jsou kvalitní a pokud člověk vše užívá a dodržuje dlouhodobě tak, jak je mu doporučeno, pomůže to!!! Jezdí k němu léta už i moje dvě sousedky a tez jim pomohl. Je to o přístupu lidí. O tom, že by někoho zabil svoji léčbou, nevím. Každopádně je to na zvážení každého, jakou cestou si půjde. Zda alternativní nebo chemickou. Nic proti západní medicíne, ale bylinky jsou boží.

Ne, nepomuze, je to podvodnik.
Covid vylecit neumi?
Bylinky obecne nejsou alternativni medicina, pouzivaji se,,bezne”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.3.20 21:04
@Ou píše:

https://www.idnes.cz/…3_domaci_ert . „Nemoci neexistují. Rakovina neexistuje, žádná roztroušená skleróza není, to vám vytluču z hlavy,“ říká. Léčí pouze čajem, převařenou vodou, výplachy nosu a zákazem jakékoliv chemické léčby, tedy pilulek i chemoterapie.

„Každý někdy umře,“ odvětil léčitel Pavel Šíma na dotaz, zda už mu někdy pacient zemřel přesto, že poctivě dodržoval všechny jeho rady.

REgulérně nebezpečný magor, který ještě obírá lidi v těžké životní situaci a pro jistotu ani neuvádí ceník.

Tak pro Vaši informaci, bere si ubohých 250 Kč za vyšetření… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.3.20 21:25

vyzkoušejte a uvidíte :)

@Ou píše:

REgulérně nebezpečný magor, který ještě obírá lidi v těžké životní situaci a pro jistotu ani neuvádí ceník.
@Kolarkaa píše:
@Kolarkaa píše:

Meho kamarada vycistil od alergii. Moje maminka k němu chodí již 10. rokem Pomohl jí tak, jak ani doktoři v Motole operativně nedokázali. Chodím k němu i se synem a také mu hodně pomohl. Byl dlouhodobě léčen s Henochova-Schönleinova purpurou v nemocnici v Plzni. Mel velmi tezky prubeh. Sami se s takovým pripadem Plzen nesetkala, byli jsme sledovani i Prazskou nemocnici… Vysevu jsme se nemohli zbavit. Az po navsteve pana Šímy a zahájení jeho čištění ma už pouze obcas par tuplicku a to pouze na nohach. Pro nas velky uspech a pokrok. Synovi je 9let.
Jen uvedu na pravou miru, proc ho lide nekteri nemohou vystat.. Je to lecitel… pocitejte tedy, ze se nechova jako bezny clovek. Nebere si servitky a co na srdci to na jazyku..
Ale kdyz se nad timto povznesete, mate vyhrano a nesmite se zminovat o doktorec :lol:
nesnasi je…

Kdo tvrdi, ze vysetreni duhovkou neni mozne.. Sam tam nebyl…
Jak je mozne, ze je schopen vam rici veci, ktere vite jenom vy? Co vas trapi ap?

Vysetreni stoji ubohych 250Kč. Takze neni co ztratit..

Preji hodne zdravi. Hezky den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama