Lehký obousměrný sportovní kočárek

78
27.3.21 08:18

Lehky obousmerny sportovni kocarek

Dobry den,

Mate nejaky tip na sportak, ktery ma idealne gumova kola a odpruzeni, cca do 10 kg? Aby projel mirny teren jako je kostky ve meste, nezpevnena cesta v lesoparku, tenka vrstva snehu na chodniku… kocarek do terenu mam, ale je silene neskladny, tak potrebuju neco do auta, ale zase ne za cenu vykresat z ditete dusi. Kdyby mel jeste i otocnou sedacku, tak to bych byla stastna. Predem dekuji za cenne tipy :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3925
27.3.21 08:27

@Veruko24 joie versatrax

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3062
27.3.21 08:41

Máme Valco Snap, je lehoučkej, skladnej, projede celkem cokoliv, trochu třasák ale dítě v něm spokojeně vyjelo na Velkou Javořinu, akorát že neni otočnej. Jinak ho milujeme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20760
27.3.21 09:02

Maxi cosi Stella a Adorra, Joie versatrax, valco snap ultra, moon resea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
27.3.21 10:17

Valco neni vubec odpruzeny
Joie se mi libil, ale hodne maminek pise, ze to je kostitras, tak jsem na vazkach ted
Resea ma hrozne kratkou leznou plochu, v tom se mi za chvili nevyspi uz
Adorra ma penovy kola, ten rozhodne ne, jeden takovy uz sel z domu a u stelly se mi zase nelibi to tecko mezi nohama…ja vim jsem narocna :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20760
27.3.21 10:22

@Veruko24 lehkej, odpruženej kočárek s otočnou sedačkou není. Ona totiž ta sedačka je sama o sobě celkem těžká a i to odpružení přidá kila navíc. Koukni ještě na britax go big a cybexy, ale to už je vyšší cenový level..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
27.3.21 11:33

Ja to mam celkem projete ty kocarky, spis hledam nekoho s osobni zkusenosti, vyrobce sice napise, ze odpruzeny je, ale potom neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3062
27.3.21 12:36

@Veruko24 my s tím Valcem projeli fakt leccos, jasně že to není houpačka ale dcera úplně spoko, ani ji to nebudilo když spala a jeli jsme v lese :nevim: ale ty těžší terény stejně začala chodit po roce sama, velký výšlapy (Tatry, Šerák&Keprník atd) v krosně, kočár jsme vozili spíš na spaní a popovezení při delších, terénně nenáročných výletech a ve dvou letech jsme ho zrušili úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16689
27.3.21 13:01

V těch požadavcích si protiřečíš, sportovní otočný kočár nikdy nebude lehký. pokud bude lehký, zas bude v terénu na h*vno. Musíš si určit priority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
27.3.21 13:08

Jak uz jsem psala vyse…kocar do terenu mam. Mam hartan topline s, se kterym jsem nadmiru spokojena co se jizdnich vlastnosti tyce, takze dalsi tank fakt nepotrebuju. Jediny co, tak je silene neskladnej, takze hledam lehci skladnejsi do auta a do mesta. Ale ani ve meste neni vsude asfaltova cyklostezka a nektere kocarky horko tezko zvladaji i mestskou dlazbu, proto bych chtela nejaky kvalitnejsi, ale ne terenak ten uz mam. Otocna sedacka neni priorita, jen prijemny bonus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25633
27.3.21 13:10

My máme Jané kendo a dobrý. Používám od 5 měsíců doteď ( malý má 2 roky a 2 měsíce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20760
27.3.21 13:11

@Veruko24 tak si pořiď britaxe B-motion. kočárek, dle tvých požadavků, fakt neexistuje. Hledala jsem ho dost dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
27.3.21 13:11

@andelka83 na ten jsem koukala a jsi s nim teda spokojena? Co odpruzeni? A ovlada se dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25633
27.3.21 13:38

@Veruko24 Odpružení..no to u lehkých skladných sporťáku bych nečekala, protože se to vylučuje. V podstatě nevím co to odpružení má znamenat. A to jsem nejstaršího vozila do víc jak roku v klasickém kočárku s nafukovacími koly a zavěšením na řemínky. Vždycky jsem měla radši sportaky potom
Jinak super, ovládá se krásně, je lehký, má dlouhou stříšku, velký koš, otočnou sedačku, nastavitelnou rukojeť..a syn se pořád vleze. A hlavně ho nemá každý :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19756
30.3.21 14:23
@debra.morgan píše:
V těch požadavcích si protiřečíš, sportovní otočný kočár nikdy nebude lehký. pokud bude lehký, zas bude v terénu na h*vno. Musíš si určit priority.

přesně to jsem chtěla napsat!
otočná sedačka znamená težký tank - protože těžiště kočárku musí být na obě místa a je to na prd, už bych to nechtěla, dokud jezdíš proti směru ok, jakmile sedačku otočíš (cca v roce věku už chtějí všechny děti vidět a otáčí hlavu) tak se může dokonce s taškou kočár naklánět.

Za mě NE - vydržet ty 3 měsíce, kdy chce dítě vidět na mámu a pořídit spor´ták jen po směru, ty jízdní vlastnosti jsou uplně jinde, navíc kočár lehčí, lepší na ovládání - např. B-Motion 3 je fajn :D, už v něm vozím 3.dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat