Letět letadlem, nebo jet autem na dovolenou?

16.5.16 21:39

Letět letadlem, nebo jet autem na dovolenou?

Chteli bychom letos na nejakou rodinnou dovolenou.Loni jsme jeli na dovolenou autem, to byl ale malej Malej teď už by se asi nudil. Vlastně máme možnosti 3: auto, letadlo, vlak. Nad tou třetí Teda moc nepremyslim, asi letadlo, nebo auto, ale to nevím, jak by to bylo s cestovkou autem.Zase si muzea zastavitnkdy chceš? Chteli bychom nějaký hotel s all inclusiv. Letěli bychom někdy v červnu to bude malému 13 mesicu, nebov v září 15mesicu n jak to chodí s tak malymi dětmi v letadle? A co jídlo? Pokud máte zkušenosti, budu ráda, když se podelite… Děkuji.,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
16.5.16 21:42
@Mimísek Elis píše:
Chteli bychom letos na nejakou rodinnou dovolenou.Loni jsme jeli na dovolenou autem, to byl ale malej Malej teď už by se asi nudil. Vlastně máme možnosti 3: auto, letadlo, vlak. Nad tou třetí Teda moc nepremyslim, asi letadlo, nebo auto, ale to nevím, jak by to bylo s cestovkou autem.Zase si muzea zastavitnkdy chceš? Chteli bychom nějaký hotel s all inclusiv. Letěli bychom někdy v červnu to bude malému 13 mesicu, nebov v září 15mesicu n jak to chodí s tak malymi dětmi v letadle? A co jídlo? Pokud máte zkušenosti, budu ráda, když se podelite… Děkuji.,.

vždycky jedzime jedine autem protože jedeme a noc deti spi a vystřídáme se v pripade unavy - muzeme si zastavit kdy chceme a kde chceme stejne tak na te dovolene vyrazit nekam do okoli ci jiného města a to pohodli ;) o bezpecnosti nemluve ;) když chceme tak odjedeme drive kdyby třebas jedno z deti dostalo horecku coz autobusem nebo letecky nejde ze jo no sebrat se a odjet ;) a jeddime hodne Madarsko twermaly pak chorvatsko more nebo Italii ;) stejne tak rakousko nebo nemecko ;)

• Citovat
  • Upravit
33015
16.5.16 21:45

Jezdime autem..italie. Loni dcera pul roku a syn 2,5 let..letos bude mit dcera 20 mesicu a syn 4 roky co pojedem a zase autem. Italie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
16.5.16 21:45

@JayLee Myslíš, že je cestování autem bezpečnější, než letadlem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9341
16.5.16 21:46

Tak pokud chcete all inclusive, tak bych asi volila letadlo. Ty zájezdy zas nejsou tak drahé a vybrat se dá. Pokud nepoletíte do Karibiku ale jen někam do Evropy, tak let trvá dvě tři hodiny. To máš lepší, než se někam táhnout autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9341
16.5.16 21:47

@xstrasilka cestování letadlem je stoprocentně bezpečnější, než autem ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.5.16 21:47
@xstrasilka píše:
@JayLee Myslíš, že je cestování autem bezpečnější, než letadlem?

v dnesni době urcite ;)hlavne je to podstatne levnejsi autem ;) ja bych letecky nikam neletela bala bych se to jednak a jednak by mi vadilo to ze jses vazana na zpatecni let proste se nikam v tom state nepodivas jinam jses jen v nejakym resortu ale autem se podivas kdekoliv tam proste si udelas program a nelezis jen na plazi ci u bazenu ;)

• Citovat
  • Upravit
3031
16.5.16 21:49

Do dvou let na klíně. Jinak pak už platíš celou letenku. Ostatní závisí na tom kam letíš a s kým letíš a jak dlouho letíš.. Pro tak malé dítě asi sebou, to by asi nejedl. Samozřejmě určité jídlo se dá koupit i v letadle, ale asi nic pro batole. Lítáme tak od 8měs.(2-4h)pak i na delší cesty. (10-12h.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
16.5.16 21:51

Jedině letadlem, handrkovat se xhodin v autě na silnicích v létě, no děkuju. Jídlo vezmeš jeho, co normálně jí, normálně ho proneseš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
16.5.16 21:54

@JayLee No já myslím, že ve statistikách nehodovosti pořád vede auto před letadlem ;), ale taky bych asi jela radši autem. Hlavně ty odlety v pět ráno by asi nebyly to pravé ořechové pro malé děti. Manžel by už k moři chtěl, já ještě s prckama zůstanu radši v Čechách, jak píšeš, když se objeví horečky, můžeš jet domů, ale asi to taky není úplně ono jet takovou trasu s nemocným dítětem (to je to čeho se bojím já). Já bych ani řídit v noci a v cizině nechtěla, takže by to bylo jen na manželovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
16.5.16 21:55

@JayLee tak jednoznačně je letecká doprava bezpečnější, statisticky vychází hůř automobilová doprava. A co se týče že se nikam nepodíváš. Zřejmě často necestuješ, protože dnes si můžeš půjčit auto kdekoliv, na jak dlouho. My si je vyzvednem na letišti a pak na ubytko, či další program. Pokud volíme třeba variantu hotele s all. tak si půjčíme auto na hotelu a objedem si to taky. Takže vše jde. Auto objednáváme na internetu, nabídek dost, jde vše zařídit z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
16.5.16 21:56

Já preferuji letadlo. je to pohodlnější a bezpečnější. Už jen představa, že bych se bála kdekoliv zastavit na odpočívadle, abychom nenarazili na uprchlíky… a taky pravděpodobnost nehody v autě je mnohem vyšší než u letadla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9512
16.5.16 21:59

No takhle malý dítě bych do letadla nevzala. Většina dětí to prořve a chudáci lidi. Já jsem na tohle dost alergická. Poslední let tam holčička přes ulici řvala a pak to tam z toho řevu celý pozrvacela…
s malým jsme letěli až ve třech letech, kdy jsme věděli, že tu cestu zvládne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
16.5.16 22:01

Všechno má svoje. S klukem jsme byli letecky, letos se dvěma už jedem autem. Neni problém si půjčit auto na místě a cestovat tam i když člověk letí. Letěli jsme do Řecka, cca 2,5hodiny, klukovi byl rok a půl, naprostá pohoda. Jedl normálně s náma v hotelu. Auto nám půjčili i s autosedačkou. Letos jedem jen do Italky, pojedem na noc jinak by to byl očistec. Jsem zvědavá jak přežijem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
782
16.5.16 22:01

Urcite letadlem. Je to rychlejsi, pohodlnejsi a bezpecnejsi. Jidlo i piti do letadla muze mit prcek svoje ;)
A auto si muzete pujcit na miste, kdyz budete chtit cestovat, nemusite byt vazani jen na hotelovy resort.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama