Letní dovolená s malými dětmi

1577
22.6.15 13:12

Letní dovolená s malými dětmi

Dobrý den,

ráda bych vás požádala o tipy na letní dovolenou se malými dětmi. Syn má dva roky a dcera 6 měsíců. Proto bych uvítala, aby tam bylo vyžití pro Kubíka a přitom si já s manželem odpočinula. No a okolí aby bylo dostupné na procházky s kočárkem. Představovala bych si nějaký penzionek nebo tak něco.
Věřím, že nejsem sama, kdo tak trochu tápe, kam s takto malými dětmi jet…

Děkuji za vaše tipy a doporučení.

Peťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
22.6.15 13:22

Trochu upresni lokalitu, nepredpokladam, ze s sestimesicnim byste jeli pres celou republiku.

jinak na odpocinek je asi nejlepsi nechat deti doma :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6018
22.6.15 13:27
@Ali-Ali píše:
Trochu upresni lokalitu, nepredpokladam, ze s sestimesicnim byste jeli pres celou republiku.jinak na odpocinek je asi nejlepsi nechat deti doma :jazyk:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
22.6.15 13:28

Tak my se se třemi dětmi 5,3 a 2 roky chystáme do malého penzionu kde budeme mít pro sebe celý apartmán. Mají tam zvířátka pískoviště bazén. rybník kde může nejstarší chytat s manželem ryby a k tomu bio strava když budem chtít. Hlavně vypadnem z města a když se nám bude chtít tak pojedem někam na výlet do okolí. Ze zkušenosti vím, že s dětmi je lepší spíš naplánovat moc výletů oni byly večer plný elánu a my unavený :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
16008
22.6.15 13:30

Upresni lokalitu, jinak proc ne se sestimesicnim pres celou republiku, kdyz nekdo jede s daleko mensim k mori.

Za mne doporucuji tohle:
http://www.hotelrilancio.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
22.6.15 13:35
@Hanka1 píše:
Upresni lokalitu, jinak proc ne se sestimesicnim pres celou republiku, kdyz nekdo jede s daleko mensim k mori.Za mne doporucuji tohle:
http://www.hotelrilancio.cz/

tak jiste, ze to jde. ale cestuji s detma hodne a za odpocinkovou aktivitu to nepovazuju. Z Ostravska bych se s miminem kvuli tydenimu pobytu treba na Sumavu netahla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
22.6.15 13:36

@elot A co to je za penzion?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
22.6.15 13:37

Ted uz budou letni dovolene dost rezervovane, tak hodne stesti at neco sezenes. My radi jezdime do veverciho dvora a ted jsme byli v penzionu agata v ceskem raji, oboje bylo fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
22.6.15 13:40

@Ali-Ali Jsem z Brna. Takže Vysočina, Východní Čechy. Původně jsem lokalitu neupřesňovala, protože jsem si říkala, že tu možná budou čerpat inspiraci i další maminky…

Děti doma nechat nemůžeme a hlavně nechceme. Muž děti přes týden moc nevidí, když chodí do práce. Navíc malou pořád kojím ;) Ikdyž určitě by to bylo super. Jde mi hlavně o to, změnit prostředí a „vypadnout“ na pár dnů někam jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
22.6.15 13:49

Tak to bude daleko tenhle je v chlumu u Křemže v jižních Čechách my jsme z Budějovic

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama