Reklama

Léto a děti jsou věčně nemocné :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.08.18 07:58
Léto a děti jsou věčně nemocné :(

Ahojte maminky :) už jsem z toho nešťastná :( v červnu před dovolenou dcera 3,5roku měla náběh na zánět močových cest, to jsme ustálí po léčbě odjeli k příbuzným na týden ten jsme si skvěle užili, hlavně děti byl cílený pro na ně :) po příjezdu týden syn 5let byl na 5lete prohlídce kde dostal tetanovku a měl tři dny teploty :( týden byl zdraví a dcera měla zničeho nic dva dny vysoký teploty co sami odezněli a bylo dobré asi z vedra :) věčně litala i venku jsou plný energie. Pár dní na to syn horečky :( když je měl i třetí den šli jsme k paní doktorce a ta řekla angína i s čepi :( takže ospen :( už jsem se těšila na dovolenou jak pojedeme do zoo a na tramvaje atd… Plánu na výlety plno, ale v úterý jsme byli na kontrole vše v pořádku s tím, že do čtvrtka dobrat ospen a pomalu na hodinku mužem na vycházky ven, včera večer měl zvýšenou teplotu :( v noci měl už přes 38 tak dostal Nurofen prý už dobrý ale teď nad ránem opět 37,2 :( a to dnes dobírá antibiotika :( zítra jsi jdu pro ukončení OCR a v pondělí mi začíná týden dovolené :) vůbec nevím co budu dělat asi budem doma i o dovolené :( jsem úplně psychicky vyčerpaná :( a udržet je v klidu je problém, včera jsem je zkoušela všemožné zabavit, ale pořád pobíhali a skákali a bohužel doma :( léto je už v druhé polovině a my kromě dovolené v červnu nikde nebyli a vše promarodili :( máte to také někdo tak? Také vám děti marodí? Přitom jsem měla tolik plánu a teď jsem unavená a zlomená z napomínání a utěsňování a vymýšlení co budem dělat jen bez pohybu :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 09.08.18 08:11

My teda nemarodime celý leto, ale vždy zásadně v době dovolené :) V červenci byl v plánu týden výletů, bazénů atd a mladší chytil šílenou střevní chřipku. Teď měl mít muž zase dovolenou a starší má nemoc ruce, nohy, pusa.. Takže zase nic. Manžel nakonec šel do práce a já jsem zase doma. Synovi krom vyrážky nic není, ale je nakazlivej, takže ven vůbec. Mezi tím spousta rýmy, takže jsme sice mohli ven, ale nikdo si s nima nechtěl hrát, aby to nechytil taky, takže věčně na hřišti sami. No hrábě mi už slusne. S kamarádem se syn viděl za prázdniny jednou.

blumen
Hvězda diskuse 40376 příspěvků 09.08.18 08:25

@ptakovapelika pokud se coti dobre a nehoreckuji, tak normalni program :nevim: Nas omezi jen horecka. 37.2 je v techto vedrech bezna teplota. Mysli pozitivne. Dobere antibiotika a uzijte si dovcu. Ja si uz po 2 letech nonstop nemoci uzivam dny bez horecek naplno. Ted se teda drzi, tuk tuk. U vas byla nejhorsi ta angina.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 09.08.18 08:28

Já jsem s dvouletakem v nemocnici. Není tu ani herna, balkon, nic. Jen chodba a jeho hračky z domova. Jsem zralá na psychinu a dítě rovněž. Starší je sám s babičkou a stenetem. Tak věř, ze v tom nejsi sama a muze byt i hůř ;)

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 09.08.18 08:29

My se v tom pekne stridame presne od 30.6. Pocasi hrozne, ja v osmem mesici, nic nez bazen se neda pro preziti delat. Co jsem nemocna ja, trapim konecne zdrave deti doma. Po noci bolesti rano odpadnu, nikam je nevezmu, staraji se o sebe samy nez se proberu z komatu.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 09.08.18 08:29

Jo, děti, tak to bohužel bývá…

Malike
Extra třída :D 11588 příspěvků 09.08.18 08:35

@ptakovapelika když mám plány a bojím se nemoci..dávám probiotika a multisanostol..brzo nás čeká moře takže ho dopující horem dolem.Pres rok marodí hodně ale zdá se probiotika mu pomáhají.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 09.08.18 08:42

@Tichošlápek Ježíš, tak to si to opravdu užíváte :( a s čím tam jste jestli to můžu vědět. Snad vás brzo pusti domů, nemocnice je fakt strašnej vopruz pro deti i rodiče

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 09.08.18 08:46

Taky jsem jednou zažila takový pitomý léto. Obě děti angínu ale samozřejmě ne spolu a pak ještě kluk zánět průdušek, a pak ještě nějaký střevní chřipky. Plánovala jsem si léto, protoze bylo poslední na mateřský před návratem do práce a byla jsem furt zalezla doma. No a v říjnu mě čekal celej měsíc neštovic. Hlavu vzhůru, je to jen období :kytka:

Annci
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 09.08.18 08:50

Šestiletá si užila první týden na příměstském inline kempu a hned potom dostala hnisavou angínu, takže také ospen. Za tři dny jsem šla znovu k doktorce, sestřička mi povídá: „dobrý den, jdete na kontrolu?“ „Ne, to je druhá dcera.“ Druhá hnisavá angína a druhý ospen. Takže dva týdny zabité jako nic. Až teď se zas trochu daří, tak snad vyjdou nějaké výlety. Vydrž, určitě bude líp :mavam:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 09.08.18 09:09

@ančapepča udělal se mu abces po stipnuti komarem. A bohužel hned u oka, takže hrozny. V nemocnici jsem nikdy nebyla, kromě porodů a je to tedy prima zážitek.

růžový achát
Závislačka 3965 příspěvků 09.08.18 09:18

Ahoj přidávám se do klubu - moje děti ( normálně zdravé) zánět v uchu, u dcerky močak, já virozu, kluk virózu, dcera týden teploty, vše z vedra, ani jednou jsme v těch vedrech nejeli na koupák, jsem zalezlá s dětmi na chatě v lese a lékarnice z nejbližší obce hlásí už z dálky ,, Tak co to tentokrát bude?”.Je to z toho počasí tím jsem si jistá. Navíc lidé jsou podráždění a hádaví, ja sama jsem často až agresivní :P .Jedeme teď o víkendu na závody v orienťáku celá rodina, tak jsem ráda, že bude o 10 stupňů méně.

růžový achát
Závislačka 3965 příspěvků 09.08.18 09:22
@Malike píše:
@ptakovapelika když mám plány a bojím se nemoci..dávám probiotika a multisanostol..brzo nás čeká moře takže ho dopující horem dolem.Pres rok marodí hodně ale zdá se probiotika mu pomáhají.

Probiotika už bereme taky všichni, plus céčko , b komplex a hořčík

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.08.18 09:34

@Tichošlápek
To mi je líto, ale také to bohužel znám :( minulý rok na začátku léta jsme tam byli cca týden a syn mi teda jen ležel až poslední dva dny vstal a začal si hrát. Ale to prostředí nemocnice není příjemná mě natož synovi. :( brzké uzdravení a návrat domů přeji :)

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.08.18 09:41

Taky berem lactobacilky a vitamíny komplex, ale stejně se nemoc vloudila bohužel :( zítra slavime s dětí narozeniny :) tak jsem zvědavá :) momentálně už má syn 37,5 :( no myslela jsem si že skočím zítra jen pro ukončení OČRa to donesu do práce a pobřežím domu připravovat oslavu :) ale teď to vypadá že budu muset vzít syna s sebou aby se na něj pan doktor ještě jednou podíval. :) aby toho nebylo málo pan doktor není náš a syn se ho boji :(naše paní doktorka má dovolenou. Tak jsem s toho nervózní a zvědavá co bude. Jinak si hraje a tvrdí že mu nic neni. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama