Levný Stomatolog

1.1.20 22:56

Levný Stomatolog

Přeji krásný večer, chtěla bych se zeptat zda-li tady někdo neví o dobrém zubaři v Ostravě a okolí, který není až tak drahý a přijímá nové pacienty, jsem už vážně zoufalá
Předem děkuji za zpětnou vazbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

809
1.1.20 23:24

@Psndjncdndj Z vlastní zkušenosti levneho zubaře nebrat, mě se to vymstilo, zuby mi naopak ještě víc zničil, taky jsem chtěla ušetřit, tehdy jsem ještě studovala. Ale zas na druhou stranu pak jsem si našla zubařku u které jsem platila 800,– za amalgamové plomby, prý požívá nějaké lepší no a asi 3 už mi vypadli. Ono sehnat dneska dobrého zubaře je zázrak, taky momentálně žádného nemám a že bych ho sakra potřebovala. Jenže ti kteří přijímají mají hrozné recenze 8o takže sama netuším co budu dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 23:49

Jó sehnat dobrého zubaře a ještě k tomu aby byl levný to je jako hledat jehlu v kupce sena, sama bych mohla dlouze vyprávět :roll:

V Ostravě nebo okolí ti bohužel nikoho neporadím ale obecné pravidlo při výběru by neměla být cena ale hlavně pozitivní hodnocení zubaře od jiných lidí co ho navštěvují, takže trpělivě hledat (gůglit) a pročítat recenze, držím palce ať jsi úspěšná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57063
2.1.20 00:56

@Psndjncdndj pokud jsi sehnala aspoň toho soukromého, raduj se, v Ostravě neexistují zubaři, hledá se i mnoho let :roll: lepší je jezdit např do Brna, Olomouce atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4879
2.1.20 07:21

Já jsem z Prahy a v zoufalství, že už snad nikdy neseženu slušného zubaře, jsem začala chodit do soukromé kliniky, kterou si hradí pacient sám. Zatím jsem spokojená. Před Štědrým dnem mi zachránili skoro nezachranitelný zub. Stálo to ale přes sedm tisíc. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
2.1.20 07:26
@Lucie1906 píše:
@Psndjncdndj Z vlastní zkušenosti levneho zubaře nebrat, mě se to vymstilo, zuby mi naopak ještě víc zničil, taky jsem chtěla ušetřit, tehdy jsem ještě studovala. Ale zas na druhou stranu pak jsem si našla zubařku u které jsem platila 800,– za amalgamové plomby, prý požívá nějaké lepší no a asi 3 už mi vypadli. Ono sehnat dneska dobrého zubaře je zázrak, taky momentálně žádného nemám a že bych ho sakra potřebovala. Jenže ti kteří přijímají mají hrozné recenze 8o takže sama netuším co budu dělat.

I na plombu je normální záruka, lékaři to podmiňují tím, že musíš na pravidelnou prevenci po půl roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 07:39

..když jsem byla na rodičáku, tak jsem preferovala plomby na pojišťovnu - krom toho, že se častěji měnily, tak třeba mně v puse při kousaní i strašlivě vrzaly. Od té doby co si připlácím, tak nemám žádné problémy.

Ad - k zubaři jezdím 70km, i když tady nějací asi jsou, ale jsem s péčí spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama