Lexaurin v počátku těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13197
6.5.23 11:23
@marinka5 píše:
@markytka3 ženy s jinými nemocemi mají také vědomě děti, tak nevidím důvod proč by ženy s psychickou nemocí, která je tedy nějak kompenzována, děti mít nemohly. Vem si, že někdo ty AD musí brát celoživotně jako někdo musí brát jiné léky na jiné nemoci celoživotně a nikdo jim neodpírá mít děti. Protože proč? Myslíš si, že se žena s psychickou poruchou nedovede o své děti postarat?

ty jsi fakt vazne nemocna s hlavou, ze. jak mzes porovnavat psychicky nemocneho cloveka napr. cukrovkarem :zed: tady autorka ohrozuje jeste sve nenarozene dite, co kdyz na ni ataka prijde behem tehotenstvi a ona si opet zobne… ne, zena s psychickou poruchou se nedokaze radne o dite postarat, behem tehotenstvi do sebe cpe AD, velka pravdepodobnost, ze se objevi po tehotenstvi ataka, kdo se bude starat o dite? co kdyz svemu diteti ublizi, ataka prijde, kdyz s nim bude sama… verim, ze jsi hodne nemocna, protoze by jsi jinak toto neobhajovala :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
6.5.23 11:32

@markytka3 bože můj, když nemáš o tomhle žádné ponětí, raději nic nepiš. Ty děláš z panické poruchy závažné psychické onemocnění, podle mě vůbec nevíš oč jde, proč by měl někdo při atace dítěti ublížit? Proboha…já to srovnávat nechtěla, ale chtěla jsem tím říct, že i při jiných nemocech daleko závažnějších se musí brát v těhotenství léky. A ne neobhajuju braní jakýchkoliv léků v těhotenství…něco si o tom raději přečti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
6.5.23 11:36
@marinka5 píše:
@markytka3 bože můj, když nemáš o tomhle žádné ponětí, raději nic nepiš. Ty děláš z panické poruchy závažné psychické onemocnění, podle mě vůbec nevíš oč jde, proč by měl někdo při atace dítěti ublížit? Proboha…já to srovnávat nechtěla, ale chtěla jsem tím říct, že i při jiných nemocech daleko závažnějších se musí brát v těhotenství léky. A ne neobhajuju braní jakýchkoliv léků v těhotenství…něco si o tom raději přečti

ja jen vidim, ze zakladatelka pri tlukotu srdce si jde zobnout lexaurin, prestoze se s pritelem snazi o mimino. ted bude nervni x-tydnu, zda je dite v poradku. tohle tobe prijde normalni? ale co je u tebe asi normalni… tak ataka snad muze byt i to, ze nevstane clovek z postele, ze nema na nic silu… do toho ti rve hladove mimino… a takova uzkostna porucha, kdy clovek nedokaze vystrc nos ze dveri, to musi byt pro male dite super, videt v takovem stavu svoji mamu… o velke pravdepodobnosti prenosu nemoci na dite, nemluve, ty jsi bezdetna, ze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6333
6.5.23 11:43
@markytka3 píše:
ja jen vidim, ze zakladatelka pri tlukotu srdce si jde zobnout lexaurin, prestoze se s pritelem snazi o mimino. ted bude nervni x-tydnu, zda je dite v poradku. tohle tobe prijde normalni? ale co je u tebe asi normalni… tak ataka snad muze byt i to, ze nevstane clovek z postele, ze nema na nic silu… do toho ti rve hladove mimino… a takova uzkostna porucha, kdy clovek nedokaze vystrc nos ze dveri, to musi byt pro male dite super, videt v takovem stavu svoji mamu… o velke pravdepodobnosti prenosu nemoci na dite, nemluve, ty jsi bezdetna, ze

mam kamaratku, ktora trpi endogennou depresiou, maju to v rodine. berie ad, s nimi aj pocala a vynosila dieta a je matkou, ako vsetky matky. o nic svoje dieta neukracuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
6.5.23 11:43

@markytka3 pokud se o tom něco chceš dozvědět, přečti si to
Děti mám, nijak je má „nemoc“ neohrožuje ani neomezuje a neboj děti rozhodně hlady netrpěly
Ataka je chvilková záležitost, která celkem rychle odezní, jak píšu něco si o tom přečti, rozhodně není PP srovnatelná se závažnými psychickými nemocemi. Navíc si nemyslím, že by to bylo kdovijak dědičné nebo ne v mém případě, u mě to vzniklo po těžkém dětství a smrti matky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6333
6.5.23 11:53

To su tu vecne polemiky, na co maju matky s psych. ochoreniami narok. ale nikto neriesi, na co ma narok zena, ktora siri nenavist.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tosidelassrandu
6.5.23 12:22
@Mkmkz píše:
To su tu vecne polemiky, na co maju matky s psych. ochoreniami narok. ale nikto neriesi, na co ma narok zena, ktora siri nenavist.

Hájit zájem dítěte vnímáš jako nenávist? 8o

  • Citovat
  • Upravit
6333
6.5.23 12:55
@Tosidelassrandu píše:
Háwjit zájem dítěte vnímáš jako nenávist? 8o

co uz nahajis na internete.. si tu tak akurat nieco ventilujes.. alebo teda nie ty, ale niektori..kazdy ma doma svoju rodinu, tam sa moze v plnej miere realizovat. klobuk dolu pred kazdym, kto dokaze svoj zivot prezit v laske, napriek vsetkym prekazkam.
potom su tu psychiatri, ospod, sudy, ked si to situacia vyzaduje. ti su plne komepetentni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
476
6.5.23 20:21
@markytka3 píše:
ja jen vidim, ze zakladatelka pri tlukotu srdce si jde zobnout lexaurin, prestoze se s pritelem snazi o mimino. ted bude nervni x-tydnu, zda je dite v poradku. tohle tobe prijde normalni? ale co je u tebe asi normalni… tak ataka snad muze byt i to, ze nevstane clovek z postele, ze nema na nic silu… do toho ti rve hladove mimino… a takova uzkostna porucha, kdy clovek nedokaze vystrc nos ze dveri, to musi byt pro male dite super, videt v takovem stavu svoji mamu… o velke pravdepodobnosti prenosu nemoci na dite, nemluve, ty jsi bezdetna, ze

Jezis co blbnes? AD bere cca 30% populace, a co chlapi na AD nebo s uzkostnou poruchou, ty deti videt muzou?

Ja mam taky uzmostnou poruchu a beru AD, ty mene vazne stavy se daji dobre zalecit. Beres psychickou nemoc jako tabu. Musis rozlisit mezi mene vaznymi staby a napr. Schizofrenii apod.

To uz by dite nemohl mit fakt nikdo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
476
6.5.23 20:27
@markytka3 píše:
ty jsi fakt vazne nemocna s hlavou, ze. jak mzes porovnavat psychicky nemocneho cloveka napr. cukrovkarem :zed: tady autorka ohrozuje jeste sve nenarozene dite, co kdyz na ni ataka prijde behem tehotenstvi a ona si opet zobne… ne, zena s psychickou poruchou se nedokaze radne o dite postarat, behem tehotenstvi do sebe cpe AD, velka pravdepodobnost, ze se objevi po tehotenstvi ataka, kdo se bude starat o dite? co kdyz svemu diteti ublizi, ataka prijde, kdyz s nim bude sama… verim, ze jsi hodne nemocna, protoze by jsi jinak toto neobhajovala :poblion:

Jezis ty si nejaka militantni:D

Ja mam taky generalizovanou uzkostnou poruchu a normalne svete div se zijeme, kazdy den jsme na krouzku, v hernicce, jezdime na vylety atd.
Tehotrnstvi se konzultuje s psychiatrem, leky jsem postupne pred pocetim vysadili. Panicke ataky se daji zvladnout, jsou na to dechova cviceni, aplikace, mas rodinu, partnera…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
10.5.23 09:06
@Marionka89 píše:
Další inteligent očividně

Asi tak, je tolik žen, co užívá všelijaké léky. Kdyby kvůli medikaci neměly být těhotné, vymřely bychom :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
10.5.23 16:07
@Sisi94 píše:
Asi tak, je tolik žen, co užívá všelijaké léky. Kdyby kvůli medikaci neměly být těhotné, vymřely bychom :mrgreen:

jj, a taky vidim plno alkoholiku, kuraku… a jsou snad leky a leky… za me zenska, co zobe lexaurin jak lentilky by mit deti nemela… jak chce zenska vychovavat dite, kdyz ma problemy sama se sebou? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
10.5.23 16:25
@markytka3 píše:
ja jen vidim, ze zakladatelka pri tlukotu srdce si jde zobnout lexaurin, prestoze se s pritelem snazi o mimino. ted bude nervni x-tydnu, zda je dite v poradku. tohle tobe prijde normalni? ale co je u tebe asi normalni… tak ataka snad muze byt i to, ze nevstane clovek z postele, ze nema na nic silu… do toho ti rve hladove mimino… a takova uzkostna porucha, kdy clovek nedokaze vystrc nos ze dveri, to musi byt pro male dite super, videt v takovem stavu svoji mamu… o velke pravdepodobnosti prenosu nemoci na dite, nemluve, ty jsi bezdetna, ze

U tebe je na první pohled patrná daleko závažnější diagnóza než obyčejná panická ataka :hug:

Hodně štěstí :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
10.5.23 16:52
@Sisi94 píše:
U tebe je na první pohled patrná daleko závažnější diagnóza než obyčejná panická ataka :hug:Hodně štěstí :pankac:

takze ty chovani autorky schvalujes? alkoholici si taky lzou do kapsy, ze prece v cechach vsichni chlastaji, takze je to v poradku :-) :-)… soudim, ze i ty jsi nemocna, jinak by jsi nenapsala OBYCEJNA panicka ataka… musi to byt super videt jako dite pri takove atace :nevim: nerikam, pokud je zenska zalecena, otehotni pod dozorem lekare, ale zobat, kdyz se snazim otehotnet, jen ze mi busi srdce?… alkoholik do sebe kopne flasku, psychousi lexaurin… oboje vyplavuje do tela seratonin, ne? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
10.5.23 17:53
@markytka3 píše:
jj, a taky vidim plno alkoholiku, kuraku… a jsou snad leky a leky… za me zenska, co zobe lexaurin jak lentilky by mit deti nemela… jak chce zenska vychovavat dite, kdyz ma problemy sama se sebou? :nevim:

Ona ho zobe jak lentilky? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty