Líbání v manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 08:50
líbání v manželství

Ahoj holky, mám takový malý dotaz…jsme spolu s manželem 9 let a já mám problém s tím, že ho netoužím líbat. On by samozřejmě chtěl, tak trochu mi to i vyčítá,ale já si nemůžu pomoct. Nějak mě to už nebaví, nevidím v tom nic moc příjemnýho…Jinak bych řekla, že máme celkem spokojený vztah, jen tohle nám nějak nefunguje… Občas se donutím ho políbit při sexu,ale to je tak všechno..Máte někdo podobnou zkušenost nebo jem divná jen já :oops: ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 09:38

Ja som mala s manzelom podobny problem ale opacne…ja som chcela ale on nie. Po 10 rokoch manzelstva som si uvedomila ze sa uz vobec nebozkavame. Myslim vasnive bozkavanie…take ze pusu sme si dali, ale inac sme sa velmi nebozkavali. Chybalo mi to, a mala som pocit ze tym ze ma nechce bozkavat ma vlastne nemiluje, ze po mne netuzi a ze mame spolu len sex:-) Mozno sa tak citi aj tvoj manzel ked nemas chut sa s nim bozkavat. Ved ked niekoho milujes tak bozk je dolezity prejav lasky. Skus popremyslat preco sa zmenil tvoj postoj, preco ta to prestalo bavit. Ak vam to inac funguje, ak funguje vztah a sex tak tomu nerozumiem. U nas sa to skoncilo tak ze som prisla na manzelovu neveru a potom prisiel na rad rozvod. Drzim palce nech sa to zlepsi.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 09:51

Ahoj,
my jsme s přítelem už hodně let spolu a líbání nám nic moc neříká. Pusinky si dáváme každý den na přívitánou a na dobrou noc, ale líbání je jen výjmečně při sexu. Já to tolik nevyžaduji a on taky né. Takže si myslím, že je to normální. Nedokážu si představit, že by jsme se měli líbat pořád. Už nejsme zamilovaní, ale máme se moc rádi a myslím, že nám to skvěle klape.
Takže buď v klidu, jsi normální a pokud ne, tak nejsi sama. :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 11:36

Hmmm, zakladatelko… tak u nás to bylo opačně a musím říct, že jsem chvílemi nezdravě vyšilovala… S předchozím partnerem jsme byli oba na stejný vlně, ač jsme spolu byli 7 let, tak jsme dokázali „potkat se v bytě“, když jsme třeba dělali každý něco jiného a dát si „jen tak“ pusu nebo jsme se do sebe klidně i „zakousli“ :). Zatímco manžel praktikoval pusu na dobrou noc a ráno na odchodnou a pak u milování. A to mi fakt nestačilo :(
L.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 11:44

A ještě se přiznám k jedné věci. Líbání mě hodně vzrušuje, takže když jsme byli s předchozím přítelem „líbací typy“, milovali jsme se snad pořád :).
Ale jelikož manžel na tu líbací předehru nebyl a šel spíš tak nějak rovnou na věc, tak mě to bavilo nějak míň, se přiznám :(.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 11.03.09 12:45

Teda anonymní diskuze!! Tak já to provalím. My se s manželem taky necicmáme, no možná ani při tom sexu. Přijde mi to divný strkat si jazyk do pusy atd. Asi jsme s toho už vyrostli, ale několik sladkých „letmých“ polibků mě dokáže naladit stejně možná i líp. Myslím si že málo kteří partneři se po delším vztahu vášnivě přes den líbají. A propo stačí aby mě vzal manžel do náruče a dal to malou pusinku a na každé noze mám jedno dítě a chtějí taky :lol: :lol:

rendule
Kelišová 6909 příspěvků 11.03.09 12:52

Taky nebudu anonymní,není se snad za co stydět,ne? :wink: My se teda líbáme a jsem za to ráda :) I přes den,když je teda doma,ale záleží na každém,co komu vyhovuje :wink:

leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 11.03.09 13:24

Tak my se nelíbáme už docela dlouho. jako pusinky jo samozřejmě,a le jako vášnivé líbání fakt už ne. Taky mi to přijde už trochu jako atkový divný prostě prostě. Netoužím po tom

leila

Tak my se nelíbáme už docela dlouho. jako pusinky jo samozřejmě,a le jako vášnivé líbání fakt už ne. Taky mi to přijde už trochu jako atkový divný prostě prostě. Netoužím po tom

leila

farska
Vesmírná mluvilka 30285 příspěvků 11.03.09 13:25

lacenko :lol: :lol: :lol:

a jak to budes delat,az budete mit deticky tri??? 8O

tri nohy nemas :! :! :lol: :lol: :lol:

Tak to jsem odlehcila,pardon :oops: :oops: :oops:
Ja si myslim,ze to libani JE SOUCASTI SEXUANIHO ZIVOTA,ASPON TROSKU…A ze by melo byt u milovani,a kdyz cche nekdo casteji??TAK PRO NE!
ASI BYCH ALE TAKE PATRALA PO PRICINE,POKUD TO BYVALO CASTEJSI A NAJEDNOU TO VSE USTALO… :roll:

JaSe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.09 13:28

Jé, já bych se mohla líbat pořád :D , kdyby bylo s kým :( . Nevím, jaké to je po mnohaletém vztahu, protože ten můj nejdelší trval 5,5 roku, ale u nás líbání taky brzy přestalo fungovat. Měla jsem snahu párkrát, přiblížit se zas k bývalému manželovi častým líbáním, ale nezabralo to (ani to moc nešlo, byli jsme pořád pod dozorem starých (tchánů) a tam se nějaká náklonnost nenosila.
Takže jsme od sebe a doufám, že s příštím partnerem to bude fungovat lépe a radostněji. Osobně si myslím, že vášeň se dá vyjádřit právě vydatným polibkem, není nutné kvůli tomu lézt do peřin. Navíc se to dá provozovat skoro všude (na rozdíl od jiných intimností :D ).
ahoj
Jana

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 11.03.09 13:44

„vášeň se dá vyjádřit právě vydatným polibkem, není nutné kvůli tomu lézt do peřin. Navíc se to dá provozovat skoro všude“

No nevím, jestli bych chtěla po 9 letech projevovat vášeň někde na ulici. (teď teda po 10 letech určitě ne).

Zakladatelko, jsi normální, někomu to prostě moc neříká. Spíš je blbý, je ty nechceš, ale manželovi to chybí. Jestli tě to moc neodpuzuje, zkus mu občas udělat radost. A třeba by pomohla nějaká vůně, co ti je příjemná? (pasta, žvýkačka)

vulpes
Kelišová 5134 příspěvků 11.03.09 14:10

Se současným partnerem se líbáme i přes den, ne nijak vášnivě, prostě tak jako že se máme rádi. Známe se 6 let…

Zato s EX- napřed jsem přestala mít potřebu ho líbat jen tak, pak jsem ho nelíbala ani při sexu, pak už jsem nechtěla ani ten sex, pak jsem se ho přestala dotýkat a nakonec jsem byla ve stavu, že když se mě dotknul (třeba ramene), tak jsem instinktivně zaječela a odtáhla se… To vše během 8 let…Brrr.

Takže ZAKLADATELKO - VARUJI…může to být jen začátek problému a gradovat …

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 11.03.09 14:17
farska píše:
lacenko :lol: :lol: :lol:

a jak to budes delat,az budete mit deticky tri??? 8O

tri nohy nemas :! :! :lol: :lol: :lol:

Báro,ještě pořád v pohodě… Manžel má taky dvě nohy, tak se můžou zavěsit i tam :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama