Lipoxal direct ?

28414
18.3.07 22:47

Lipoxal direct ?

Ahoj holky.
Nemáte prosím některá zkušenosti s tímto přípravkem? Nebo s normálním Lipoxalem? Moje máma a tchyně (60 let a 50 let) se pokoušejí zhubnout, tak jestli to zabírá. Cenu vím, na netu je 455,– za 60 tablet a berou se dvě denně, takže dávka na měsíc.
Předem děkuji, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Vvv
1364
19.3.07 08:47
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.3.07 10:02

Verčo, díky. Takže blbost a vyhazování peněz. Babčám vyřídím, děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
19.3.07 12:22

Z těch přípravků, co se objevily v tom testu, mám dobrou zkušenost s tím Psylliem - opravdu dokonale zažene hlad a kupodivu i chuť na sladké. Navíc velká krabička 200 g stojí kolem stovky, což je s těmi ostatními nesrovnatelné. Tak jestli chtějí mamina s tchýní zkusit něco na hubnutí, tak u tohohle by jim aspoň nebylo tak líto vyhozených peněz, kdyby se to nepovedlo ;-)
Já ještě chci vyzkoušet ten carnitin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
19.3.07 12:28

Jori, s tím Karnitinem pozor. Mám kamarádku, která ho brala, zhubla to je pravda. Hubla i pak po vysazení, ale nyní je hubená tak že vypadá jak anorektička. Jí už úplně normálně, to by ani člověk neřekl, co všechno dokáže sníst. Já to sníst tak je ze mě balon, ale ona ne a ne přibrat.

Byla kvůli tomu u doktora a ten jí řekl, že si to udělala tím Karnitinem, že jsou to vedlejší účinky nebo co.

Fakt pozor. Ale jinak přeju příjemné hubnutí. také věčně bojuju s váhou.

A k tomu Psylliu, tak to mám doma taky, ale prostě to nemůžu pozřít, jak tam plavou ty kousky, tak se mi z toho zvedá žaludek když to piju. Takže to také nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
19.3.07 13:01

Veru, tak to jsem nevěděla - díky za informaci! Dám na to pozor a ještě se někde na netu podívám, jestli k tomu karnitinu něco dalšího nenajdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
19.3.07 15:09

Holky, u té kamarádky to nebude jen užíváním karnitinu.. jedině snad v kombinaci s nějakým zdravotním problémem, popř. nadměrným užíváním..
Mmch, karnitin sám o sobě hubnutí nepomáhá, účinný je pouze v kombinaci s fyzickou aktivitou :wink: Měla jsem v práci kolegyni, co seděla celý boží den na zadečku, baštila karnitin a divila se, že nic :D :D :D
A ještě k tomu psylliu: je to určitě výborná věc, pomáhá i při zácpě a hlavně nemůže ublížit. A teď firma Dr. Popov začala vyrábět i vlákninu ve formě slaných tyčinek, což je určitě příjemnější pozřít než tu „klasickou“ verzi :wink:
http://www.popov.cz/…tycinky/489/?…

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.3.07 20:32

Psylium jsem jednou doma taky měla a fůůůj, bylo to pěkně hnusný (babčám vyřídím, že je to mňamka, ať si to pořídí :lol: ), nasypalo se to do vody a vypilo. Byla z toho taková kejda 8O Já jsem si to koupila na srovnání zažívání kvůli vláknině.
Jo a dřív jsem dělala závodně atletiku a nezávodně aerobic a L-Karnitin jsem také užívala. Je k tomu ale hodně potřebná již zmíněná těl. aktivita, pak zabírá velmi dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama