Lze zabezpečit radiátor?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Extra třída :D 14998 příspěvků 17.01.10 21:50
lze zabezpečit radiátor?

Už nějakou dobu přemýšlím, zda je nějaký způsob, jak zabezpečit radiátor před úrazem prcka. Přeci jen ta radiátorová žebra jsou docela úzká, tak by mě zajímalo, jestli jste radiátory řešili, nebo ne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 17.01.10 22:07

Já jsem to řešila - obalila jsem topení plyšáky, polštáři atp. Ovšem nebylo to v topné sezoně a hlavně, my jsme letos vlastně ještě ani nezačali topit, máme teplý byt.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 17.01.10 22:11

Já to neřešila a kupodivu se zatím prcek na topení nenapíchl nijak… Dává si pozor protože ví že je tvrdý a že by to mohlo bolet. Já osobně na radiátor spadla jedinkrát v životě, asi v 7 letech - po tmě, zakopla jsem o truhlu s vysavačem co mi matka bůhví proč dala doprostřed pokoje.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 17.01.10 22:13

Ahoj, také tento problém řešíme. Manžel bude dělat kryt na radiátor.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.01.10 22:17

Kryty na radiátory jsou fajn, ale některé konstrukce brání proudění ohřívaného vzduchu… No a pak můžete mít v bytě zimu. Osobně bych hlasoval za konstrukci typu „překřížené dráty“.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 18.01.10 09:34

Momentálně topíme a neřeším to, dokonce ví, že to hřeje, tak na to ani nechytá. Maximálně se ti bude zajímat o regulátor tepla, páč se točí, spíš ho budou zajímat jiné věci v bytě (domě) - bude mlátit do TV tou nějtěžší hračkou, hrabat se v šuplíkách, ožírat kabely, píchat prstem do zásuvek, pak se naučí vylézt na křeslo, pohovku, požírat drobky ze země apod.
Máme třeba v obýváku odloženou autosedačku kat. II a umí si do ní sám sednout - zrovna se v ní válí :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14998 příspěvků 19.01.10 21:22

Janinko, závidím ti bystré dítko, Lukáš sedí u kamen a chytá se jich (jsou roztopené, ale napálí), vždycky chvilku drží, pustí, chvilku drží a pořád dokola. Mám pocit, že kdyby pálil, tak si ty packy pak i spálí. Jinak se zatím „jen“ zajímá o kabely, zásuvky, šuplíky…jen s tou telkou má smůlu, máme jí u stropu :mrgreen:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 21.01.10 09:30

Kakiko za pár měsíců na tom budete stejně :mrgreen: , mláděti se zalíbil špunt od sprchový vaničky a furt ho vytahuje při koupání nebo chodí do koupelny a krade ho :roll:

Hraček máme hodně, ale řekla bych, že ho zajímá vše jen ne hračky, hlavně chce to co mám v ruce zrovna já, dali jsme mu i vyřazenej nefunkčí mobil a stejně jede po našich :lol:

Mladýho oblíbenci: moje PET lahev s čajem, kabel od PC, ovladače, mobil, špunt od vaničky, vyhazování brambor co máme v kyblu v kuchyni, bufetění v odpadkáči (už schovanej), špinavý kolečka od kočárku, drobky na zemi, lízání podlahy (co nejvíc špinavý :roll: ), prohrabování šuplíků, ničení program a dalších tiskovin, plácání do vody ve WC míse :roll: , lezení na IKEA křeslo (z teho už mě hrabe) - vypadá to u nás jak v holobytě, co jde se schovalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 21.01.10 10:02

Jani, tak to máš velmi vyspělé a uvědomělé dítě… :palec: V podstatě ho zajímají rekvizity k činnosti dospělých. A s tím olizováním podlahy - nepozorovalo tě někdy tvoje mládě při vytírání podlahy? Myslím, že se snaží co nejvěrněji napodobovat to, co dělají dospěláci. To je u dětí poměrně normální. Včetně toho mobilu; nechce „svůj“ mobil, chce ten „dospělácký“…

Kakika
Extra třída :D 14998 příspěvků 21.01.10 10:58

no Jani, už se těším :pankac:
U nás zatím vedou ty kabely, potom kočičí hračky - taková rok stará, ze všech stran oškubaná hrací myška se cucá nejlíp, hrabání v kočičích granulích (zatím překvapivě neochutnával), koupel v kočičí fontánce, lezení kocourům do záchoda a dnešní zážitek - vylitých cca 5 litrů vody vypuštěných z akvária na koberec (no, za to si můžu sama, měla jsem vědět, že je rychlejší než myšlenka :oops: ). Zatím máme všechno co šlo vystěhované o něco výš tak, aby na to nedosáhl,když se staví u nábytku. Až začne i šplhat po nábytku, tak si hodím aspoň na půl rok léčebné lázně s nervama :mrgreen: :dance:

anikova
Kecalka 116 příspěvků 5 inzerátů 17.02.15 22:20

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s kryty na radiátory wwww.krytynara­diatory.cz? Zabilo by to u nás dvě mouchy jednou ranou - ochrana před rozbitím hlavy a zakrytí hnusného radiátoru. Zajímalo by mě, jak kryt v reálu vypadá, hlavně ta konstrukce (aby si prcek tu hlavu nakonec ještě nerozbil o ni), jak to na topení drží, a jak je to pak s prouděním tepla. Díky

renduli
Závislačka 3054 příspěvků 17.02.15 22:32

Máte měřiče? Nevím, jak ty nové digitální, ale pro ty starší „odpařovací“ tohle asi není. Myslím, že byste koukali na vyúčtování.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 18.02.15 09:04

Tak hlavně indikátory a rozdělovače musí být přístupné, nevím, jak snadno je ten kryt odnímatelný. A taky aby tomu krytu nepřekážely.

anikova
Kecalka 116 příspěvků 5 inzerátů 18.02.15 09:11

Merice mame digitalni, instalaci krytu by to udajne vadit nemelo. A odecita se to uz nejaky ten patek na dalku, netusim jak, ale k nam domu uz nikdo nechodi.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 20.02.15 11:30
@anikova píše:
Merice mame digitalni, instalaci krytu by to udajne vadit nemelo. A odecita se to uz nejaky ten patek na dalku, netusim jak, ale k nam domu uz nikdo nechodi.

Jakou značku indikátorů máte?

Odečty probíhají pomocí notebooku a antény, stahuje se před domem, nebo na chodbě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >