Vytrhané vlasy

1403
21.11.09 15:18

Vytrhané vlasy

Ahoj, šestiletá dcera si dnes vytrhla velký chuchvalec vlasů i s kořínky. Chci se zeptat, jestli ty vlásky znova dorostou. Má tam totiž lysinku :-(
Díky
Kačica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
21.11.09 15:27

Dorostou, neboj :) Slibuju ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.11.09 15:35

Dík Lesi, tos mě uklidnila :-)
Mej se Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
21.11.09 16:20

Neboj dorostou.Mě se to povedlo také :lol: .Na jedné bujařé oslavě jsem jsi zapálila omylem vlasy,nevěděla jsem co tak jsem jich kus v šoku vytrhla :oops: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
1.12.09 21:54

Ahoj,dorostou neboj. Můj 22.měs.si pořád vytrhával vlasy,tak jsem to vyřešila ostříháním,ale to byl extrém…chomáče vlasů se válely všude. Teď už škube vlasy paenkám popřípadě se mu jednou za čas podaří škubat mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
22.1.10 22:36

Ahoj, jen hlídej z jakého důvodu si trhá vlasy. Mojí známé dcera to dělala v noci (byly jí asi čtyři nebo pět let), stal se z toho zlozvyk a nemohli ji to odnaučit - vytrhala si docela velkou plešku, tak musela strojkem na kraťoučko. Teď už je to velká desetiletá slečna s hustými dlouhými vlasy a na trhání naštěstí zapomněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HankaMJ
9.9.10 12:38

A nevite, jaky byl duvod, proc si vlasky v noci trhala? Moje mala to ted zacala delat, trha si cele prameny a me to desi! Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Habu
8.1.11 19:27

moje dvouleta dcera to taky dela, hlavne kdyz usina, ale nekdy i pres den, vzdycky si nakrouti praminek vlasku na prsty a pak skubne a vytrhne..docela me to desi a rada bych, jestli nekdo ma nejakou radu, nerada bych ji strihala nakratoucko, je to preci jen holcicka.
predem dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
nena17
20.2.11 16:32

strach

dobrý deň…jak ste si isty že dorostou? lebo ja sem se ´dopočula že ak sa poškodia folikuly tak nie …je to pravda? lebo mam ten proplem dakujem

• Nahlásit
  • Citovat
20308
20.2.11 16:44

no ta moje si je netrhá, ale furt si je motá na prsty, takže to má pak děsně zacuchany..
má udělanej culík a už hrabe do vlasů..má copánek už to zase motá. nevím co s nou.
když to má jen s čelenkou, tak za minutu to má fakt hnusný zacuchaný.. :think:
furt ju plácám přes ruku, ale nepomáhá :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
(sésse)
23.7.13 07:42

nevím a doufám že co nejdřív

Za jak dlouho to doroste??

• Nahlásit
  • Citovat
162
30.1.18 07:53

Stříhaly jste je strojkem

Zdravím,
máme to samé dcera 3roky si smotá z pramínku kuličku a vytrhne. vypozorovali jsme, že to dělám před usnutím a když je unavená nemluvě o tom, že si k tomu cumlá palec(neměla/nechtěla) nikdy dudáka.

Má krásné husté vlasy, nyní první řadu 5×2cm 1,5cm dorostlé a jede druhou řadu.

Bude nucena ji vzít strojkem, odkládám to, ale bojím se, aby to nemělo následky. Viděla jsem poloplešaté holčičky co vytrhávaly :nevim: a zůstalo jim to do dospělosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 21:53

Moje dcera 4 roky dnes vyrhala vlasy dceři 2 roky a to docela dost úplně sem to obrečela vůbec nevím jak ji to mohlo napadnout

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13379
22.12.18 23:08

Agresivita u dětí je něco zcela přirozeného - podstatou výchovy je učit děti ji kultivovat.

Dcerka není porouchaná, ale je potřeba se smířit i s těmi temnějšími aspekty lidské existence a učit ji, aby svoji frustraci a vztek řešila bez toho, aby ubližovala sobě, nebo druhým.

Nic strašného se nestalo, alespoň to bude poučení.

Mrkněte na tuhle knížku https://obchod.portal.cz/…sivita-deti/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama