Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Anonymní píše: Více
Fakt ne, zvládáme oboje
Raději čerstvé, ale z mrazáku je to taky fajn, nemusíš mít strach ![]()
@Anonymní píše: Více
Pockej, abychom si spravne rozumeli. Maso rozmraz, pak z nej udelej ten gulas a pak ten gulas zavar. Tak to bude cajk a v poho…
@Fee-bee píše: Více
Tak jsem to myslela i já a předpokládám, že i tazatelka. Jen stále nechápu, proč do mě ryje ![]()
Neni potreba @Dahlia0409 urazet, jen jste si neporozumely! Jinak udit se v poho da i rozmrazene maso, protoze ho stejne napichas solnym roztokem, aby bylo stavnate, ne?
@Dahlia0409 Vim a chapu. Tys ji v prvnim prispevku psala, ze se bezne vari ze zmrazeneho masa a ji zajimal ten druhy krok, zda takovy pokrm lze nasledne zavarit. To je cele. ![]()
@Fee-bee píše: Více
Kdybych chtěla říct, že ne, tak to napíšu. Když se to uvaří, tak čemu by vadilo to následně zavařit, když už to přejde varem přece ![]()
@Dahlia0409 Nevim, asi nema zakladatelka dostatecne zkusenosti, tak se zeptala. Proto tu preci diskuse jsou. ![]()
@Fee-bee píše: Více
Ano, to jsou a stačí psát slušně, ne že začne kopat a vyrypovat ![]()
@Dahlia0409 Tak uz to hod za hlavu, at si @Zeoli nevykrouti oci v sloup. ![]()