Lze získat těhotenskou průkazku zpět?

14895
9.7.19 22:04

To jako že po půl roce budou skladovat průkazky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
763
9.7.19 22:06

@Malike Já někde slyšela, že je musí zachovávat ale nevím jestli je to pravda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tazvesnice
9.7.19 22:07

Ne nelze, ptala jsem se na to hned po porodu a tehotenska prukazka je soucast zdravotnicke dokumentace z porodu.. taky jsem si ji chtela nechat ;)

  • Citovat
  • Upravit
558
9.7.19 22:08

@Sluníčko1511
Taky by mě zajímalo. Přece po porodu už není podstatná…netroufám si tvrdit, proto se vetřu a počkám na odpověď :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
763
9.7.19 22:08

@Tazvesnice děkuju moc za odpověď :) je to ale velká škoda…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
9.7.19 22:10

@Sluníčko1511 to řešíš až teď? Já si o ní řekla rovnou v porodnici a vždy dali :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tazvesnice
9.7.19 22:10

@Sluníčko1511 jj,taky mi je to do dneska lito a to to budou uz dva roky :) me i na konci napadlo si prukazku ofotit, ale to neni ono :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
1480
9.7.19 22:11

@Sluníčko1511 zkus se zeptat, každá porodnice to má jinak. Mně ji třeba dali při odchodu z porodnice (Brno). Budou ji mít založenou v dokumentaci, tak to zkus, za zeptání nic nedáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4706
9.7.19 22:12

Mně ji nechali, chtěla jsem ji předat na kontrole u gynekologa a říkal, ze si ji musím nechat jako zdravotní dokument, tak se mi tu válí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3023
9.7.19 22:44

Tak sis to mela vsechno vyfotit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
9.7.19 22:50
@Tazvesnice píše:
Ne nelze, ptala jsem se na to hned po porodu a tehotenska prukazka je soucast zdravotnicke dokumentace z porodu.. taky jsem si ji chtela nechat ;)

Mně ji nechali :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.7.19 23:30

Mě ji taky nechali a ani jsem si o ni neříkala :nevim: Plzeň - Lochotín

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
10.7.19 02:53

Já mám průkazky po obou synech, u nás v nemocnici si je nenechávají. Ale řešit to po roce a půl je pozdě, to by tam na tebe koukali jak na blázna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3155
10.7.19 11:05

Tak pokud je součástí dokumentace, může se archivovat i 20 let. Takže půl rok není blbost. Nejlepší je tak zavolat a zeptat se. Pokud bude v dokumentaci, je možné si udělat kopie, ale platí se za to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty