Má momentálně ikea nějaký systém objednávek a výdeje?

Anonymní
15.1.21 10:52

Má momentálně ikea nějaký systém objednávek a výdeje?

Ahoj, nejsem z Prahy, ale potřebovali bychom v ikee pár věcí… zdá se, že eshop funguje, ale nikdy jsme to nezkoušeli. To je jako výdejna pak někde přímo tam? po Praze se nevyznáme, trefíme max do té Ikey na Zličíně. Ale vůbec nevím, zda u nich výdejna funguje nebo je to jako klasický eshop s drahým dovozem (to nechceme)..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6848
15.1.21 10:55

Nechapu tvuj postup :D ani se nepodivat poradne na stranky a radsi nekam na forum dat dotaz. Jasne ze normalne funguje eshop a s vydejem v prodejne. Nachystaji ti to a vydaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
15.1.21 10:58

2 minuty hledání na stránkách ikei https://www.ikea.com/…-pub3c6e7536#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
15.1.21 11:26

A funguje to nebo je to zasekaný jak před vánocema?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 11:34

Před vánocemi se mi osvědčilo objednat hned v 7h ráno a bylo to ok, měli omezený počet objednávek denně..ale objednávala jsem domů, u některých vydejen byl problém s kapacitou..ale výdejny mají i jinde než na prodejnách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19643
15.1.21 11:34
@Lily Evans píše:
A funguje to nebo je to zasekaný jak před vánocema?

Asi, jak kde a kdy. Poprvé jsem naklikala v pohodě. Ale termín na vyzvednutí byl asi až za 5 dnů. A podruhé se to nepovedlo vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 11:36

@Lily Evans
funguje. Ale pozor - objednávala jsem min. úterý a nabídlo mi to k vyzvednutí jen jediný den (sobota) a až v něm si lze zvolit 3hodinové okno, jak se ti to hodí. Tzn. 9-12h, 12-15h, atd. Já osobně byla na Čerňáku. Výdej je v podzemním parkovišti - všude cedule a šipky, které k němu navádí. Dole zaměstnanci, kteří tě nasměrují co nejblíž k výdeji. Po zaparkování si zapamatuj parkovací místo, pak u okýnka nahlásíš číslo svojí objednávky plus to parkovací místo. Oni ti to pak k autu přivezou na vozíku. Já se nejdřív zhrozila, kolik bylo na místě aut, ale fronta k okýnku fakt odsejpala (cca 3 minuty?). V autě jsem si to pak schválně stopla a s vozíkem přijeli za 8 minut. Takže za mě super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
15.1.21 12:00

I teď mají určitý počet objednávek denně, taky tam něco potrebuju a už mi to hlásilo ať to zkusím následující den, ze mají omezenou kapacitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
15.1.21 14:26

Objednávala jsem v pondělí v noci (abych stihla kapacitu na den), včera jsme vyzvedli na Zličíně. Přijedeš k okénku (ke kterému tě navigují šipky, případně pracovník), zadáš číslo objednávky (10 čísel) a oni té pošlou na číslo parkovaciho místa. Za pár minut přijede pracovník a předá ti nákup. To je vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
15.1.21 21:56

Já nejsem zakladatelka, takže na Zličín pro to nepojedu, každopádně díky za info že to jde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat