Má někdo manžela Egypťana?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dreamgirl
Nováček 4 příspěvky 17.04.13 22:21
Ma nekdo manzela egyptana?

Ahoj chtela bych se zeptat jestli tu ma nekdo pritele ci manzela Egyptana? Jak to u Vas funguje, jaci jsou a jaky nazor na tyto muze mate, pokud je jiz znate dobre nebo, zijete v Egypte atd. S jednim jsem se prave seznamila, ale nevim nejak se mi to nezda on je do vseho moc hrrr, hned by se chtel zenit a pored vyznava lasku a ani me nezna. Jinak si celkem rozumime.Je to normalni? Myslim, ze je to jinou kulturou..no tak se prosim ozvete, budu rada :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »
Reakce:
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.04.13 22:25

S egypťanem neporadím, ale někdy mám pocit že můj chlap je marsu :mrgreen:

Teeeri
Echt Kelišová 8583 příspěvků 17.04.13 22:25

Chteji se dostat do Evropy.
Taky mi v Egypte slibovali hory doly..a jak me miluji… Jsou ale dost nadrazeni vuci zenam. Pozor na to.

slunečnicee
Kelišová 5578 příspěvků 17.04.13 22:30
archienka1
Kelišová 5158 příspěvků 17.04.13 22:41

Jo převážně jsou to týpci, co se chtějí dostat do Evropy, pak se na ženskou vykašlou, když se jim to povede, jednou mi takhle blbla kamarádka, naštěstí jsem jí to rozmluvila ;)

karolínka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.13 22:43

No, já bych si ho určitě nebrala, dokud bych nepoznala, jak a kde žije, jak se chová v rodině, s kamarády, je dobré mít představu o eventuální budoucí rodině, jak si představuje roli ženy v rodině; je dobré poznat také jeho rodinu; záleží také na tom, kde budete žít; pokud v Egyptě, tak je spíše pravděpodobné, že budeš doma a starat se o rodinný krb, žádná kariéra a pravděpodobně bude hodně dávat na svou matku; pokud tady, tak asi budeš moct žít celkem normální život, akorát je otázka, co ho sem vede; nevím, asi bych se hodně zajímala co a jak a svatbu hned ne e; pokud to s Tebou myslí vážně, tak si počká

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.13 22:43

Znala jsem jednu, ten její byl ze Saudské Arábie, byl strašně zamilovaný, pozorný, úžasný kavalír, vzali se, měli dítě - jako z pohádky. asi po pěti letech manželství s ním odjela k rodině - okamžitě ji navlíkly do toho pytle, co tam nosí, byla míň než hadr na podlahu, začal ji bít atp. Naštěstí měla zpáteční letenku, tak odtud zdrhla. Asi po roce se zabila. Klukovi bylo asi 6 let.
Moje teta měla kamarádku - ta se seznámila s kuvajťanem. zbytek příběhu je skoro stejný. Jen neměli dítě a je stále naživu.

dreamgirl
Nováček 4 příspěvky 17.04.13 22:45

Pro boha proc se zabila? To je hrozne

pet14
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 17.04.13 23:00

Ahojky, asi hodně záleží - kamarádka si našla jednoho ve vídni, žijí tam už přes 10 let (oba), mají dvě děti a jsou moc spokojeni, on do egypta skoro nejezdí, dokonce i on už má žaludeční problémy, když tam přijede (faraonova pomsta :-)) žil v evropě déle a jaksi si zvykl.
vydělat peníze umí, ale je v práci od nevidím do nevidím, celá domácnost je na kamarádce i hraní s dětmi, on děla i 12 ( provozuje restauraci), takže to má nastaveno trochu jinak než rodinně
ale kamarádce to nevadí, ona pracuje jen na půl úvazek a stará se o obě děti.
takže zatím pohoda.
mluví spolu anglicky a německy, egyptsky a česky, holky tak vyrůstají ve 4jazycích, ale mluví fakt v pohodě.
ale jak říkám, on tu žil od studíí, měl jasnou představu, co od žovota chce, a egypt ho jaksi vážně nelákal a ani neláká.
jinak svatbu měli v kostele :-)

loneless1980
Povídálka 33 příspěvků 17.04.13 23:07

Spolužačka má muže z Hurghady, jsou rychlíci, poznala ho na dovče, pak si jen 3 měs psali, pak tam zas jela a domluvili si hned svatbu, on chtěl a za 6 měs od seznámení se tam vzali :think: žijí tam už pátým rokem, mají 2 děti. Podnikají tam oba pro cestovky, orgnizují výlety. Ten její je hodně tolerantní, nemusí chodit zahalená, pije pivo na veřejnosti, nemusí už rodit další děti (běžně jich mají 8 a více).. Navíc byla rozvedená a ne už pana. Trvaj si na tom, ale tenhle cestoval a holt to vzal a jeho rodina jí taky..

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 17.04.13 23:12

Ja bych do toho nesla jeste jako mala jsem viděla ten známy film " Bez dcery neodejdu" nebo jak se to jmenuje. Mozna jsou i spokojene takto kulturně smíšené manželství, ale určitě je víc těch opačných pokud bych chtěla cizince tak jakéhokoliv Evropana ale do takového extrému jako je Egyptan bych nesla jednou jsem tam byla a je mi těch lidi tam líto věřím, ze se chce oženit přijet do Evropy pak nadela dluhy atd.

claire91
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 17.04.13 23:21

No tak jestli je takhle hrr, tak bych se obávala, že se chce oženit kvůli tomu, aby se dostal ze země :nevim: Určitě bych s ničím nepospíchala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.13 23:26

@dreamgirl mam Egyptana temer osm let. Dve deti. Za mne. NE NE NE… utec hrobnikovy z lopaty dokud to pujde… Jde jim opravdu pouze o penize, darky, ci vizum do Evropy… budou te podvadet, lhat, vymyslet ruzna story… Ver mi, ze se to neprojevi hned.. trva to (v mem pripade az po prvnim diteti).. do te doby byl chlap nejlepsi na svete co by mne na rukou nosil. Pokud jsi mladsiho veku, tedy se neda pocitat s tim, ze do nej budes sypat penize, tak to muze honem rychle sklouznout k tomu ze s tebou bude jednat jako s Egyptankou, a jeste podstatne hur!!! stejne si potom nejakou na prachy najde, a tebe bude akorat podvadet… podivej se na www.orbion.cz Klikni na Egypt, diskuze, srdickova diskuze a tam si procitej… myslim ze te to hned prejde. Jinak v Hurghade Cesky, Rusky, Polky, Ukrajinky, Slovenky = rychly sex. ZA MNE NE prosim te… :zed: :zed: :zed: :zed:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 17.04.13 23:32

Tak tohle je k Tunisku, ale v principu jde o stejnou věc :palec: Dost jsem se do toho kdysi začetla. Mají x žen z Evropy, všechny milují, občas si nechají poslat prachy, občas se snaží dostat do Evropy. Ale prý v tom umí tak plavat, že žena nic nepozná :pankac: Je tam toho na čtení fakt moc :palec:
http://tunisko.orbion.cz/diskuse/
Nejde mi hodit správný odkaz, je třeba se přkliknout na „srdíčková témata“ a pak stačí zírat :)

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 17.04.13 23:34

Netvrdím, že je to u zakladatelky tentýž případ, zázraky se dějí, ale už jsem v různých časopisech četla story, jak se Egypťani na dovolených vrhají na Evropanky, tváří se naprosto zamilovaně, jsou dokonalí atd., pak dojde buď na svatbu kvůli jeho přesunu do Evropy, nebo z ní na dálku tahá prachy- potřebuje dostudovat, pak za ní přijede, potřebuje na léky pro matku, pak za ní přijede… Nevím, bála bych se. A to nemluvím o tom, kdyby to byla náhodou opravdu láska, sžití se s tak odlišnou kulturou, to je jen pro silné nátury.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »
Váš příspěvek
Reklama