Má někdo zkušenost s bělením zubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 56 příspěvků 06.09.19 20:51
Ma nekdo zkusenost s beleni zubu ?

Zdravim, chtela bych si nejakym zpusobem vybelit zuby. At cistim jak cistim tak je mam proste zlute :(. Mate nekdo zkusenost s belenim zubu? Nejake rady nebo co je nejúčinnější?

Reakce:
alilauter
Kecalka 457 příspěvků 06.09.19 21:04

Ahoj, mám zkušenost - ač nekuřák apod zuby od dětství žlutý. Nechala jsem.si je vybelit, nemám žádný hollywoodsky úsměv, ale pomohlo to. Jen mi doktorka doporučila dělat to domácí. Tedy, že ti udělají na zuby takový chrániče, tam dáš tu belici pastu od doktora a máš to na zubech už nevím, jak dlouho. A další den zase. Celkem to jde, nečekej zázraky a nejde to rychle. Po první aplikaci jsem nic neviděla. Ale zuby mi to nepoškodilo, nemám je citlivější a vypadají lip.

RockFous
Stálice 56 příspěvků 06.09.19 21:17
@alilauter píše:
Ahoj, mám zkušenost - ač nekuřák apod zuby od dětství žlutý. Nechala jsem.si je vybelit, nemám žádný hollywoodsky úsměv, ale pomohlo to. Jen mi doktorka doporučila dělat to domácí. Tedy, že ti udělají na zuby takový chrániče, tam dáš tu belici pastu od doktora a máš to na zubech už nevím, jak dlouho. A další den zase. Celkem to jde, nečekej zázraky a nejde to rychle. Po první aplikaci jsem nic neviděla. Ale zuby mi to nepoškodilo, nemám je citlivější a vypadají lip.

a to musim primo k zubarce /dent. hygienu nebo se to da nekde koupit?

alilauter
Kecalka 457 příspěvků 06.09.19 21:20

Doporučuju zubaře, ty chrániče na zuby se dělají na míru.

rezulka
Závislačka 2987 příspěvků 06.09.19 21:43

Já četla dobré recenze na gel a aplikátor White Pearl, ale vyzkoušeno nemám. Ale mě zafungovala bělící pasta z Tety, nevím značku. Jsou 3 druhy, stála něco kolem 150,– a fakt to je znát.

evulinda79
Kecalka 186 příspěvků 06.09.19 23:42

Domácí bělení - otisk a gel u zubaře, rozhodně ne pasty, obrušují sklovinu a zuby se ničí

stín katedrál
Kecalka 368 příspěvků 06.09.19 23:48

Bělicí pásky Crest, najdeš na netu. Já mám zkušenost dobrou.

suzka1
Kecalka 398 příspěvků 07.09.19 06:43

@evulinda79 Jak tohle prosím funguje? Zubar mi udělá otisk a dá mi gel? A je jich vice, nebo proč DOMÁCÍ bělení, kdyz to probíhá u zubaře? Kolik to asi stoji a jak casto se to ze začátku aplikuje, aby to bylo aspon drobet znát?

nozu
Extra třída :D 12787 příspěvků 07.09.19 07:37

@suzka1 objednej se na dentální hygienu a tam se domluv na nejlepším postupu. Osobně bych se bála čehokoliv volně dostupného. Můžeš si slušně zničit sklovinu.

evulinda79
Kecalka 186 příspěvků 07.09.19 12:21

@suzka1 zubař udělá otisk, objedná gel, v laborce udělají z otisku chrániče a vše se to předá, domácí proto, že samotné bělení provádíš ty doma, na noc naneseš do chrániče gel, vložíš na zuby a spíš v tom, doba záleží na tom, jak vnímavé jsou tvé zuby a jaký si představuješ výsledek, tak standartně kolem 10 dnů, žádné bělení není trvalé, musí se dobělovat, barva se po čase vrací zpět, zase dle stavu tvých zubů, podle toho, co jíš a piješ, kolik je v čem pigmentací a tak, ale dobělování bývá tak jednou za rok či dva a déle, a již jen několik málo dní, cena je jak kde, u nás je to celkově kolem 4 tisíc, folie ti zůstávají (pokud nedojde k velkým změnám v ústech - korunky, nové výplně a tak, gel si můžeš doobjednávat),to balení napoprvé ani nevypotřebuješ, takže ti nějaká stříkačka s gelem i zbyde na příště, jeden zásadní probém je, jestli máš na předních zubech výplně, na umělé materiály to nefunguje, ještě je dobré před bělením absolvovat hygienu, aby zuby byly dokonale čisté, zbavené všech pigmentací

suzka1
Kecalka 398 příspěvků 07.09.19 14:15

@evulinda79 Dekuju za vysvětlení :palec: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama