Jméno Madla pro holku ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:41
Madla pro holku ano nebo ne???

Holky, potřebovala bych poradit - po dlouhých dohadech jsme se s partnerem shodli na jménu Madla pro holcicku (kluka už máme). Ale kamarádka mi psala, ať to jméno nedáváme, chudák malá atd. Vím, ze je bude naše rozhodnutí, naše dítě, ale co si myslíte vy??? Je to fakt úlet??? Jinak příjmení je české, trochu netypické a má tam Ř.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 15.09.18 20:46

Co je špatného na Magdaleně?
Vidět ve školce na seznamu dítě „Madla“, asi bych se pousmála.
Nikdy bych nedala zdrobnělinu jinak běžně používaného jména.
Celý život se bude představovat „Madla - ne Magdalena, fakt Madla“.

debra.morgan
Závislačka 4146 příspěvků 15.09.18 20:46

nebo krátce, jen Magda

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 15.09.18 20:49

Madla se u náš říká Marii..takže bych volila Marii nebo Magdu a pak jí dala přezdívku. Samo o sobě Madla je ujetý :D

Bábrdl
Generální žvanilka 21705 příspěvků 15.09.18 20:49
@Anonymní píše:
Holky, potřebovala bych poradit - po dlouhých dohadech jsme se s partnerem shodli na jménu Madla pro holcicku (kluka už máme). Ale kamarádka mi psala, ať to jméno nedáváme, chudák malá atd. Vím, ze je bude naše rozhodnutí, naše dítě, ale co si myslíte vy??? Je to fakt úlet??? Jinak příjmení je české, trochu netypické a má tam Ř.

Musí to být fakt Madla? Nemůže to být normálně Magda? :think:

marka123
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 15.09.18 20:53

A co Madlen? My mame ted miminko Marlen a starsi dcera ji rika Madlenka, jak jeste neumi R a moc se mi to libi:)

Lalelale
Závislačka 2684 příspěvků 15.09.18 20:53

hele takhle, tuhle diskuzi jsem otevřela proto, že mě zajímalo, proč chceš holce koupit madla… Madla není plnohodnotné jméno a holce by se podle mě spíš smáli. Dala bych jí jméno, které se na Madlu dá zbrobnit, třeba tu Magdalénu.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 15.09.18 20:54

No dala bych Madelin jako je treba Madeleine Albright. Madla v zakladnim tvaru je strasne vesnicky. “Medlin” se mi libi hodne.

Příspěvek upraven 15.09.18 v 20:55

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 15.09.18 20:55

Madla je moc pěkné jméno. Respektive volila bych variantu Magdalena, ať si pak případně může vybrat.

Madlén je jak pro hysterickou operetní zpěvačku.

smutná máma
Závislačka 4976 příspěvků 50 inzerátů 15.09.18 20:56
@Anonymní píše:
Holky, potřebovala bych poradit - po dlouhých dohadech jsme se s partnerem shodli na jménu Madla pro holcicku (kluka už máme). Ale kamarádka mi psala, ať to jméno nedáváme, chudák malá atd. Vím, ze je bude naše rozhodnutí, naše dítě, ale co si myslíte vy??? Je to fakt úlet??? Jinak příjmení je české, trochu netypické a má tam Ř.

mám vnučku Madlu, přímo to má v rodném listě. Říkáme jí Madlenko. Moc jich prý v republice není.Nám se to líbí. :lol:

KarlaMonikova
Kecalka 169 příspěvků 15.09.18 20:57

Já bych dala Madlen nebo Marlen :srdce:

vokishka
Extra třída :D 12874 příspěvků 15.09.18 20:57
@smutná máma píše:
mám vnučku Madlu, přímo to má v rodném listě. Říkáme jí Madlenko. Moc jich prý v republice není.Nám se to líbí. :lol:

je otázka, jestli se to bude líbit i jí, až bude starší.

smutná máma
Závislačka 4976 příspěvků 50 inzerátů 15.09.18 20:59

@vokishka se svým jménem může být nespokojený vlastně každý, nikdo si ho nevybíráme sám. Ty jsi se svým spokojená?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 22 inzerátů 15.09.18 21:02

@Lalelale Přesně, taky mě zajímalo, o jaká speciální madla pro holky se jedná :mrgreen:
Jméno Magdaléna/Magda je krásné a dá se jí říkat Majdo, Madlo, Madlenko…, ale samotné Madla mi přijde divné, nedala bych.

vokishka
Extra třída :D 12874 příspěvků 15.09.18 21:03
@smutná máma píše:
@vokishka se svým jménem může být nespokojený vlastně každý, nikdo si ho nevybíráme sám. Ty jsi se svým spokojená?

ani ne, ale je to běžné jméno, tohle je opravdu jméno jak z nějakého filmu. Mně třeba hned naskočí vesnická Madla, třeba fiml Madla zpívá Evropě :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >