Magnesia Muriatica -na co ji užíváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zip121
Kecalka 462 příspěvků 11.01.19 19:29
Magnesia muriatica -na co ji uzivate?

Ahoj, byla mi predepsana tato homeopatika. Moc info jsem o nich nenasla. Mate s tim zkusenosti? Popr.na jake problemy ji berete? Diky

Reakce:
Uživatel je onlineOu
Kelišová 5806 příspěvků 11.01.19 21:56

je to cukr. Nic víc. Užívá se to na zmírnění úzkosti a pocitu, že člověk něco dělá a tak se třeba zlepší. Plus se k tomu prodává pohádka, že různě pojmenované cukříky zabírají na různé symptomy podmíněné úzkostí.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5806 příspěvků 11.01.19 21:56

Ale jestli vám to někdo předepsal a nedodal k tomu ani onen pocit, že vás vyslechne a pochopí, tak je to fakt naprd.

dyňa
Kecalka 291 příspěvků 12.01.19 22:53

@Ou Tak to si teda dovolim nesouhlasit.Za­prve,homeopati­ka mi hodne pomahaji.Zadruhe-je to uz nejaky ten rok,co si sousedka stezovala,ze jejich starsi vlcak je spatny na zadni nohy.Kamaradka veterinarka jim doporucila homeopatika.Za par tydnu pes preskocil jejich plot.Nahoda?Nezda se mi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >