Homeopatika - energie, psychická pohoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 23.10.18 20:36
Homeopatika - energie, psychická pohoda

Pěkný večer.
Homeopatika jsem nikdy nezkoušela a nemám s nimi žádnou zkušenost.
Teď bych je ale ráda otestovala. Mám novou práci, která je občas psychicky náročná. Taky mi někdy chybí energie, jsem často ospalá.
Byla by mi prosím některá z vás ochotna poradit, co by mi mohlo na mé obtíže zabrat? Nejlépe nějaký přípravek dostupný v běžných lékárnách.
Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.10.18 20:41

Uvař si homeopatickou slepičí polévku. Pověs za okno slepici a v jejím stínu vař 8 hodin hrnec vody. Pak jednu kapku z hrnce rozřeď v litru vody, důkladně promíchej a ředění třikrát opakuj. Dostaneš mimořádně silnou a výživnou polévku, která ti dodá všechnu chybějící energii.

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 23.10.18 20:47

Dej si radši čokoládu. Cukr jak cukr. :mrgreen:

Jedna babička
Závislačka 3684 příspěvků 23.10.18 21:05

@kaktusik Nejdříve bych vyzkoušela Rhodiolu (rozchodnice růžová), ta je na energii a psychickou zátež moc super. V lékárně jí koupíš buď v pilulích nebo v kapkách, nebo pak je komplex Rhodiola + magnezium B6, nyní 30 + 10 zdarma balení stojí asi okolo 120 Kč, bílofialová krabička. Bere se jedna pilule denně a osobně mohu doporučit. Pokud by potíže do 8 týdnů po tomto neustoupili, tak teprve poté homeo, ale to bys musela specifikovat konkrétní pocity. Univerzální homeo jen tak na stres neexistuje.

Příspěvek upraven 23.10.18 v 21:07

Jedna babička
Závislačka 3684 příspěvků 23.10.18 21:06
@Lychee13 píše:

Cukr způsobuje jen a jen další únavu. :cert:

mroe
Extra třída :D 14454 příspěvků 23.10.18 21:27
@Jedna babička píše:
Cukr způsobuje jen a jen další únavu. :cert:

Tak to dava smysl, to po homeopaticich musi z cloveka energie rovnou prystit.

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 21:32

Homeopatika jsem zkusila nekolikrat, pokazde s nulovym ucinkem. Jsem otevrena alternativni medicine atp., ale homeo povazuju za podvod. Uz jen pro ty kurzy, kde se to uci.

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 21:35
@Lychee13 píše:

Ja bych naopak doporucila veskery cukr vyradit. Ale to chce slyset malokdo a radsi bude zkouset lektvary za drahe penize.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 23.10.18 21:37

@jednoslunicko

ano, je to podvod :nevim:

navíc je to podvod který výtečně nese, protože vyrábí s nízkými náklady a prodává doslova nic za pěkný peníze a bez rizika

žádná odpovědnost za testování léků, žádná náročná studia, žádná dřina po nocích.....a vždy se najde nějaký naivní kaštan který bude rád platit za pocit že

po zakoupení a zaplacení bude : lépe a radostněji rodit, rychleji se mu zahojí modřina, přejde rýma nebo chřipka.....nebo bude mít menší únavu

prostě bude mít pocit že něco pro sebe jakože dělá a jen za ten pocit je ochoten platit

:nevim:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 23.10.18 21:40

ale hezky se mi líbila jedna paní která mi natěšeně popisovala jak homeopatka vyléčila dítěti anginy

říkám, no jak, schválně

dítě mělo v 8 letech časté anginy

tak nastoupilo kupování nesmyslů, chodili tam „jen“ 6 let a po 6 letech placení za „konsultace“ a utracení mnoha tisíců za nesmysle dítě vyrostlo, a anginy jej přirozeně načisto přešly

už je má max jednou dvakrát ročně

bo už je velký a odolný
8o
a paní se bude bušit do prsou a radovat z toho, jak na to homeopaticky kápla, chudák :nevim:

ti šmejdi na tom rýžují nepokrytě, na druhou stranu, když je někdo ochoten platit za iluze …

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.10.18 21:45
@Borrealis píše: vždy se najde nějaký naivní kaštan který bude rád platit za pocit že

Na druhou stranu, značná část, nejspíš většina všeho co si lidi kupují jsou vlastně jen pocity :-) Kupujeme si oblečení pro hezký pocit, věci do bytu pro hezký pocit, voňavé prášky na prádlo pro hezký pocit, … Tak proč ne zrovna homeopatika pro hezký pocit? :-)

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 21:49

@Jar Jar Tak urcite je jednodussi zobat pilule, nez poladit jidelnicek a zacit se hybat. Pro hezky pocit :mrgreen:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 21:50
@Borrealis píše:
ale hezky se mi líbila jedna paní která mi natěšeně popisovala jak homeopatka vyléčila dítěti anginy

říkám, no jak, schválně

dítě mělo v 8 letech časté anginy

tak nastoupilo kupování nesmyslů, chodili tam „jen“ 6 let a po 6 letech placení za „konsultace“ a utracení mnoha tisíců za nesmysle dítě vyrostlo, a anginy jej přirozeně načisto přešly

už je má max jednou dvakrát ročně

bo už je velký a odolný
8o
a paní se bude bušit do prsou a radovat z toho, jak na to homeopaticky kápla, chudák :nevim:

ti šmejdi na tom rýžují nepokrytě, na druhou stranu, když je někdo ochoten platit za iluze …

Jo, to je presne ono :?

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.10.18 21:51

No právě :-) Bohaté firmy už na to dávno přišly (proto jsou taky bohaté). Věci jsou k ničemu, kupujte pocity :-)

malá_holka
Kelišová 5332 příspěvků 23.10.18 22:05

jako myslím že placebo efekt už dokazal, jak silnej můžeš mít vliv :nevim: úplně bych to neposílala do potrubní roury :nevim: moje obvoďačka mi to kdysi napsala na hlasivky a pomohlo to a ona není žádná šarlatánka ani bio bába ani ezoterička :nevim: prostě směs bylinek. rozhodně lepší než koktejlek antibiotik.
a jnak vedle někdo radí odpojit net, zahodit foun a příroda :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >