Malá aktivita v bříšku

petkinka
13.1.10 17:20

Malá aktivita v bříšku

Jsem ve 36 týdnu těhotenství a malej moc nekope..doktor zkontroloval srdeční činnost a prý je všechno v pořádku!!tak nevím zda mám být klidná..máte i vy někdo zkušenost , že vás zrovna miminko nekopalo jako fotbalista a bylo zdravé??? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lenka2602
13.1.10 17:32

Ahoj, já myslím, že pokud ti doktor mimi vyšetřil, tak se nemáš čeho bát. Ve 36tt je to mimi už tak velké, že tam má málo místa a tudíž se tolik nemůže pohybovat. Můj malý byl ukázkový případ - zhruba do 32tt byl hodně aktivní a pak to pomalu sláblo. Když jsem chodila ke konci těhu na CTG, tak mi tam dokonce řekli, že mám líné ospalé mimino, ale hned jak dostal po porodu prostor je to čilé mimi, žádný ospalý lenoch :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
29049
13.1.10 17:35

Adámek tady zrovna moc nekopal.Žádný fotbalista.Abych ho cítila,musela jsem si lehnout a být v klidu.Je zdravý,měl normální porodní váhu - 3750g.Řešila jsem to v těhotenství neustále,měla jsem strach.Vždy bylo vše v pořádku a doktoři mě uklidňovali,že každé těhotenství je jiné,vnímání pohybů individuální a každé dítě se taky projevuje jinak.Moc se mi ulevilo,když jsem porodila.Jen při porodu jsme měli komplikace - hypoxie,ale to nemuselo s pohyby souviset.

Emičku jsem naopak cítila neustále - vlnění,ke konci kopance pod žebra.

Jsem ráda,že Adámek byl první,protože kdybych měla předtím zkušenost s aktivnějším dítětem,měla bych strach ještě větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
13.1.10 17:47

Ahojky, já to měla při druhém těhu podobně. Ještě k tomu se říká, že podruhé jsou pohyby cítit víc, ale malá byla prostě líná. Ale podle UZ vše vždy v pořádku, tak to je u tebe taky určitě o.k.
Držím palce na pohodový doklepání. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
13.1.10 17:49

Hypoxie asi s pohybama moc nesouvisí, naší starší jsem nakonec rodila akutním císařem kvůli hypoxii a ta vyváděla v bříšku psí kusy. Jen pro zajímavost… v den porodu byla ráno KP a odpoledne hlavičkou, jak tam roštačila. Druhá dcera byla klidas, pohyby nic moc… já nervy nadranc… a problémy žádný

• Nahlásit
  • Citovat
51140
13.1.10 17:54

Ahoj, tak já v prvním těhotenství pohyby nic moc, malá byla hodně klidná, zda to souviselo s její těžší srdeční vadou nevím, ale stršně hodně škytala............druhé těhotenství pohyby podstatně výraznější.
Myslím, že pokud je na monitoru vše v pořádku, tak se nemáš čeho obávat, ale kdyby jsi měla nějaké pochyby a necítila se dobře, tak klidně vyraž do porodky, tam prcka zkontrolují a budeš zase klidnější. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
13.1.10 19:25

mela jsem to cele tehotenstvi, prvni pohyby jsem citila dost pozde, pak teda nejake pohyby byly, ale ke konci taky nic moc, nervni jsem byla kazdy den :oops:
pokud by se Ti neco nezdalo, zajdi klidne do porodky, ze necitis pohyby, zkontroluji Te, ale urcite je to tim, ze uz ma prcek malo mista :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama