Malá prsa a muži

Anonymní
13.1.20 19:04

Malá prsa a muži

Dobrý podvečer všem na emiminu. Co si myslíte o tom, že muže můžou přitahovat malá prsa. Např. o rozměrech A75. Zda vás tím jen nechtějí uchlácholit. Není tam přeci skoro nic, na co by si mohli sáhnout nebo se dívat. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7410
13.1.20 19:06

Pěknej zadek to vyřeší. Každej není horňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1758
13.1.20 19:07

Tak ono fakt jsou chlapi, kterým se to líbí… :think: Jeden můj kamarád má s velkými prsy problém, prý se jich bojí a má radši malé pecky. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 19:09

Předběhla jsi mě se založením diskuse. Já být muž, tak sama se sebou nechodím. Měla jsem dva vážné vztahy, vím, že nadšení moc nebyli. Mela jsem milence a u některých vím 100%, že kdybych měla prsa větší, tak…

• Citovat
  • Nahlásit
34222
13.1.20 19:09

Spis bych rekla, ze jsou to treba dolňaci, co je vylozene vzrusuji stihle nohy a prsa jsou jim jedno. Nebo proste…ehm… se jim libi dospivajici divky, takze i vyhledavaj zeny, ktere je pripominaji. Ale to plati treba, po cem se otaceji.

Ale rekla bych, ze nejcastejsim duvodem je, ze ho uchvatila konkretni žena a tu zboznuje :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
13.1.20 19:11

Můj kamarád mi říkal, že ho velká prsa děsí, protože jeho babička má prsa enormně velká. Takže preferuje menší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
13.1.20 19:13

@PaníKadrnožková nemají spíš dolnaci rádi peknej kulatej zadek? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7410
@ElisC píše:
Můj kamarád mi říkal, že ho velká prsa děsí, protože jeho babička má prsa enormně velká. Takže preferuje menší

Není nic horšího, než si při sexu vybavit babičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer všem na emiminu. Co si myslíte o tom, že muže můžou přitahovat malá prsa. Např. o rozměrech A75. Zda vás tím jen nechtějí uchlácholit. Není tam přeci skoro nic, na co by si mohli sáhnout nebo se dívat. :lol:

Nekterym se to libi, nekteri maji radsi zadek, takze prsa u nich hraji druhotnou roli.

Ja mela do 30 let 70A a nikdy si nikdo nestezoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 19:14

Mám manžela, kterému se má malá prsa líbí. Říká, že nejhezčí jsou na prsou stejně bradavky. :mrgreen: jasný, že se rád podívá i na ta velká, ale ve finále je rád, že je mám, jaké mám. Po dvou dětech mám sice prsa malá, ale jako v patnácti. :D Což se většinou o těch velkých říct nedá. Ale to je na každém… Já jsem taky spokojená a o kluky jsem nikdy nouzi neměla. :D a navíc jsem chodila na školu jen s klukama a denně poslouchala jejich řeči a vždycky to bylo půl napůl. Někdo velká, jiný malá. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1832
13.1.20 19:17

Tak muj pritel ma radsi maly a urcite to nerika proto, aby me uchlacholil :D rikal mi to uz pred lety, kdyz jsme se jen kamaradili. Nikdy nemel ani holku s velkyma prsama, protoze pry nevi co by s nima delal :D prsa do ruky jsou pry akorat :lol:
Jediny co opravdu nesnasi jsou pry obrovsky bradavky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
13.1.20 19:18

Ja myslim, ze u malych prsou zalezi hodne na tom, jak soumerna jsou se zbytkem tela. Pokud ma zena velmi stihlou az divci postavu, tak se k ni male prsa hodi a jak rekla anynomni nade mnou, male prsa dele drzi mladistvy tvar.

Cili suma umarum vypada stihla zena s malymi prsy dele mlade a to taky neni k zahozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54974
13.1.20 19:27

Vždyť to máš jedno, jestli máš kozy malé, nebo velké. Důležité je, jaká jsi uvnitř. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13184
13.1.20 19:28
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer všem na emiminu. Co si myslíte o tom, že muže můžou přitahovat malá prsa. Např. o rozměrech A75. Zda vás tím jen nechtějí uchlácholit. Není tam přeci skoro nic, na co by si mohli sáhnout nebo se dívat. :lol:

Ahoj,

proč by ne? Muj muž je třeba dolnák. Berou ho spíše zadky a hezký nohy. Mě každý říká, že mám prsa po tátovi :lol: rozuměj, že jsme plochá, tak na tom asi pravda bude. :nevim:

Ne fakt bych se tímnetrápila. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
13.1.20 19:30
@mrav píše:
Vždyť to máš jedno, jestli máš kozy malé, nebo velké. Důležité je, jaká jsi uvnitř. :mavam:

Jako jestli je tesna, myslis… :think: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat