Být spolu nebo ne?

Anonymní
13.1.20 12:18

Být spolu nebo ne?

Ahoj. S přítelem jsme začali spolu nedávno bydlet. Já mám dvě děti s bývalým manželem. Jde mi o to, že dřív měl hodně pěkných keců jak vsechno bude pekny..ano jako stara se o deti zepre jich bere jako sve, ale zas je bez práce. Ja to mela s. detmi sama hodne tezky..byvaly delal naschvaly..neplati mi alimenty..mela jsem praci a kvuli tomu ze deti ted byvaly dost nemocne jsu uz i ja bez prace.. kdyz se ho zeptam jak to bude dál..proroze si do konce brezna musime najit jine bydleni, tak mi rekne at to zaridim ja s tema par korunama co mam. Ja ho miluji ale tohle uz mi prislo dost..chodi na pohovory..ale nic..je zdravy..nemus brat ohledy na smeny..coz ja musim kvuli detem..to je to nejhorsi. Nevim jestli nebude lepsi jit od sebe..doma jen spi.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2610
13.1.20 12:22

Myslím, že sis odpověděla sama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
13.1.20 12:24

Za dva měsíce musíte mít nové bydlení s dvěma dětmi a nemáte peníze? No to Vám neporadím. Snad jedině jestli Vám někdo půjčí. Já teda mám vždycky rezervu, tohle bych nedopustila, ale tak snad může chodit na brigády ne??? Pak už mě napadá jen sebrat děti a dočasně někam do azylu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
13.1.20 12:24

Jak dlouho je bez práce? Když jste se k sobě sestěhovali, práci měl? Píšeš, že na pohovory chodí, nemůže jeho nevhodné chování být vyústěním frustrace, že ho nikde nechtějí zaměstnat a jeho musí živit přítelkyně, co má sama málo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 12:52

Oběhali jste fakt všechno? Hypermakety? Poštu? Fabriky? Jako mi neříkej, že ani jeden z vás nenašel minimálně brigádu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
13.1.20 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj. S přítelem jsme začali spolu nedávno bydlet. Já mám dvě děti s bývalým manželem. Jde mi o to, že dřív měl hodně pěkných keců jak vsechno bude pekny..ano jako stara se o deti zepre jich bere jako sve, ale zasje bez práce. Ja to mela s. detmi sama hodne tezky..byvaly delal naschvaly..neplati mi alimenty..mela jsem praci a kvuli tomu ze deti ted byvaly dost nemocne jsu uz i ja bez prace.. kdyz se ho zeptam jak to bude dál..proroze si do konce brezna musime najit jine bydleni, tak mi rekne at to zaridim ja s tema par korunama co mam. Ja ho milujiale tohle uz mi prislo dost..chodi na pohovory..ale nic..je zdravy..nemus brat ohledy na smeny..coz ja musim kvuli detem..to je to nejhorsi. Nevim jestli nebude lepsi jit od sebe..doma jen spi.. :zed:

No myslím, že kecá a na pohovory nechodí. Být tebou bych se na něj vykašlala. Je to slibotechna a nemakačenko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7787
13.1.20 13:17

Upřímně tedy nevím, k čemu je ti takový chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
13.1.20 13:35

A co na něm miluješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
13.1.20 13:37
@JancaS84 píše:
A co na něm miluješ?

Co asi. Má chlapa. Některým to stačí ke štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama