Malé miminko ve 20.tt

1
25.2.21 06:04

Malé miminko ve 20.tt

Zdravím Vás. Včera jsem byla na kontrolu u gynekologa. Mam být ve 20.tt, ale doktor mi řekl, že miminko odpovídá vzrůstu na 18.tt a má podlouhlou hlavičku (dolichocefalie). Zítra jsem objednaná na 2.screening na prenatálku do Brna. Můj gynekolog má obavu, aby tam nebyla vrozená vada. Mám obrovský strach a i když vím, že bych měla myslet pozitivně, jde to jen ztěžka. Ještě bych chtěla dodat, že miminku (chlapečkovi) bije srdíčko normálně, hýbe se a já sama žádné potíže nemám. Děkuji za všechny odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62979
25.2.21 06:47

@Dafhiu menší růst bych neřešila, prostě je mimi drobnější :think: mě to tak taky vyšlo, malý měl v termínu 3 kg.. Zbytek netusim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.2.21 07:15

Vim, ze to musi byt hrozny, takova nejistota a strach jestli je vse v poradku. Ale zkus zahodit telefon, vypnout PC a nehledat co by to tak mohlo znamenat. Lip Ti nebude, jen se vic vystresujes. Na vysetreni Ti reknou vic. Nemusi to nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
25.2.21 08:07
@Dafhiu píše:
Zdravím Vás. Včera jsem byla na kontrolu u gynekologa. Mam být ve 20.tt, ale doktor mi řekl, že miminko odpovídá vzrůstu na 18.tt a má podlouhlou hlavičku (dolichocefalie). Zítra jsem objednaná na 2.screening na prenatálku do Brna. Můj gynekolog má obavu, aby tam nebyla vrozená vada. Mám obrovský strach a i když vím, že bych měla myslet pozitivně, jde to jen ztěžka. Ještě bych chtěla dodat, že miminku (chlapečkovi) bije srdíčko normálně, hýbe se a já sama žádné potíže nemám. Děkuji za všechny odpovědi.

Pokud jdete zitra k panu doktoru Vlasinovi, tak budete v nejlepsi peci, ten vam miminko vysetri precizne.
Musite verit, ze to dobre dopadne 🍀

Na druhou stranu se bohuzel i na druhem screeningu objevuji vady, ktere na prvnim viditelne jeste nejsou.

Taky doporucuji nic necist a nepatrat, stejne jako laik nic nevypatrate.
Drzim palce 🙏🏼 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
25.2.21 09:03

Na tohle není rada. Čekala jsem přes víkend na genetické vyšetření ve 20tt po tom co se gynekologovi nezdálo množství plodové vody. Chvíli záplavy zoufalství a chvíli naděje. Jak to je teď, Vám stejně nikdo neřekne. Musíte vydržet do zítra. Držte se. Vím jak je to strašné. Držím palce. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat