Malé puchýřky okolo řas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čurynka101
Kecalka 419 příspěvků 15.10.14 13:39
malé puchýřky okolo řas

Ahoj holky, mám na spodním víčku, okolo řas, asi milimetrové puchýřky, nejsou skoro vidět, ale strašně svědí a bolí, jsou asi tři. Vždycky se objeví a pak zase zmizí. K doktorce jde byla objednaná, ale zrovna když jsem tam měla jít, tak zmizely. Teď má prozměnu dovolenou. Nevíte co to může být? Na ječné zrno to nevypadá a z řasenky to taky není, přestala jsem jí používat a stejně se to vratilo. Neměla jste to některá taky? Děkuju za odpovědi.

Reakce:
Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 15.10.14 13:53

Mezi řasami se na víčku někdy dělají bradavičky. Nemůže to být ono?

Verun83
Echt Kelišová 9332 příspěvků 33 inzerátů 15.10.14 13:57

Muzou to byt ucpane ty zlazy. Kdyz si prohmatas spodni vicko, nemas tam nejake boulicky?

čurynka101
Kecalka 419 příspěvků 15.10.14 14:49

@Fima no možné to je, je to fakt pidi, tak to pořádně nevidím. :nevim: Ale co s tím pak? To se nějak vypaluje? 8o

čurynka101
Kecalka 419 příspěvků 15.10.14 14:50

@Verun83 nn, žádné bouličky tam nemám…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >