Malej šikanátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 23:02
Malej sikanator

Ahoj lidicky, u syna ve skolce maji maleho tyrana. Uz nevim jak toho chlapecka nazvat. Sikanuje vsechny deti ve tride. Boucha je, stoucha je, mlati je hrackama, nadava jim. Synovi malem vypichl oko. Pani ucitelky to uz resily i s jeho rodici ale je to cim dal horsi. Nejsem jedina kdo si na neho stezuje.
Syn tam strasne rad chodil a posledni tri tydny mi doma breci, ze do skolky nejde kvuli tomu klukovi. Tak se ptam, muzou toho maleho… ze skolky vyhodit?? Nebo bude zneprijemnovat pobyt detem ve skolce jeste dalsi 2 roky. Diky za vase postrehy

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
yweta
Závislačka 4161 příspěvků 13.12.18 23:05

Myslím,že můžou…předškolák není…u nás taky takhle jeden byl odejit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 23:06

Vyhodit nelze. Resime ve školce totéž. Syn kvůli tomu taky nechce do školky. My to máme na 3 roky a pak další roky ještě škola.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 23:08
@Anonymní píše:
Vyhodit nelze. Resime ve školce totéž. Syn kvůli tomu taky nechce do školky. My to máme na 3 roky a pak další roky ještě škola.

Takze kvuli jednomu takovymu trpi cela trida? To je v haji. Asi naucim syna se branit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 23:09

@yweta ja se za to modlim. Jinak skolka super, ucitelky i ostatni deti az na tady toho.

elibro
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 13.12.18 23:46

No ja nevím, ale nemohly by si tedy paní učitelky pozvat tedy nějakého odborníka třeba z pedpsy poradny? A přijmout třeba nějaká opatření ve třídě - věnovat se tomuhle kloučkovi víc, pracovat na vnitřních pravidlech a tak? Nebo na férovku odeslat rodiče i s klukem za dětským psychologem?

Jako je to malé dítě, s největší pravděpodobností je to buď známka nezralosti anebo domácích problémů.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 14.12.18 00:11
@Anonymní píše:
Ahoj lidicky, u syna ve skolce maji maleho tyrana. Uz nevim jak toho chlapecka nazvat. Sikanuje vsechny deti ve tride. Boucha je, stoucha je, mlati je hrackama, nadava jim. Synovi malem vypichl oko. Pani ucitelky to uz resily i s jeho rodici ale je to cim dal horsi. Nejsem jedina kdo si na neho stezuje.
Syn tam strasne rad chodil a posledni tri tydny mi doma breci, ze do skolky nejde kvuli tomu klukovi. Tak se ptam, muzou toho maleho… ze skolky vyhodit?? Nebo bude zneprijemnovat pobyt detem ve skolce jeste dalsi 2 roky. Diky za vase postrehy

Moje dite ted zacalo bit deti a desi me to. Porad ji rikam at to nedela i na zadek dostane ale nepomaha. Desim se toho kdyz pujde do skolky. Ma 2 roky. Jestli bude mlatit deti tak ji do skolky prestanu davat. Jeste nekomu ublizi. To by byl pruser. Kdyby se jednalo o cizi dite tak urcite bych nadavala. Jenze moje dite to dela a i kdyz se snazim nic nepomaha. Je strasne divoka a cely den lita ona ani pomalu chodit neumi. Je mi lito co Vas potkalo,ale jestli je ten kluk podobny jak ta nase. Tak nic nepomuze. Vzdorovita povaha a ne a ne ustoupit.S muzem se nehadame zijeme slusnea chodime mezi lidy no i tak proste povahu neovlivnis.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.12.18 00:28

Já jako nechápu, jak dvě učitelky nezvládnou jedno takové dítě. Tak bych ho prostě posadila zvlášť ke stolu, hračky by si bral taky jen k tomu stolu, jedl by zvlášť, na procházku by šel s učitelkou za ruku. Prostě bych ho separovala od ostatních dětí, samozřejmě se slovy, že pokud si bude chtít hrát, tak muze, ale nebude dětem ubližovat. Jakmile bych něco viděla, šel by zas na samotku. (Samozřejmě za předpokladu, že se nejedná třeba o dítě s postižením) a bejt rodičem toho dítěte, tak učitelce dovolím, ať mu klidně jednu majzne, když už si teda neumím to dítě vychovat. A ať mi někdo netvrdí, že čtyřleté dítě prostě nepochopí, že se ostatní děti nekoušou, nemlátí atd. :roll:

Mari.G
Závislačka 4980 příspěvků 14.12.18 00:31

Tohle je hrozná situace, jsem učitelka, řešila jsem to párkrát taky. Jak píšete, trpí pak celá třída a zastaví to úplně provoz…bohužel pokud rodiče nespolupracují, je to fakt skoro bezvýchodné. Pouze dítě trestat a nadávat na něho, nepomůže. Ono je pak v situaci, kdy už nemá co ztratit, protože stejně dostane doma na zadek, nebo na něho budou všichni naštvaní. Tak to tuplem nepřestane dělat. Pomůže pouze najít příčinu a aby s ním doma rodiče správně pracovali. A to stejné tedy i ve školce. Určitě by neuškodila návštěva pracovníka pedagogicko-psychologické poradny, který už tím, že je nestranný, může pomoci rozpojit začarovaný kruh. Pokud se situace nemění, tak bych zburcovala ostatní rodiče a tlačila na vedení školky, že to nebudete tolerovat. Vím, že oni za to nemůžou a takhle malé dítě také ne, je to forma komunikace, když to nezvládá. Ale to není důvod to tolerovat. Držím pěsti!

Mari.G
Závislačka 4980 příspěvků 14.12.18 00:34

@Netopýr1 Tak už podle začátku a konce příspěvku je vidět, že nemáte páru…Kolikrát jste zkoušela mít na starost 25 dětí s tím, že tam máte takhle problémové? A učitelka Vám dítě fakt nemajzne, ještě zdůvodněno tím, že když to neumí rodiče…A pro zajímavost…Jak má dítě pochopit, že nemá ostatní mlátit, když je za to taky mláceno?

Mari.G
Závislačka 4980 příspěvků 14.12.18 00:37

@rena621 Zkoušela jste Nevýchovu? Chce to úplně přepnout myšlení a není výsledek za minutu. Ale má to opravdu dobré výsledky. Ono když jí dáte na zadek za to, že ona někoho flákne, tak ona to moc nemá jak rozlišit, že ona bít nemůže a Vy ano?

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.12.18 00:42

@Mari.G no, to byste se možná divila, kolik jsem kdy měla děti na starost, třeba na táboře. Ale to je jedno. Jako sorry, ale to si vážně myslíte, že 25 deti chodících do školky nikdy nedostalo doma na zadek, ale jen to jedno, mlácené, mlátí taky, to snad ne. A ono ohánět se furt nějakým psychologem a vyšetřením, pak to nemá vypadat jak to momentálně vypadá. :roll: a obhajovat dítě, které mlátí ostatní děti a málem někomu vypíchne oko, no, to bych možná byla rádci za učitelku, která má trochu zdravého rozumu a neohani se akorát furt nějakou diagnózou.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.12.18 00:42

@Mari.G to sem si mohla myslet, nevychova, ta tu ještě chyběla. :lol: :mavam:

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 14.12.18 01:01

Ja ji nemlatim, ale na zadek dostane protoze bohuzel jen to ji zastavi. Nechci ji mlatit to ne ale vadi mi kdyz ublizuje jinym detem. Takove chovani se mi nelibi. Mluvim s nim neustale opakuji ale nepomaha nic. No ted ma 2 roky ja doufam, ze se to zmeni. Do skolky ji chci dat jak bude mit 3,5roku. Jinak knizky s vychovou a nevychovou jsem precetla nekolik, ale na moji bohuzel nic nezabira. Je mi lito kdyz ji placnu i kdyz breci ale ja nechci aby se chovala tak k detem. @Mari.G

Příspěvek upraven 14.12.18 v 01:26

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 14.12.18 01:14

Jeste jsem zapomela zminit,ze to zacala delat od doby co uz jsme 4. Narozeni sestry bere dost spatne. Snazi se na sebe upozornit. Nezarli a ted po 3 mesicich ji konecne dala pusu. Hura,ja doufam, ze se budou mit radi. @Mari.G

Příspěvek upraven 14.12.18 v 01:15

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >