Praštila jsem se do hlavy, mám jít do nemocnice?

Anonymní
20.4.17 19:52

Mám jít do nemocnice?

Ahoj, před půl hodinou jsme s manželem blbli a uklouzla jsem a spadla jsem zády na konferenční stolek, bouchla jsem se vzadu na hlavě. Bolí mě to šíleně, mám mžitky před očima, i napsat tento příspěvek mi dělá problém. Ale nekrvácela jsem a nezvracela. Nechci plašit už tak je manželovi hrozně… tak snad poradíte vy. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22590
20.4.17 19:53

Jela bych a vůbec nepsala sem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
20.4.17 19:55
@Anonymní píše:
Ahoj, před půl hodinou jsme s manželem blbli a uklouzla jsem a spadla jsem zády na konferenční stolek, bouchla jsem se vzadu na hlavě. Bolí mě to šíleně, mám mžitky před očima, i napsat tento příspěvek mi dělá problém. Ale nekrvácela jsem a nezvracela. Nechci plašit už tak je manželovi hrozně… tak snad poradíte vy. Díky :kytka:

Určitě jeď ihned do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
20.4.17 19:57

Az se rano probudi a ty budes tuha, bude mu asi jeste hur. Ne, kvuli moznemu krvaceni do mozku bych jela, uz kvuli mzitkum pred ocima. A radeji bych se nezminovala, ze jsem jela az po porade na emiminu, prece jen psychiatrie je kolikrat dost blizko pohotovosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
21488
20.4.17 19:57

Spadla jsi z koně a rozbila si hlavu o noční stolek. Mazej do špitálu, hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 19:59

:zed:
Usekla jsem si prst, mám jet do nemocnice?
:zed:
Tyhle příspěvky fakt nechápu… :roll:
Nikdo vám do hlavy přece nevidí… (Když máte mžitky…já bych jela.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
20.4.17 20:01

@hanka.br. z koně :D :D, promin to mě pobavilo, sorry za OT
jinak samozřejmě mazej do nemocnice,
nechápu tyhle dotazy, než se člověk odváží někam jet, tak se zeptá na emiminu, panebože, to už nemumíme použít ani tu hlavu?? :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20858
20.4.17 20:05

Tak pokud se po úderu do hlavy necítím dobře a mám mžitky, tak bych místo psaní příspěvku byla už dávno na cestě do nemocnice :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 20:08

Volala jsem tam a řekli mi že pokud jsem nezvracela tak ať nejezdím, tak nevím, nechcu tam nikoho tak večer otravovat, už je mi lépe akorát to pořád dost bolí.. díky všem

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.17 20:14

Z úderu do týla jsem měla otřes mozku a to to asi ani nebyla taková šlupka (lehla jsem si na dvojpostel napříč, a ona měla uprostřed dřevěný rantl). Ani mě to nějak moc nebolelo, až postupem času jsem začala být malátná a ztratila vědomí (bylo to tak 1,5 hodiny potom). Zvracela jsem až pak v sanitce…
Jela bych.

Příspěvek upraven 20.04.17 v 20:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
20.4.17 20:14
@Anonymní píše:
Volala jsem tam a řekli mi že pokud jsem nezvracela tak ať nejezdím, tak nevím, nechcu tam nikoho tak večer otravovat, už je mi lépe akorát to pořád dost bolí.. díky všem

Helet kasli na to co ti rekli,
Pokud se ty necitis dobre, tak jed. Otravovani to neni, od toho tam snad jsou ne? Stala se ti nehoda, mas zraneni, tak jakypak otravovani. Pro klid duse bych jela. Za to nedas nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14671
20.4.17 20:24
@tumpach píše:
@hanka.br. z koně :D :D, promin to mě pobavilo, sorry za OT
jinak samozřejmě mazej do nemocnice,
nechápu tyhle dotazy, než se člověk odváží někam jet, tak se zeptá na emiminu, panebože, to už nemumíme použít ani tu hlavu?? :nevim: :nevim: :nevim:

ona ji ma prave poskozenou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13672
20.4.17 20:26

Jeď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.4.17 20:26

Určitě bych jela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
20.4.17 20:28

Bez do nemocnice, opravdu nechapu proc kazdej nejdriv pise na emimino a pak teprv resi vlastni zdravi (nebo este lip zdravi deti) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama