Náušnice setkaly jste se s tím?

10.4.17 07:22

Náušnice setkaly jste se s tím?

Dobrý den, maminky před dvěma měsíci jsem nechala dceři nastřelil uši, jedno se zahojilo krásné a druhé trošku zlobí, tak jsem natirala framykoinem, ucho bylo v pořádku. Ale včera v noci ji náušnice vypadla asi se za ni zatrhla, protože ji tekla z dírky krev a zezadu byla už zahnisana a nešla dobře dát zpět. Po tom co jsem náušnici nasadila, tak do pár hodin dceři zčervenalo celé ucho i kolem dokola :( mělo některé vaše dítko tak zanicene ucho od náušnice? Jaký byl postup? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1939
10.4.17 07:39

Dcerce se udělala vzadu za náušničkou červená boule. Byla jsem s tím u doktorky, dostala mastičku a za pár dnů to bylo dobrý. Ihned po zahojení ouška jsem jí dala už klasické zlaté náušničky a od té doby se nic takovýho neopakovalo. Ty nastřelovací šroubky jsou náchylný právě k tomu strhávání (taky se nám párkrát stalo) a pak to může takto zlobit.
Tvoje holčička to má opravdu dost červený, možná bych jí dala ty normální zlaté náušničky co nejdřív. A asi bych skočila i k doktorce, aby se na to podívala, případně poradila ještě něco jinýho než Framykoin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 07:44
@ivunak píše:
Dcerce se udělala vzadu za náušničkou červená boule. Byla jsem s tím u doktorky, dostala mastičku a za pár dnů to bylo dobrý. Ihned po zahojení ouška jsem jí dala už klasické zlaté náušničky a od té doby se nic takovýho neopakovalo. Ty nastřelovací šroubky jsou náchylný právě k tomu strhávání (taky se nám párkrát stalo) a pak to může takto zlobit.

To máte pravdu, že se třeba zatrhnou a dokonce se mě stalo, že dcera nějakým způsobem sundala ten zadní díl a našla jsem ji ho v pusy :? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
10.4.17 07:50

Má to opravdu hodně cervene. Dala bych hned zlaté visací náušničky, namazala framykoinem a počkala hodinu. Kdyby se ouško nezlepsilo, zavolala bych k detske. Ale je zvláštní, že to ty nastrelovaci delaji. Naše malá to měla taky. Po 6 tydnech. Ale nové náušničky to srovnaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
10.4.17 07:50
@pet.hell píše:
To máte pravdu, že se třeba zatrhnou a dokonce se mě stalo, že dcera nějakým způsobem sundala ten zadní díl a našla jsem ji ho v pusy :? 8o

Ty šroubky jsou fakt provizorní a je pravda, že dcerce se s nimi jedno ouško hojilo taky hůř. Při oblíkání něčeho přes hlavu jsem to musela pořád hlídat a je pravda, že jsem jí za to občas zatrhla, a to pak i plakala. Jakmile dostala zlatý náušničky, máme to bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
10.4.17 07:56

@pet.hell to má zanícené hrozně moc, s tímhle bych šla hned k doktorce,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 07:59

@stinga dneska jdeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
10.4.17 07:59

Taky bych šla ihned k doktorce. Znovu jsem se dívala na tu fotku a má to červený už i na kousku tvářičky. Tak nečekej a opravdu tam zajdi, ať se jí to nějak nezkomplikuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
10.4.17 08:11

@pet.hell tak ať se to holčičce rychle zklidní :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 08:34

Tohle už je opravdu hodně, tak uvidíš, co ti poví doktorka. Mě jako už dospělé se taky takhle zapalovalo ucho po píchnutí - pomohla na to lihová propolisová tinktura v kombinaci s nějakou mastičkou (jednou to a jednou to, každé třeba dvě hodiny), mastička už si nejsem jistá, ale myslím, že kalciovka…
Ale je fakt, že dodnes mám s náušnicemi problémy, stabilně můžu nosit jen jediné stříbrné, jinak mi to v uších začne bolet, někdy za pár hodin, někdy třeba za dva dny a pak musím nechat uši odpočinout… :roll: takže na nějaké módní výstřelky z bižuterie můžu dlouhodobě zapomenout.
Přitom žádnou alergii nemám potvrzenou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
10.4.17 08:50

@pet.hell To má chudinka fakt hodně.
Obě moje holky mají nastřelené naušnice a doktorka nám doporučila po nastřelení čistý líh z lékárny, vždycky tím potřít tu náušničku a ouško, nemazat žádnýma mastičkama a obě to měly dobré.
Držím palce, ať je to brzy dobré :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
10.4.17 09:21

Dala bych ji uz normalni zlate nausnice, dceri to pomohlo. Tady u tech nemuze ta dirka „dychat“ a hnisa :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
10.4.17 09:22
@stinga píše:
@pet.hell to má zanícené hrozně moc, s tímhle bych šla hned k doktorce,

Jejda, chudera, valila bych k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14390
10.4.17 09:32

No s timhle bych necekala a sla k dr, ono ty sroubky nejsou nic moc nez se to zahoji, chce to zlaty krouzek, aby se to dalo protahovat, hodne mazat treba framikoinem. Mohla si tam taky treba neco zanest jestli to nema dohojeny a sahala si na to. Nebo taky moznost, nevim co je to za kov, ale me takle zrudlo ucho kdyz jsem si vzala stribrne nausnice, to uz sem je mela davno zahojeny, zjistilo se ze mam alergii na stribro…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
10.4.17 09:50

Proboha okamžitě k doktorce.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie