Zástupkyně vedoucí v obchodě

3989
20.1.20 09:42

Mám jít do toho???zástupkyně vedoucí?

Ahoj. Dělám v potravinách, hlavně tedy pokladní. Teď odchází kolegyně, zástupkyně vedoucí. Nechce dojíždět. Ostatní kolegyně to dělat nechcou. Dvě neumí s počítačem -jsou starší. Polepšila bych si platově, jenže větší zodpovědnost… Nejvíc bych se bála objednávání zboží, kolik čeho atd. Hrozně mě to láká, ale taky se bojím. Nedělá tu někdo zástupkyni vedoucí v obchodě? na mém místě, šly byste do toho???ta co odchází mi říká, že taky byla jen prodavačka, vše se tam musela učit. Ach jo, já nevím, ale šance se nabízí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.1.20 09:47

Dělala jsem zástup a zodpovědnost to je, ale nepřijde mi to jako něco, čeho by ses měla bát. Co neumíš, to se naučíš. Určitě bych to vzala a předem to nevzdávala :mavam: kdo se bojí, nesmí do lesa! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
579
20.1.20 09:52

Jdi do toho, při nejhorším toho můžeš časem nechat. Žádný učený z nebe nespadl… :mavam: Nemůžeš nic ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
20.1.20 09:52

Bez do toho. Všechno se naučíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
20.1.20 09:59

@GabinkaCh jdi do toho :palec: a ničeho se neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
20.1.20 10:23

Bych se akorát bála, že objednám více chleba, rohlíků, ať to nezeschne.
Zbytek suché jídlo, drogerka, a další věci se vždycky navíc dají uskladnit na palety do skladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 11:04

@GabinkaCh zastupovat budeš stejně jen v nepřítomnosti dovolena- nemoc. :think: Tak toho na tebe nebude tolik. Jestli tam pracuješ, už nějakou delší dobu, tak to bude v pohodě. :). Když tě to láká, tak to zkus. Druhým se dobře radí, kdybych tak sobě uměla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 11:44

Když máte tu možnost se někam posunout tak bych neváhala, vše se člověk naučí…vždycky je to o tom…Určitá zodpovědnost bude větší to je jasné ale v dnešní době se to hodí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama