Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl jsem se jenom zeptat, zda mám nárok na ozz, když trpím smíšenou úzkostně depresivní poruchou? Léčím se s tím už přes rok a invalidní důchod mi nebyl uznán
To tady asi nikdo neposoudí, ale určitě můžeš zkusit zažádat o OZZ. Jinak s tím ID, rok se léčit není tak dlouho a byl jsi někdy v nemocnici? My o ID s Dr. žádaly až poté, co jsem se léčila 3 roky a z toho téměř dva jsem strávila na psychiatrii v nemocnici. Jinak teď ID moc uznávat nechtějí, no. Záleží, jak tě to omezuje, kdyžtak o ID můžete třeba zažádat pak ještě někdy s odstupem.
Anonym, informace o ID.
Zdravím, chtěl jsem se jenom zeptat, zda mám nárok na ozz, když trpím smíšenou úzkostně depresivní poruchou? Léčím se s tím už přes rok a invalidní důchod mi nebyl uznán