Mám nárok na ozz? Smíšená úzkostně depresivní porucha

Anonymní
11.2.24 18:02

Mám nárok na ozz? Smíšená úzkostně depresivní porucha

Zdravím, chtěl jsem se jenom zeptat, zda mám nárok na ozz, když trpím smíšenou úzkostně depresivní poruchou? Léčím se s tím už přes rok a invalidní důchod mi nebyl uznán

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.24 18:07
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl jsem se jenom zeptat, zda mám nárok na ozz, když trpím smíšenou úzkostně depresivní poruchou? Léčím se s tím už přes rok a invalidní důchod mi nebyl uznán

To tady asi nikdo neposoudí, ale určitě můžeš zkusit zažádat o OZZ. Jinak s tím ID, rok se léčit není tak dlouho a byl jsi někdy v nemocnici? My o ID s Dr. žádaly až poté, co jsem se léčila 3 roky a z toho téměř dva jsem strávila na psychiatrii v nemocnici. Jinak teď ID moc uznávat nechtějí, no. Záleží, jak tě to omezuje, kdyžtak o ID můžete třeba zažádat pak ještě někdy s odstupem.

Anonym, informace o ID.

  • Citovat
  • Upravit
24787
11.2.24 18:46

Zažádejte, uvidíte. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.