Mám nárok na příspěvek s tímto příjmem?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 21:28
Mám nárok na příspěvek s tímto příjmem?

Ahoj. Bydlim s mamkou ( důchod 10 300) a já rodičak 6200 a dvě děti do 6 let.Chci žadat příspěvek na bydlení. Ma to cenu? s našim příjmem. Bydlíme v našem rodinném domě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 05.02.18 21:29

A co si zjistit parametry na stránkách MPSV?

Jaromilka
Stálice 81 příspěvků 05.02.18 21:32

Záleží na nákladech na bydlení. Hoď si to někde na netu do kalkulačky.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.02.18 21:50

Na ty deti mas urcite alimenty a pridavky na dite. To je take vas prijem. Predpokladam, ze mate pres dvacet tisic. Tzn. museli byste zs bydleni platit pres sedm a pul tisice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 21:52
@VitaminC píše:
Na ty deti mas urcite alimenty a pridavky na dite. To je take vas prijem. Predpokladam, ze mate pres dvacet tisic. Tzn. museli byste zs bydleni platit pres sedm a pul tisice.

Ani alimenty ani přídavky nemám

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.02.18 21:55
@Anonymní píše:
Ani alimenty ani přídavky nemám

To je ale tvoje chyba. Pridavky ti bez alimentu neschvali.

věrasek80
Extra třída :D 11107 příspěvků 05.02.18 21:56

Podle mě mít nárok nebudeš, já vím že známá měla příjem okolo 10tisíc a nedali jí ani korunu, ale ona měla jen jedno dítě do 6let a výdaje na byt 5200

věrasek80
Extra třída :D 11107 příspěvků 05.02.18 21:59

Přídavky tě schválí v případě že podáš žalobu na dlužné výživné

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:06
@VitaminC píše:
To je ale tvoje chyba. Pridavky ti bez alimentu neschvali.

To po mě vůbec nechtěla :nevim:

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 05.02.18 22:07

Prosím Vás…pridavky.. Dcery otec nebyl v RL a zapsal se tampo 2,5r. Přídavky na dítě jsem normálně brala a na otce ani na alimenty se neptali když sním neziju ani není v RL!. Ted je otec zapsany a vyskrli ze spolecne pos.osob a normálně příspěvek pobiram!

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.02.18 22:09

@novakova.t Tak kdyz nebyl v RL, tak co tady resis?

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 05.02.18 22:12
@VitaminC píše:
@novakova.t Tak kdyz nebyl v RL, tak co tady resis?

zakl. nepsala zda je otec v RL nebo ne. Jen netvrdit ze přídavky bez alimentu neschvali…tako­va blbost

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.02.18 22:17

@novakova.t Pokud ma na ne dite narok a nejsou urcene, tak na pridavky matka nedosahne. Zcela logicky pokud neexistuje otec, nema dite na kom svuj narok vymahat, potom ani socialka vysi alimentu nebude chtit znat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 22:27

Otec je zapsaný. Má jinou trvalou adresu ale jsme spolu.Na jednom výpočtu mi vyšlo nárok na 2400 kč :nevim: zdá se mi to nějak moc. Jinak naše měsíční výdaje: 1200 elektřina, voda cca 400,100 odpady, plyn-máme bombu tak to nic a topíme tuhými palivy to nevim jak počítají

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.02.18 22:38
@Anonymní píše:
Otec je zapsaný. Má jinou trvalou adresu ale jsme spolu.Na jednom výpočtu mi vyšlo nárok na 2400 kč :nevim: zdá se mi to nějak moc. Jinak naše měsíční výdaje: 1200 elektřina, voda cca 400,100 odpady, plyn-máme bombu tak to nic a topíme tuhými palivy to nevim jak počítají

Kdyz mas chlapa, tak snad mate penez dost, ne? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >