Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Tak pokud se nemýlím tak by v tomto případě majitel byl povinnen mámě najít nové bydlení, ne?
prpč? ofiko u něj vubec nebydli.
Myslim, ze nejlepsi by bylo nasetrit na tu kauci a tri najmy, treba si i pujcit u nekoho z rodiny, to se vyplati… kdyz si najdes ofic bydleni, udelas si trbale bydliste a tri mesice radne platis, muzes pozadat o prispevek na bydleni a dozivotne pak uz vlastne zijes zadarmo (za predpokladu, ze ten prispevek nepouzijes na chlast). Cikani tohle vedi, bili lide v nouzi ne, tak se potloukaji po shilejch bytech, neplati majiteli a pak se slozite resi spory s neplatici.
Na majiteli si nevezmete nic, pokud jednoho dne zastavi vodu a vynda okna, ze zahajuje rekonstrukci, tak mate stejne smulu, beze smlouvy tam proste nemate co delat..... a neni to amoralni, pokud to od zacatku bylo nastavene takto. Zrejme to vyhovovalo obema stranam (nizky najem), ale mamince asi muselo byt jasne, ze nepujde o zadne solidni bydlenicko.