Máte zkušenosti s Mama svět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Povídálka 11 příspěvků 17.01.19 18:33
Mamasvet.cz recenze

Holky, nakupovala jste některá na stránce mamasvet.cz? Chtějí platbu předem a měla bych větší objednávku, tak mám strach peníze poslat předem. Děkuji za názory :) :) :)

Reakce:
Jahodovy cukrik
Nováček 1 příspěvek 19.01.19 11:10
Nekupovať !!!!

Najhorší obchod!!! Dodanie 40 dní ale platbu si vyžiadajú dopredu, majú teda celý ten čas vaše peniaze zadarmo! Zbozi objednávajú za vás na aliexpres a prihodia si k tomu prirážku! Na aliexpres si kludne môžte objednať sami zbozi pride cez nemecko! Vrchol bol že po 40 dnoch čakania mi zbozi nedorazilo a teda milostivo mi vrátili peniaze. To už som ale musela vyhrážať políciou. Nemajú telefón takže ešte musíte vyčkávať kým odpovedia na email. Je to strašná levarna!

Uživatel je onlineMartinaCV
Kelišová 7480 příspěvků 19.01.19 11:14

Zkušenost mám, objednávala jsem asi 2× díky nabídce na Instagramu. Zboží přišlo pěkné, asi je to všechno Čína, ale pro dítě přišla fakt pěkná bunda a brala jsem si takový zásobník na dětské propriety a pro sebe na laky na nehty atd. a jsem moc spokojená. Co je blbý, tak doba dodání celá věčnost a chodí to po jednom, takže rozděleno na více zásilek. Chce to když na něco nespěcháš. Jinak se mi to nejeví jako podvodný obchod, to rozhodně ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >