Maminky 9měsíčních prcků - pokec :-)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
9090
14.1.13 21:01

@lussinka1984 normálka vidličkou, tak jak ten banán :) a fotky jdou vložit velké, jedna z těch fotek je focená zdrcadlovkou a má 8MB ;) a teda, měla by sis pořídit nějakou flintu, ještě vám na malýho nestojí před domem zástupy malých slečen? :D má nádherný oči :)

@Bavi taky bych skupinu uzamkla :) malá je krásná :)

@CarollinkaElla krásná princezna, ten sob je úžasnej :D

  • načítám...
14.1.13 21:02

@lussinka1984
Děkuji moc…to bylo vánoční focení pro babičky…byla sranda…váš Matěj má zas krásný studny…nepíšu ani studánky…protože to jsou hotový studny…jednou tam utopí spoustu ženských :mrgreen: :hug:

  • načítám...
14.1.13 21:05

@Verca1989
Děkuji…Anička je taky krásná princezna…smíšek :hug:

  • načítám...
9090
14.1.13 21:06

@cica mě přijde, že chodí spát moc brzo, jako od toho předešlého spánku. Ráno vstane a za hodinu a půl jde zase spát, odpoledne podobně. A pokud se probudí o půl 3 a pak jde spát až večer v 7, možná už je moc unavenej, přetaženej a proto se pak budí a špatně se mu spí. On se sám dožaduje spánku tak brzy, nebo ho dáváš sama od sebe? Nezkoušela jsi to natáhnout? Já malou dávám spát tak cca 3 hodiny od posledního spánku. Kdy se to stane, že se v noci vzbudí a ječí několik hodin? A co děláš v tu chvíli ty?

  • načítám...
9090
14.1.13 21:07
  • načítám...
1266
14.1.13 21:22

@Verca1989 @CarollinkaElla Díky, ty kukadla má po mě ;) a máte pravdu, už od narození se nad kočárkem sklání plno cizích ženských a obdivují jeho oči :mrgreen:

  • načítám...
1266
14.1.13 21:24

@Verca1989 Myslíš, že zelenina vidličkou taky půjde? Banán je měkčí.. No pak dej vědět ;)

  • načítám...
279
14.1.13 22:01

Ahoj holky :mavam:
naší princezně bylo 9m ted 4.1, můžu se ještě přidat?

  • načítám...
4650
14.1.13 22:19

Ahojky, ráda bych se taky přidala. Naší Kristýnce bylo 9 měsíců 11. 1.

  • načítám...
213
14.1.13 22:23

@verusberu manžel je OSVČ-má velkou farmu s prasátky a také hodně pole. Normálně pracuje tak za 3 lidi, teď v zimě přepl na zimní režim a je jako medvěd :-) na jaře to ještě bude jakž takž, ale jelikož přibral dalších 30 hektarů, tak to bude mazec. V létě, když jsou žně, pracuje od 05:00 - 22:00. A místo, aby byl s chlapečkem, tak se jel odreagovat do lesa. Je totiž bohužel myslivec. Takže přijel dom vždy v 19:00.A kromě něj hlídání nemám, takže jsem na vše sama. Ještěže je malý hodný.

  • načítám...
213
14.1.13 22:28

Matěj bude mít ctitelek, je krásnej, trošku mi připomíná našeho Jindřiška. Ty očenka má fakt nádherné. O Jindřiškovi si občas někdo myslí, že je holčička :D

  • načítám...
9090
14.1.13 22:32

@lussinka1984 určitě půjde, když bude dobře uvařená ;)

@simirek89 @TerezaJ vítejte holky :mavam: :kytka:

  • načítám...
1427
14.1.13 22:39

Dominiček :srdce:

  • načítám...
1266
15.1.13 07:36

@elkasina jj, taky se mě občas někdo ptal, jestli je to kluk nebo holčička :lol:
@verusberu Další krásné děťátko, pěknej kulich :palec:

  • načítám...
1266
15.1.13 07:39

Holky, spějí vaše mimča na bříšku???
Většinou je to dětí nejoblíbenější poloha při spánku, jen naše zatim ne. Jen jednou tak usnul a spal tak asi 3 hodinky, pak už nechtěl. Takže spí bud na zádech nebo na boku.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek