Maminky březen/duben 2015 Ostrava a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4236
10.9.14 14:42

@hdanca Ahoj holky, tak mi to nedalo a šla jsem do nemocnice na vyšetření-dřív než ke svému gynekologovi.Byla tam fajn doktorka, udělala mi komplet vyšetření..v děloze mám dutinku 5+4 a HCG vyšlo 2500 prý od hodnoty 2tis by již měl být vidět žloutkový váček, ale ten já nemám. V pátek jdu znova. Buď už půjde vidět nebo mě zase čeká revize dělohy :?
Tak mám strach, ale pořád ještě doufám, že by to mohlo vyjít :srdce:
Do pátku zas budu mít nervy na pochodu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
369
10.9.14 20:00

@terkom83 Držím palce ať ti to dopadne dobře!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11184
10.9.14 21:32

@terkom83 tak držím palce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1341
11.9.14 08:30

@terkom83 držím palce :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 08:53

Čaute holky :jazyk: Tak jsem byla v pondělí na utz a prcek ma skoro 5cm, mával tam na mě, dělal kotouly, no úplně se vyblboval :D Jinak je všechno v pořádku tak, jak má být :) Videjko i fotečku máme :) a kdy jdete vy? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 08:54

Fajnucky je :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 10:07

@terkom83 určitě to bude v pořádku, hlavně na to nemysli a mysli pozitivně :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
11.9.14 14:52

@Domcza Jéé to je krása..já chci taky :oops:
Dneska jdu spát s malým, abych se už dočkala ráno, jdu na kontrolu hned v 8hod. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1341
11.9.14 14:58

@Domcza jéé domi a ty jsi odkud, asi už to tu padlo, ale nedohledala jsem… ptž jsem si všimla na fotce prcka gynet karviná :) no je super, že se vyblbuje, aspoň o něm víš hehe, že se má čile k světu v tom bříšku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 15:24

@terkom83 tak pak hned pisni :) ja zezačátku taky plašila, v 7tt nebylo videt :srdce:, v 9tt už jo, ale byly to nejdelší 2týdny strachu…od té doby na to prdim se stresovat a uživam si to :) to dela hodne :) někde jsem četla, že maminy čekají i třeba do 10tt na :srdce: ale zas jak který gynekolog počká no :roll: :nevim: Takže držím paluchy :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 18:55

@chillli český těšín :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1341
11.9.14 19:56

@Domcza jooo to už jsem zjistila… překvápko největší kámoško! :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
198
11.9.14 20:06
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4236
11.9.14 20:47

@Domcza Nechápu, já jsem v 6tt a zítra už má přijít nalačko, že pokud nic nepůjde vidět, tak mi udělají revizi.Jsem rozhodnutá pěkně posnídat a pokud bude jejich závěr opravdu takto negativní, tak zavolám ještě mému gynekologovi a budu chtít znát i jeho názor. A určitě ještě týden počkám…zdá se mi brzo na takové rozhodnutí :x

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11184
11.9.14 20:51

@terkom83 určitě počkej a ještě na revizi nechod, mohla proběhnout ovulka později proto to nemusí odpovídat, budu držet palečky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová