Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Mmainky poradte mi prosim,broucek 18 měs, horecky, cim dal vic pupinku..
VeselaMaminka píše:
Mmainky poradte mi prosim,broucek 18 měs, horecky, cim dal vic pupinku..
A jeste jedna na nozicce moc to nejde videt
Ahoj, mě to nepřijde jako neštovice, uvnitř těch pupínků by byla tekutina a že by se osypal takhle rychle a všude?? pupínky u neštovic aspoň teda u mých děti se vysévaly postupně a byla v nich tekutina
![]()
Nezdá se mi to na neštovice.
Nám začaly večer jedním pupínkem a postupne se objevovaly další, ale ne takhle moc a najednou.
Navíc ten pupínek se jakoby nalívá..
Ahoj, mě to nepřijde jako neštovice, uvnitř těch pupínků by byla tekutina a že by se osypal takhle rychle a všude?? pupínky u neštovic aspoň teda u mých děti se vysévaly postupně a byla v nich tekutina
![]()
jitta píše:
Ahoj, mě to nepřijde jako neštovice, uvnitř těch pupínků by byla tekutina a že by se osypal takhle rychle a všude?? pupínky u neštovic aspoň teda u mých děti se vysévaly postupně a byla v nich tekutina![]()
Dekuji moc za radu, ma to od vecrejska od rana, tak nevim jestli se tam ta tekutina nemuze jeste udelat ![]()
lokofa píše:
Nezdá se mi to na neštovice.Nám začaly večer jedním pupínkem a postupne se objevovaly další, ale ne takhle moc a najednou.
Navíc ten pupínek se jakoby nalívá..
Tak to nevim co to ma
ma jakoby opary na obliceji u pusinky pak na krcku a postupne pribyvaji dalsi
Já bych řekla, že to je nějaká alergická reakce, třeba na jídlo. Nedávali jste mu něco nového na jídlo? Třeba jahody nebo rajčata?
Sumaya píše:
Já bych řekla, že to je nějaká alergická reakce, třeba na jídlo. Nedávali jste mu něco nového na jídlo? Třeba jahody nebo rajčata?
nenene prave ze vubec ne! Jiinak bychs i taky myslela ze to je alergie ale zadnou neodzkousenou mnamku nemel …
Navic k tomu ty horecky
Neštovice vypadají jinka, jestli má k tomu i horečky, asi bych ho raději jela ukázat na pohotovost. ![]()
Tohle neštovice nebudou, od včera už by tam ta tekutina dávno byla, ještě mě napadlo, co šestá nemoc??? Mý děti jí teda neměli, tak nemůžu posoudit,ale třeba jiné maminky, jo.
Jinak zajet na pohotovost.
U alergie by vlastně horečka asi nebyla. Jediné, co mě napadá, když to nejsou neštovice, tak nějaká viróza. ![]()
U šesté nemoci jsou nejdřív teploty…pak 2-3 dny klid a pak se děti osypou.....
Přijde mi to jako alergie.....ale zase ta teploty ![]()
Šestá by to být mohla - tři, čtyři dny horečky, ale když se dítě osype, horečky ustanou, takže pokud je osypaný od včerejška a dneska má stále horečku, tak to na šestou spíš nevypadá…