Maminky Ostravacky - bazarek

162
26.1.06 10:19

Maminky Ostravacky - bazarek

Zdravim vsechny a zejmena maminky co se vyznaji v Ostrave.Protoze ja se tam moc nevyznam, potrebovala bych poradit, kde najdu nejaky hezky bazarek s detskyma vecickama.Predem diky za pomoc Monys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

635
26.1.06 13:08

Pdívej se v Hrabůvce ve Špalíčku. Zastávka Poliklinika, Špalíček je mezi Kulturákem K-TRIO a Albertem. Je to ve třetím patře na straně směrem ke K-TRIU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
26.1.06 13:14

Monys, bazar je v Porubě na Alšáku, pak vzadu za Duhou, v centru u radnice je bazar Leona a v Hrabůvce ve věžáku u polikliniky. Dál mě napadají jen sekáče. Kdybych si vzpoměla, dám vědět. :wink:
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.1.06 18:20

Ahoj,

já jsem objevila sekáč Broučci. Je v Mariánských Horách u zastávky Prostorná, naproti obchodu Alfa Computer (prodejna s notebooky). Malá prodejna, ale moc milá paní, poradí ukáže, v ničem se nemusíš přehrabovat :D
Potom znám na Porubě Bazar Ája. Samozřejmě neznám adresu, ale pokud se tam vyznáš, tak je to pod rektorátem VŠB, za Českou spořitelnou. Tento Bazar je trochu horší - z pohledu přehrabujících se lidí, ale zase ceny jsou o poznání nižší a já jsem tam našla lehátko pro naši malou za 200,– jako nové (pův. cena 1350,– z internetového obchodu). Údajně je ještě něco u Koruny na Porubě.

Zdravím
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
868
27.1.06 22:55

Ahojky,

tak já jsem v Ostravě bydlela dřív, takže dětské secondhandy neporadím…

ALE ! …na www.mimibazar.cz je jedna super baba, která je z Ostravy a ta buď (je to jen můj názor) sekáč má, anebo je určitě možné se u ní na věci mrknout … klikni na http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

Mám od ní už pár značkových věcí, ale jinak jezdí i hodně nakupovat NOVÉ outletové věcičky. Třeba se s ní domluvíš…

Tak hodně štěstí !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.06 20:25

Dobrý den, zdravim všechny maminky a srdečně Vas zvu do nově otevřeneho dětského second handu v Ostravě Porubě.Najdete nas v arealu Vltava vedle restaurace Western Saloon.Za Svinova tramvaj č.4 jedna zastavka před konečnou.naproti obchodu HRUSKA:Nabizíme Anglicke značkove zboží.Srdečně Vás zveme

• Nahlásit
  • Citovat
1468
5.4.06 20:45

Ahoj.

Anonymní nade mnou můžu doporučit. Znám několik dalších spokojených maminek, které tady nakoupily. Další spojení č.44 a 58 zast. Dílny DP.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
23.4.06 19:06

Omlouvam se za anonimni už jsem to napravila. Děkuji za přízpěvek ,který mě potěšil.Nějake informace o prodeji každý den doplnuji část nového zboží a jednou týdně většinou v pondělí vybalujeme nejvíce zboží. Od května mam v planu zahajit i sobotní prodej uvažuji o odpoledním prodeji od 14 do 18hod.Na žadost některých pracujících maminek.Co říkate bylo by to i pro Vas zajimave si jit v sobotu nakoupit??Budu rada pokud někdo odpoví .Děkuji a těším se na Vás MONIKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
23.4.06 19:10

Sobota od 14-18 - sice nejsem pracující maminka :wink: ,ale zní to dobře, i pro ty na MD; taťka může spíš hlídat. Nevím jak ostatní, ale já vyberu tak 1-2 kousky a kočár už řve tak, že musím zaplatit a rychle zmizet. A to nakupuju na malého :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
23.4.06 19:15

Tak to je fajn tak rychla odpověd děkuji moc za Váš názor.Tak to pravdopodobně uskutečníme Děkuji MONIKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama