maminky v 7.-11.týdnu....pomůžete mi?? URGENTNÍ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy
Nováček 4 příspěvky 25.07.03 09:59

pro svou seminární práci sháním ultrazvukovou fotografii miminka ve „věku“ 7-11.týden. V mém okolí se žádné těhulky nevyskytují, tak vás prosím tímto o pomoc…

Vím, že je to zvláštní žádost, ale moc mi to v seminárce pomůže…

ZN:na odměně se domluvíme…5l láhev okurek, velká bonboniéra…na cokoli bude chuť… :o))

díky vám předem !!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 25.07.03 10:07

Pokud by ti stačilo poslat fotku mailem a máš dobrou tiskárnu, tak ti ji pošlu. Originál ale nedám, to asi nikdo. To víš, to je cenný dokument :o))))

Zuzka

piskle
Stálice 95 příspěvků 25.07.03 10:08

Ahoj,

kdyz se podivas do fotogalerie, tak tam urcite objevis fotku v rozpeti, ktere hledas…a muzes si ji vytisknout!Tak at seminarka dobre dopadne.Ahoj

Lucy
Nováček 4 příspěvky 25.07.03 10:13

zkusíme to.....nevím jak to bude vypadat, ráda bych dala dohromady seminárku na výbornou, takže originál by byl vynikající, ale úplně Vás chápu.....nicméně, kdyby se náhodou někdo našel…PROSÍM, PROSÍM moc…foto třeba i uhradím…

Anonymni  25.07.03 10:18

Ahoj Lucy,

nepřeberné množství fotek najdeš na " .{target:_blan­k}":[http://pregnancy.about.com/…lusindex.htm]

Lucy
Nováček 4 příspěvky 25.07.03 10:37

zkoušela jsem to a kvalita je šílená :o)) ani fotoeditor s tím nic nezmůže. jsou to fota málo pixelová, bohužel.

nechci se seminárkou nic riskovat, případnou fotografii i uhradím, nevěděla jsem, že to bude tak obtížné.

Najde se nějaká maminka :o) I kdybych teď otěhotněla, už to nestíhám… :o)) maminky, PROSÍM, PROSÍM.....

Anonymni  25.07.03 14:49

Co tak zajít za gynekologem co dělá UZV?

Lucy
Nováček 4 příspěvky 25.07.03 15:01

zkoušela jsem lékaře provádějící ultrazvukovou diagnostiku zde u nás v okrese, nejsou příliš vstřícní…někteří nemají UZV vlastní, posílají maminky na OÚNZ, tam mají velké kartotéky…do kterých tyto věci zakládají, ale nikdo to nechce dohledávat v tom množství najít týden 7. - 11. je prý nemožné. Tohle všechno jsem již zkoušela, bohužel bez většího úspěchu, proto jsem tady…

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 26.07.03 22:07

Když ti pošlu mailem fotku, co mám uloženou, tak by měla jít vytisknout kvalitně. Můžeš to i stáhnout na Cd a nechat si to vytisknout v nějaké firmě, kde mají fakt kvalitní tiskárny. Z galerií webovských stránek to asi opravdu kvalitní není.

Víš, nejde o peníze, ale o to, že originál fotečku si každá maminka hýčká jako poklad. Tu ti opravdu asi těžko někdo věnuje. Oni je doktoři nedávají v trojím provedení, člověk je rád, že má jednu a na tu pak chodí koukat celé příbuzenstvo.

Zuzka

Anonymni  27.07.03 14:43

Jelikož jsem před mateřskou pracovala jako zdrav. sestra na gynekologii, je mi podivné, že by ti ŽA´DNY´ gynekolog neudělal fotku. Nejsou sice nejlevnější, ale pokud mu ji zaplatíš a také bude-li maminka miminka souhlasit, tak proč ne? Najdi si takového, který má vlastní UTZ a zkus mu vysvětlit, k čemu ji potřebuješ. Pokud chceš mít seminárku na výbornou, musíš proto něco udělat/otěhotnět určitě ne/, třeba to zkusit i v jiném-větším městě. Držím palce, ať to dobře dopadne!

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 27.07.03 19:59

zkoušela jsem na uvedenou adresu poslat slušný scan s vysokým rozlišením, ale vaše schránka bohužel nebere přílohy větší 2 Mb, mail se mi vrátil.

Romana

Anonymni  28.07.03 09:12

ahoj, děkuji moc za pomoc…můžeš to zaZIPovat do dvou souborů, tím se to zmenší. já už s tím pak něco udělám.

Anonymni  29.07.03 12:19

Ahoj,

já ti klidně svou fotku mimi pošlu, ale nevím jestli ji ještě najdu. Před měsícem jsem o miminko přišla, takže netoužím ji schovávat. :-( Ale musím se doma podívat jestli ji najdu. Dej mi na sebe nějaký kontakt prosím a já se ozvu. Budu ráda když to aspoň něčemu pomůže a ta tvá seminárka dobře dopadne. Ikdyž si nemyslím že by to tolikzáviselo na té jediné fotečce ;-) PA EFČA

Anonymni  29.07.03 12:37

Evi, promiň, to je mi líto. Nevím, co Ti na tohle napsat. Pokud se budeš chtít ozvat (i třeba jen tak), napiš mi na mailík " .{target:_new>pa­velmvdr@centrum­.cz papa.}":[mail­to:pavelmvdr@cen­trum.cz]

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama