Manžel dal neteři na zadek - mám to říct matce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 21:44

Manžel dal neteři na zadek

Ahoj holky případně i kluci..,
Dneska jsem byla se ségrou domluvena, že po vysvědčení vyzvednu i její dítě a půjde se k nám.
Cestou domu jsme koupili dětské šampáno, zmrzku, brambůrky, děti se pak šly koupat do bazénu, všechno bylo zatím v pořádku.
Dohlíželi jsme s manželem na ně z terasy. Děti pak začaly pobíhat, brát jídlo a s tím jídlem pak běžely do bazénu. Manžel je napomenul, že jídlo s ní tady na terase a pak až půjdou se koupat. Naše dítě dělalo frajerku a skočilo do tý vody i s tínm jídlem do vody, s poznámkou haha tati a máš to a hned to sámé i neteř. No manžel oznámil, at jde z bazénu a sní si to tady, s výhružkou, že to říká naposledy. Děti se dál tlemily a začali cákat s vodou. No manžel si jí vytáhnul a dal jí na zadek. Neteř se smála našemu dítěti, že dostává jako po zadku, tak to nakonec dopadlo, tak že si přehnul pak přes koleno i neteř a plesknul jí taky..No a obě to zřejmě bolelo no.
Obě pak už byli klidné a v bazenu nedělaly blbiny.

já nevím, jestli ségře mám říct, že u nas neteř dostala…Ona je taková hysterka, že by jsme se z ní zbláznily..Ale zase má právo to vědět..A právě nevim, jestli jí to neteř řekne..
zajímalo by mě, jak byste se zachovali vy..

Prosím anonym..nechci, aby mě to někdo poznal a hlavně ne sestra

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
30.6.22 21:53

Narovinu fyzické tresty nemám ráda. Svého synovce a neteř bych nikdy neudeřila, je to za hranou. Vzala bych jim všechny mňamky a měly by slečny po bazénu. Sestře to určitě řekni, zároveň bych zdůraznila, že pokud je neteř u vás, tak platí vaše pravidla. Pokud nebude poslouchat, tak ať si jí nechají doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4562
30.6.22 22:00

Pro me je to za hranou. Priznat se, omluvit se. A zamyslet se nad svou vychovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:04

Za mě je tohle správně, pokud to nebyla vyloženě nějaká řežba a z toho popisu chápu, že se jednalo o jedno, no trošku větší, plácnutí na zadek. Za mě je to jako rychlé uklidnění velmi efektivní řešení. Někdo jim dal pravidla a oni to porušili. Sebrání těch dobrot by podle mě nemělo takový efekt, možná že větší efekt by mělo zakázání bazénu. Fyzický trest by měl být sice až jako poslední možnost, ale děcka si říct nedaly… Myslím si, že i takový tvrdší trest za první prohřešek je to lepší ve smyslu jasného vymezení hranic. Uvolňovat se dá vždycky, s utahováním je to horší.
A ségře bych nic neříkal. Holka by měla vědět, že dělala blbosti, dostala varování, pokračovala v tom a pokud není blbá, tak to doma neřekne, protože co na to říct - děláš blbosti, tak buď ráda, že nedostaneš ještě ode mě, když se neumíš chovat.
Pokud by ale doma něco řekla, tak bych to ségře přiznal a řekl jak to bylo - děcka dostaly varování a nebyla to žádná velká řežba.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:04
@nuklear90 píše:
Narovinu fyzické tresty nemám ráda. Svého synovce a neteř bych nikdy neudeřila, je to za hranou. Vzala bych jim všechny mňamky a měly by slečny po bazénu. Sestře to určitě řekni, zároveň bych zdůraznila, že pokud je neteř u vás, tak platí vaše pravidla. Pokud nebude poslouchat, tak ať si jí nechají doma.

Děkuji za vyjádření. Ano, tohle jsme s manželem nezvládli.
Nesouhlasila jsem ani, že dostala ta naše… No ale nic jsem neřekla, abych mu nesnížila autoritu. chyba.
Neteř z toho byla ceá hotova.. ješte pak říkala, že už tohle nebude delat no :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:07
@VitaminC píše:
Pro me je to za hranou. Priznat se, omluvit se. A zamyslet se nad svou vychovou.

Naše díte takhle nermálně nevyvádí.. Na zadek dostala ted po pul roce..

• Citovat
  • Nahlásit
1660
30.6.22 22:07
@Anonymní píše:
Za mě je tohle správně, pokud to nebyla vyloženě nějaká řežba a z toho popisu chápu, že se jednalo o jedno, no trošku větší, plácnutí na zadek. Za mě je to jako rychlé uklidnění velmi efektivní řešení. Někdo jim dal pravidla a oni to porušili. Sebrání těch dobrot by podle mě nemělo takový efekt, možná že větší efekt by mělo zakázání bazénu. Fyzický trest by měl být sice až jako poslední možnost, ale děcka si říct nedaly… Myslím si, že i takový tvrdší trest za první prohřešek je to lepší ve smyslu jasného vymezení hranic. Uvolňovat se dá vždycky, s utahováním je to horší.
A ségře bych nic neříkal. Holka by měla vědět, že dělala blbosti, dostala varování, pokračovala v tom a pokud není blbá, tak to doma neřekne, protože co na to říct - děláš blbosti, tak buď ráda, že nedostaneš ještě ode mě, když se neumíš chovat.
Pokud by ale doma něco řekla, tak bych to ségře přiznal a řekl jak to bylo - děcka dostaly varování a nebyla to žádná velká řežba.

Tak já to vidím naprosto stejně. Holky dostaly po varování výchovnou na zadek, žádná řezba to nebyla. Zabralo.

Edit. Beru to však podle sebe. Já bych neměla vůbec žádný problém s tím, kdyby mi švagr tímto způsobem „zpacifikoval“ mé neposlušné dítě.

Příspěvek upraven 30.06.22 v 22:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
30.6.22 22:08

No co, zopakoval to několikrát, zopakoval. Pokud ji neserezal jako psa a jednu ji plesknul, tak je to za mě ok. To je zase hysterie kolem toho. :mrgreen: Já si teda asi úplně neumím představit, že bych osobně neteř pleskla, ale zas bych z toho nedělala drámo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4562
30.6.22 22:10
@Anonymní píše:
Naše díte takhle nermálně nevyvádí.. Na zadek dostala ted po pul roce..

Moje dite nedostalo nikdy a takto se taky nechova. Ono to chovani s trestanim velkou souvislost mit nebude…
Teda kecam - dle vyzkumu jsou bite deti mnohem agresivnejsi, hure vzdelatelnejsi a s horsimi socialnimi vazbami, nez deti nebite. A ano, ten vyzkum zahrnoval i placani, nikoliv tyrani.
To jen tak na okraj.
Manzel dluzi neteri a jeji matce omluvu.
Dle me ji dluzi i svoji dceri, ale s vasi vychovou tusim, ze to je pro vas scifi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:11
@Anonymní píše:
Děkuji za vyjádření. Ano, tohle jsme s manželem nezvládli.
Nesouhlasila jsem ani, že dostala ta naše… No ale nic jsem neřekla, abych mu nesnížila autoritu. chyba.
Neteř z toho byla ceá hotova.. ješte pak říkala, že už tohle nebude delat no :oops:

O výchovných věcech byste se měli bavit za zavřenými dveřmi. Myslím si, že to do vztahu dvou lidí patří, říct svůj názor, třeba večer, když jste sami - „Dneska se mi nelíbilo, že jsi takhle zasáhl. Příště bychom mohli podobnou situaci řešit jinak - jak.“

• Citovat
  • Nahlásit
1088
30.6.22 22:11

Mě by ještě zajímalo jak jsou holky staré? Já jsem na fyzicky tresty taky hakliva. Otec triskal ségru…kdyby moje sestra nebo její partner dali poprd.eli mým dětem asi už s nima nepromluvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:12
@Anonymní píše:
Pokud by ale doma něco řekla, tak bych to ségře přiznal a řekl jak to bylo - děcka dostaly varování a nebyla to žádná velká řežba.

Děkuji. o obě byly přehnutý a obě dostali jedno plácnutí až to mlasklo.. No puvodně měli holky z toho bazenu vylézt, neoslechly a začli cákat no..
Uklidnil si mě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
30
30.6.22 22:13
@VitaminC píše:
Moje dite nedostalo nikdy a takto se taky nechova. Ono to chovani s trestanim velkou souvislost mit nebude…
Teda kecam - dle vyzkumu jsou bite deti mnohem agresivnejsi, hure vzdelatelnejsi a s horsimi socialnimi vazbami, nez deti nebite. A ano, ten vyzkum zahrnoval i placani, nikoliv tyrani.
To jen tak na okraj.
Manzel dluzi neteri a jeji matce omluvu.
Dle me ji dluzi i svoji dceri, ale s vasi vychovou tusim, ze to je pro vas scifi. [/ citace] :palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
30.6.22 22:15

Co tady hrotíte, prostě dělaly bordel a neposlouchaly, tahat jídlo do vody, mají snad respektovat, co řekne dospělý, ne? Dneska jsou ti spratci rozmazlení, co z nich vyroste pak? To se fakt každej pozastavuje nad rázným plesknutím po zadku kdyz si vyloženě dělají z dospělého srandu? To se pak nedivím, že jsou tak neposlušný ty děti.

Příspěvek upraven 30.06.22 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4562
30.6.22 22:15
@Anonymní píše:
Děkuji. o obě byly přehnutý a obě dostali jedno plácnutí až to mlasklo.. No puvodně měli holky z toho bazenu vylézt, neoslechly a začli cákat no..
Uklidnil si mě :kytka:

Mne to zni az uchylne. Libovat si v ponizeni.. Hlavne to prehnuti pres koleno, holky v plavkach… Nevim, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat