Manžel na nemocenské, já paragraf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 25.01.18 06:50
Manžel na nemocenské, já paragraf

Ahoj chci se zeptat. Mám manžela na nemocenské a chodí na rehabilitace. Teď mám nemocného i syna 4 roky. Potřebuji nějak vyřešit jeho hlídání v době kdy je manžel na rehabce, cca 2hodky 2× týdně? Mám nárok na paragraf?

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3327 příspěvků 25.01.18 07:14

Nejsem v tom odbornik, ale myslim, ze paragraf se dava na max 9 dnu. Po hodinach to asi nejde?

Lerista
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 1 inzerát 25.01.18 07:48

Takhle velké dítě si v pohodě může vzít sebou. Tablet, pohádku a je to. Já si brala pětiletou do nemocnice na tříhodinovou kapačku.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 25.01.18 07:52
@Lerista píše:
Takhle velké dítě si v pohodě může vzít sebou. Tablet, pohádku a je to. Já si brala pětiletou do nemocnice na tříhodinovou kapačku.

Pise, ze je nemocny… :think:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 1 inzerát 25.01.18 08:05

@Lucmína Tak to jo, to první 2-3 dny je blbé, ale když má už pod 38 teploty, tak bych ho vzala, jsou to jen 2 hodiny.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 25.01.18 08:15

Kamaradky, babicky, sousedky by na dve hodky nezaskocily? Pokud ma kluk teploty, tak bych ho v zadnem pripade ven netahala, i kdyz to jsou blbe dve hodiny.
Nebo si vzit den dovolene a domluvit se v praci si ho rozdelit po trech hodinach a napsat dovcu papirove na jeden den. V praci by ti vstric nevysli? Je to lepsi nez paragraf na cely tyden…

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 25.01.18 08:36

@Hanka1 souhlasím, zkusila bych se domluvit nějak schůdně v práci. Píšeš, že je to 2× týdně, tak i kdybys měla vzít pokaždné 1/2 dne volna. Půjde max o tento a další týden, tak 2 dny z dovči sice fuč, ale určitě lepší než OČR ;)

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 25.01.18 10:38

Nebo pořešit propustkou k lékaři?

Když byly děti malé a nemocné a já musela k odb. lékaři, tak mi dal manžel jeho propustku z práce. Lékaři neměli problém ji orazit, když jsem vysvětlila, že hlídá doma děti místo mne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama