Masírování hráze od chlapa

Anonymní
25.3.17 22:36

Masírování hraze od chlapa

Ahoj holky,

právě jsem se v jedne skupine docetla, ze si ženské nechávají od svých chlapů masirovat hraz, kdyz čekají dítě. Jsem tu jediny exot, komu to prijde nechutne? :roll: Nebo vam to přijde prirozene?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.17 22:40

A co presne ti na tom pripada nechutne? :think: Osobni zkusenost z tehotenstvi nemam, ale proc ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.17 22:45
@eviku-miluna píše:
A co presne ti na tom pripada nechutne? :think: Osobni zkusenost z tehotenstvi nemam, ale proc ne?

No ta samotna cinnost. Proc delat z intimnich partii pro chlapa uz jen nastroj na rodeni deti. Myslím, ze bychom si mely stale uchovat tu ženskost a ne byt jen matky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2664
25.3.17 22:50
@Anonymní píše:
No ta samotna cinnost. Proc delat z intimnich partii pro chlapa uz jen nastroj na rodeni deti. Myslím, ze bychom si mely stale uchovat tu ženskost a ne byt jen matky. :think:
:roll: To jsou zas bláboly…A hlavně anonymně. :roll: Proč by měla žena ztrácet ženskost, když jí chlap masíruje hráz. 8o Mě to chlap dělal a byl z toho v sedmém nebi. ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47817
25.3.17 22:59

A sex a vsechny hratky okolo jsou ti tez neprijemne? :think:
My (ne)masirovali pravidelne jinak :mrgreen: ze tri porodu jsem mela poprve 4 stehy, takze manzelova snaha zabrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
25.3.17 23:06

Mě by to přišlo divné, ale každý to má jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3548
25.3.17 23:32

Byla jsem ráda, že je ochoten mi pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.17 23:42

My se vzdycky chystali k masazi hraze a vzdycky se masirovano zvrhlo bud v hezky sexik nebo aspon ve vzajemne uspokojeni :oops:
Jak rada jsem na to v sestinedeli vzpominala, ocistky mi odchazeli dlouho a museli jsme vydrzet sedm pomalu osm tydnu. Byli jsme oba nadrzeni jak stepni kozy, cekali jsme ze to bude jako pri prvnim ditku, kdy jsme meli krasny nezny sex uz tri tydny po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
9125
26.3.17 00:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky,právě jsem se v jedne skupine docetla, ze si ženské nechávají od svých chlapů masirovat hraz, kdyz čekají dítě. Jsem tu jediny exot, komu to prijde nechutne? :roll: Nebo vam to přijde prirozene?

Mně připadá nechutných tolik věcí co dělají jiní, ale nemám potřebu o tom zakládat diskuze. Nechceš to nechat na nich, ať si doma dělají co chtějí? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12044
26.3.17 08:55

Pro me je to taky nechutny, ale je mi burt co delaj lidi doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6148
26.3.17 09:59

Já se na to ptala na předporodním kurzu. Nakonec jsme to nepraktikovali.
Naštěstí jsem porodila bez poranění, ale pokud by to někdo praktikoval a pomohlo to, proč ne.
Jsou tu diskuze kde se „praktikují“ jiní „zvrhlosti“ a lidem to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
26.3.17 10:22

Já jsem cvičila s epinem, takže to nebylo třeba, ale nechutné mi to nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 17:49

To vám přijde nechutné i kdyz vás partner uspokojuje prsty nebo orálně?

• Nahlásit
  • Citovat
229
7.5.19 19:14

Já masíroval a mou touhu to nijak nesnížilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama