Maska z adventního kalendáře Balea

857
7.1.20 22:04

Maska z adventního kalendáře Balea

Ahoj holky, zkusila jste některá masku moon milk z adventního kalendáře Balea? A jak jste s ní byly spokojené. Jaká byla reakce vaší kůže.
Moc se těším na odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 22:28

Nejlepší maska je vepřové sádlo. :) Tuhle konkrétní masku jsem nezkoušela, ale celkově na Baleu za pár korun nedám dopustit. A to mám citlivou pokožku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 22:31

Mám, ale ještě jsem nevyzkoušela. Ty už ano? Spokojenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
7.1.20 23:28

@jindra.kytka no právě, že jsem jí dnes vyzkoušela… A jen co jsem jí nanesla, tak mě začal pálit celý obličej. Rychle jsem ho otřela a měla jsem ho úplně rudý a jakoby opařený. Ještě teď cítím tváře… Jako kdybych si na ně dala chilli papričky. Chvíli jsem i přemýšlela, zda se používá opravdu na obličej… :zed: Pak jsem jí vyzkoušela na chlapovi. Ten si na oheň na tvářích neztěžoval, ale po šetření měl také červenější místa tam, kde jsem ho natřela. Samozřejmě jsem mu předem řekla, co to udělalo mě… :D Když to viděl, tak se mi smál, ale mě to přišlo líto… Mám značku Balea ráda. Ale tato maska mě teda zklamala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
7.1.20 23:32

@Akonitina já mám právě baleu taky v oblibě… Ale tuto masku už nikdy více…!!! Druhá půlka letěla do koše… Ještě, že zítra nikam nejdu a doufám, že můj obličej dostane do rána opět svoji barvu… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
7.1.20 23:35

Tuhle konkrétní jsem nezkoušela, ale mně se to s jejich maskami děje poměrně často :nevim: Vždycky ty samé druhy, ale po chvíli to pálení přejde a zarudnutí taky, ale jinak mi vyhovují, takže je vyloženě nevyhledávám, ale když už mají nějakou limitku, tak ji koupím a i přes to pálení a zarudnutí normálně použiju a dobrý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 00:19
@Veny89 píše:
@jindra.kytka no právě, že jsem jí dnes vyzkoušela… A jen co jsem jí nanesla, tak mě začal pálit celý obličej. Rychle jsem ho otřela a měla jsem ho úplně rudý a jakoby opařený. Ještě teď cítím tváře… Jako kdybych si na ně dala chilli papričky. Chvíli jsem i přemýšlela, zda se používá opravdu na obličej… :zed: Pak jsem jí vyzkoušela na chlapovi. Ten si na oheň na tvářích neztěžoval, ale po šetření měl také červenější místa tam, kde jsem ho natřela. Samozřejmě jsem mu předem řekla, co to udělalo mě… :D Když to viděl, tak se mi smál, ale mě to přišlo líto… Mám značku Balea ráda. Ale tato maska mě teda zklamala… :nevim:

To zní opravdu strašně, to raději ani zkoušet nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 02:16
@Veny89 píše:
@Akonitina já mám právě baleu taky v oblibě… Ale tuto masku už nikdy více…!!! Druhá půlka letěla do koše… Ještě, že zítra nikam nejdu a doufám, že můj obličej dostane do rána opět svoji barvu… :zed:

Až tak? 8o Já teda používám masku hydratační, protivráskovou s Q10, čistící s bílým jílem. Asi jsou šetrnější. Mám opravdu citlivou pokožku (dřív jsem používala jen eucerin a růžovou vodu, sádlo). Snad nebudeš ráno jako rajče :oops: ;) Já se téhle teda raději vyhnu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
8.1.20 13:06

@jindra.kytka @Akonitina holky… Třeba by vám nic neudělala… Ale já jsem z toho byla vykolejená… Ráno po probuzení dobrý, ale večer jsem měla nervy… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
8.1.20 20:54

@Aaaan tak to zírám… Já mám tolik alergií, že mám strach něco používat, kór když mi po tom něco je… raději od toho upustím… hlavně jsem to vůbec nečekala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama