Mast na atopický ekzém Bio Atopik - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
avav
Nováček 4 příspěvky 10.04.19 16:32
Mast na atopický ekzém Bio Atopik - zkušenosti

Ahoj, nemáte náhodou některá zkušenost s mastí Bio Atopik? Paní ji prodává přes FB a vypadá to jako učiněný zázrak, který funguje za pár dní (https://www.facebook.com/BioAtopik/). Což se mi zdá trošku podezřelé, protože AE je většinou běh na dlouhou trať… Paní popisuje, že tím vyléčila z atopického ekzému svou dceru. Mělo by se jednat o 100% bylinnou mast. Děkuji.

Reakce:
xxMakyxx
Závislačka 2967 příspěvků 10.04.19 16:50

@avav Ahojky, tak já s tím zkušenost nemám, takže nemohu předat zkušenost konkrétně s tímhle, za to mohu předat životní zkušenost a co mně opravdu pomohlo.
AE trpím cca od svých 9 let (je mi 27). Celoživotně se mi AE zhoršoval v zimním období, pomáhaly různé masti, ale s obsahem kortikoidů, které jsou pro tělo dost zátěžové a nesmí se užívat dlouhodobě, jen s pauzami. Po několika letech věčného stresu z toho, jak se ho nadobro zbavit jsem to vzdala s tím, že prostě AE se jen tak vyléčit nedá a vždy se bude objevovat a mizet, a že ho kortikoidama v případě nouze zaženu.
Nedávno (cca 3 měsíce) jsem se rozhodla skoncovat se svými faldy a začala chodit k výživovému poradci. Odstřihla jsem tedy veškeré přílohy (rýži, brambory, těstoviny, pečivo, atd.) Stravuji se hodně zeleninou, ovocem, masem, rybami, bílými jogurty, kefírem, tvarohy. Nesladím, nejím sladké obecně (zcela jsem vyřadila)… a najednou se dívám po svém těle, kde kdysi bývaly ekzémy a zcela zmizely. Takže za mě: Mně po X letech řešení tohoto problému nakonec pomohla změna stravy a komplet jídelníčku. A sama bych nevěřila, jaký vliv to může mít, kdybych neměla tu zkušenost. Neříkám, že to třeba zabere i u Vás, ale minimálně to stojí za zkoušku, a pořád je to menší a zdravější zásah pro tělo, než tisíce mastí se zázračnými sliby.
Doufám, že třeba tahle moje zkušenost pomůže někomu dalšímu. Já bych tomu teda sama nevěřila asi, kdyby mi to někdo řekl, že stačí změnit stravu, ale přísahám, že mně to zafungovalo a přítel se sám divil, že po těle nemám ani jeden flek. A že jsem měla i na nohách popraskané až do krve, pálilo to, bolelo a nemám tam známku ničeho.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2062 příspěvků 11.04.19 09:47

Nejprve bych se pídila po složení, protože některé byliny jsou alergeny a je potřeba vědět z čeho to je. Pak bych jednotlivé byliny nejprve vyzkoušela na malém kousku kůže (odvar, obklad) a pak teprve vyzkoušela tuto mast.

Váš příspěvek
Reklama