Zkušenosti s devriesgroup cz

1
23.10.20 15:13

-----------

Dobrý den,

Nejsem maminka která čeká miminko, ale jsem člověk co by potřeboval radu, a vím že tomto portálu je diskuzí mnoho a často zde naleznu odpověď. Nyní k věci.

Mám dluh na Půjčkomatu který už dnes neexistuje, a mojí pohledávku převzala firma devriesgroup cz, a chtějí uhradit částu v plné výšši do 3 dnů, a v případě že to nemohu stihnout, nabídnou variantu o pár dní déle.
Nic méně na tuto pohledávku již dnes běží platební příkaz, a u soudu mi bylo řečeno, že pokud pohledávku nezaplatím, spadne dluh do exekuce, což je věc kterou respektuji, a snažím se to dát do pořádku.
Nic méně dnes mě trochu znepokojil hlasový automat a po té i operátorka, která mě stejně jako automat osočila z úvěrového podvodu, což nechápu, jelikož jsem nikdy nepoužil lživé údaje, a půjčky využil několikrát, a bez problému.. krom té poslední, kdy jsem se dostal do problému kvůli kterému jsem tu poslední nezaplatil a teď jsem prostě dlužník.
Mám to tedy chápat že jen straší s tím podvodem, nebo co je k tomu vede? Našel jsem si definici tohoto činu, a nejsem si vědom, že bych toto spáchal… má někdo prosím podobnou zkušenost?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14595
23.10.20 15:16

Proč to řešíš až teď a proč to řešíš na emiminu? Pokud nemáš na právníka, tak prostě zavolej do občanské poradny a řeš to tam.

https://www.obcanskeporadny.cz/cs/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama