Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
@Gabinka24 píše:
Prosím vás potřebuju si rychle půjčit 7000 a nevím kdeNebojím se nebankovek jen nechci zbytečně cálovat poplatky a podobné vyděračiny
Si nepůjčuj, našetři si.
@hafik.mazlivý píše:
Si nepůjčuj, našetři si.
Jasne protoze se na to ptala
![]()
@Gabinka24 píše:
Prosím vás potřebuju si rychle půjčit 7000 a nevím kdeNebojím se nebankovek jen nechci zbytečně cálovat poplatky a podobné vyděračiny
Nevím jestli sis četla předchozí konverzaci ale psala jsem tam o quickpůjčce, já s ní byla opravdu spokojená
samozřejmě že je dražší když je to nebankovka, ale když ti banka nepůjčí tak je to podle mě nejlepší volba
No tak mi naštěstí půjčili rodiče ikdyž původně nechtěli. @Leni85 dívala jsem co si psala akorát to bylo dost stručné, tys tam pak trochu od zkušeností s quickpůjčkou odbočila.
@Gabinka24 píše:
No tak mi naštěstí půjčili rodiče ikdyž původně nechtěli. @Leni85 dívala jsem co si psala akorát to bylo dost stručné, tys tam pak trochu od zkušeností s quickpůjčkou odbočila.
No já moc nevím co víc k tomu napsat
prostě jsem během splácení neměla žádný problém, byla jsem spokojená i s jejich jednáním a prostě nebylo na co si stěžovat. Pokud by tě zajímalo něco konkrétního tak se ptej ale jinak to je asi všechno ![]()
Ahoj, určitě musíš pohledat a podivat se na ruzne recenze a projet si i primo ty stranky. Všichni nejsou vyderaci. Já slyšela že jsou dobre quick pujcky, že nemaji poplatky prřdem.