Máte zkušenosti že SŠ Sokolská v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hawajka01
Nováček 9 příspěvků 20.01.18 18:49
Máte zkušenosti že SŠ Sokolská v Brně?

Přemýšlím, že bych se tam prohlásila na ekonomku. Ta škola se mi líbí, protože tam od druhého ročníku učí i strojírenství a ještě nějaké technické předměty. Když jsem tam.byla, tak je prý možnost maturovat z těch ekonomickych předmětů+ něco technického (nechápu proč jsem se nezeptala víc konkrétně). Když přijímají nové žáky, tak se u průměru dívají na matematiku a fyziku (během všech 3 pololetí mám jednu 2 z fyziky a jednu 2 z matiky, takže asi pohoda), každopádně si myslím, že tam tu matiku docela probiraji… Což je dobře. Chci se tedy zeptat, jestli si myslíte, že je to dobrá volba? Jestli jste tam byli a líbilo se vám tam? Jak jste po té škole pokracovali? Má potom uplatnění? (Na víc věcí se zeptám ještě tam, to je jasný:D)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 09:37

Ja ji mam vystudovanou, ale uz tak pred 15 lety. Obor to byl strojirenska technicka administrativa. Skola me bavila. Byli jsme spis holcici trida (kluku cca 8-10),v prvaku jsme meli i dilny, pak uz ne. Predmety psani na stroji, technologii i dtrojirenstvi az do ctvrtaku. Me ty predmety bavily. Treba ekonimie a ucetnictvi me bavilo o dost min.

Uplatneni? Za nas se mohlo vybrat, jestli maturita z ciziho jazyka, nebo matiky, nevim, jak je to ted. Ja vybrala matiku. Sla jsem potim na VS, kterou jsem teda vlastni lenosti nedodelala (FI Muni). Naucila jsem se tam ale programovat, coz me dnes vladtne zivi…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama