Mateřská škola - musím ji omlouvat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 07:59
Materska skola informace

Ahoj, mela bych dotaz ohledne materske skolky. Dceru tam mam od ledna, tak jeste spoustu veci nevim :lol: napr. kdyz dcera onemocni musim ji telefonicky omlouvat? Dnes jsem tam volala a pani ucitelka mi prislo, ze se „tvarila“ divne :lol: omlouvate tedy sve deti nebo se omlouvat nemusi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 08:02

Zkus to vzít selským rozumem - když ji neodhlásíš, tak s těmi obědy budou dělat co? No, oni je vyhodí a ty zaplatíš. A jinak tedy nevím, jak „divně“ se mohla po telefonu tvářit, prostě oznámím, že dítko nedorazí a zda si přijedu pro obed nebo ne, ona řekne ok a hotovo, rozhodně nemá touhle dobou čas na nějaké povídání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 08:04

@j.a.n.i1 tak obědy přece odhlašuji ve školní jídelně a ne v MŠ, ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 23.01.17 08:07

No, asi jak kde, většina školek nechodí jíst do školní jídelny… nicméně i kdyby ano, tak školka vede docházku dětí, tak je minimálně slušnost to dítě omluvit.

LE.nova
Kecalka 241 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 08:07

U nás omlouváme každou absenci, má se telefonovat do 8 hodin ráno, aby odhlásili jídlo.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.01.17 08:08
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych dotaz ohledne materske skolky. Dceru tam mam od ledna, tak jeste spoustu veci nevim :lol: napr. kdyz dcera onemocni musim ji telefonicky omlouvat? Dnes jsem tam volala a pani ucitelka mi prislo, ze se „tvarila“ divne :lol: omlouvate tedy sve deti nebo se omlouvat nemusi?

to zjišťuješ brzy. My odhlašujem pouze stravu. nic víc.

Billi
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 23.01.17 08:11

U nás se taky odhlašuje jídlo v jídelně (resp. přes internet) - jídlo jim vozí do školky ze školní jídelny. Ale i tak se do školky musí volat a dítě omluvit. Přečti si školní řád, tam budete mít podmínky omlouvání. Např. dlohodobá neomluvená absence je důvod pro vyloučení.

Tersuita
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 23.01.17 08:19

Nám třeba říkali, že omlouvat nemusíme, jídlo odhlásí každému, kdo do 8 nedorazí…ale jsou rádi, když jim člověk před tou osmou ráno zavolá, aby si ho rovnou odškrtli…Je to školka od školky…

xammy
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 23.01.17 08:20

U nas je jedno zda se zavola do kuchyne nebo primo do tridy, vyridi si to. Dite odhlasuju do pul 8, pak jde zrusit obed i na ten den. Volam pokazde, povazuju to za slusnost.

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 23.01.17 08:22

Tak u nas se treba omlouvat nemusi. Uzavira se dochazka po osme hodine a pak se predava seznam deti do jidelny aby vedeli kolik toho maji uvarit. Kdyz do tech osmi ditko neprijde, tak proste neprijde.

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 23.01.17 08:25

My musíme odhlásit jídlo ve školní kuchyni do 7.h ráno a pak odhlašuji i v Mš minim.ze slušnosti. Každá školka-jiné zvyklosti. ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 44790 příspěvků 23.01.17 08:29

U nas se jem odhlasuji v jidelne obedy, ted uz funguje i e-odhlaska/prihlaseni k obedu, tak ani netreba volat, ty telefony kucharky zdrzuji od prace. A smi se odhlasi do 14h.toho dne, kdo nestihne, tak mu zustane dite druhy den prihlasene, ale muze si obed vyzvednout v jidelne do esusu. To ma, ale kazda skolka sve pravidla.

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 23.01.17 08:29

A ty jsi nedostala informace? My třeba víme, že máme zavolat nejpozději do 7 ráno (do školky), aby dítě neplatilo obědy. A co týče absence jako takové, tak je to podle mě slušnost.

Tunrida
Hvězda diskuse 47890 příspěvků 23.01.17 08:33

Vím-li večer předem, že kluka do školky nepošlu, tak napíšu do školky smsku, tu si ráno přečtou. Jinak ráno zavolám a domluvím se, jestli oběd na ten den zrušit nebo si ho vyzvednu a nahlásím přibližný výhled, jak dlouho doma zřejmě zůstane.

Kelsey
Hvězda diskuse 44790 příspěvků 23.01.17 08:36

U nas si treba uc. a kuchyn nepredava informaci, ze dite chybi a ma se odhlasit, takze kdyz rodič zavola do tridy fajn, ale je mu to prd platne, obed ma prihlaseny dal. Takze bud ta e-odhlaska nebo telefon, nekdo zvoni osobne na kuchyn. Ja moc casto neodhlasuji, ale ulozila jsem si tu stranku v mobilu a kdyz je treba, tak otevru, odhlasim a je. Nevolam kvuli kolegialite, pac jsem tam delala a fakt ty telefony, zvonky zdrzuji, vzdy nekdo volal, kdyz to bylo nejmin treba :).

Příspěvek upraven 23.01.17 v 08:37

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >